İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 2019

İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 2019
15.09.2019

İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 70

İnternet "Megafon" ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz?

Tarife planlarının ve özel seçeneklerin ortaya çıkmasıyla birlikte,sınırsız Internet sağlamasıyla, hızın nasıl genişletileceği konusunda bir soru vardı. Sonuçta, mevcut seçeneklerin ve tarifelerin çoğunun, kullanıcının maksimum hızda verdiği belirli bir trafik miktarı ima eder. Bu limit bittikten sonra, İnternet'i kullanmak neredeyse imkansızdır, çünkü faturalandırma döneminin sonundan önce çalışan hız sınırı tetiklenir. Abonelerine Global Network'e erişim olanağı sağlayan birçok hücresel şirket Internet'in ek hacmini aktive eden özel paketler geliştirdi. "Megafon" da bir istisna değildir: Hız eklemenize izin veren seçenekler listesinde iki cümleyi bulabilirsiniz. Bu, bu makalede ele alınacak olanlarla ilgili.

ek İnternet sesli megafon

Paketler "Internet hızını genişlet"

Numaraları etkinleştirilen aboneler içinoranının kısmen belirtilen trafik aşan düşecektir zaman takas süresi içerisinde trafik belli bir miktar, hem de dâhili megabayt ile tarife planları ima paketleri, ardından uzatma seçeneklerinin hızı sizin için mükemmel bir çıkış olacak. Toplamda Eğer bir ve beş gigabayt ekleyebileceğiniz bu seçeneklerin, iki modeli vardır. Bu hizmetlerin maliyeti, SIM kartın kaydedildiği ve kullanıldığı bölgeye bağlı olacaktır. Örneğin, Samara'da 195 ruble ve 260 ruble. Sadece dahil veri hacmine sahip olan temel seçenekler / tarife varlığında ek hacim İnternet "megafonu" etkinleştirin.

internet megafonu kur

Bağlantı şartları ve hız artışı seçeneklerini kullanma

 • Pakette, hesabınızda gerekli miktarda para varsa bağlanır. Operatör pahasına (vaat edilen ödemenin bağlanması halinde) aktivasyon gerçekleştirilmez.
 • Hýz uzatma paketi daha önce baðlandýysaAna paket üzerindeki trafik bittiğinde, ana seçeneğin kalan hacmi önce tüketilecek ve daha sonra hızını arttırmak için bağlı olan bir ses tüketilecek.
 • İnternet'in ek hacmi "Megafon"(örneğin, paketiniz 1 Ekim'de bağlantılı olarak, trafik bittiğinde ve 1 gigabayt hız arttırma paketi etkinleştirildiğinde, bu tür bir paket 31 Ekim'e kadar yürürlüğe girer. tamamen tüketilene kadar). Yeni bir dönemin gelmesiyle, ana seçenek için trafik miktarı güncellenecektir.
 • Birden fazla paketi aynı anda bağlayabilirsiniz. Onların trafik hacmi eklenecektir.
 • Hızın artırıldığı paketlerin herhangi birinin etkinleştirildiği dönemde, tarife değiştirildi (örneğin, dahil edilen megabaytlık bir TP bağlandığında), seçenek devam edecektir.

hızını uzat 5 gb

"Prodli speed" paketine nasıl bağlanır (1 GB)

Hızını uzatan bir paketi aktive etmekBir gigabayt içinde, * 370 * 1 * 1 # isteğini yazmanız ve seçeneğin başarılı bir şekilde etkinleştirilmesini bildirmeniz gerekir. İstediğiniz düğmeye basarak hesabınızda benzer bir prosedür gerçekleştirilebilir. Metin mesajı yoluyla da trafik alabilirsiniz: Bunun için metinde bir numara ile 05009061'e SMS göndermelisiniz. Paketin devre dışı bırakılması gerekli değildir: içinde bulunan tüm megabaytlar harcanacağı anda otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır. Yeni uzlaşma döneminden önce abonenin İnternet'in "Megafon" unun ek hacmini kullanmayı başaramaması halinde, o zaman imha edilecek. Böylece, yeni bir fatura döneminin başlangıcından önce çok az zaman kalmışsa, büyük bir paketin bağlanması mantıklı değildir.

Paket "Prodli hız" nasıl bağlanır (5 GB)

Hızını uzatan bir paketi aktive etmekBeş gigabayt içinde, * 370 * 2 * 1 # isteğini çevirmeli ve seçeneğin başarılı bir şekilde etkinleştiğinin bildirimini beklemeniz gerekir. İstediğiniz düğmeye basarak hesabınızda benzer bir prosedür gerçekleştirilebilir. Metin mesajı ile de trafik alabilirsiniz: Bunun için metinde bir numara ile 05009062'ye SMS göndermelisiniz.

İnternetin hızını arttırmak

İnterneti "Megafon" için "kendi için" ruh hali,hız uzatma seçenekleri. Eğer bir noktada tarife planı tarafından sağlanan veya sayı seçeneğinde aktif hale getirilen trafik hacmi şebekede çalışmak için yeterli değilse, paketlerden birini bağlayarak, Küresel ağın kabul edilebilir bir hızda rahatça kullanımına devam edebilirsiniz. İnternet "Megafon" u kurun ve bu yollardan biriyle ilgilenen paketleri takın.

İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 2019

İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 2019

Related news

 • Çinde tatlı ve ekşi soslu et ve soslu et pişirme tarifleri
 • Tarım Gerillaları: Meyve Veren Ağaç Taşlanır
 • Altın yüzük nasıl temizlenir
 • Spor yaparken dikkat edelim
 • Kakaolu Havuçlu Kek Tarifi

 • İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 74

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz


  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 29

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 48

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 71

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 1

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 44

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 42

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 34

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 42

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 60

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 78

  İnternet Megafon ek sesini nasıl etkinleştirirsiniz 85