İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 2019

İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 2019
17.10.2019

İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 86

İnternet mağazası "Ayherb": müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler

"Ayherb" (iHerb.com) çevre dostu ürünler satan bir Amerikan online mağazası. Ürün yelpazesinde organik kozmetik ve ev kimyasalları, çeşitli gıda katkı maddeleri, gıda ve diğer yüksek kaliteli doğal ürünler bulabilirsiniz. Birçok ülkede iHerb ürünlerini doğrudan teslim etmektedir. Rusya bunlardan biri.

avantajları

IHerb.com dev bir perakendeci. Dünyanın önde gelen üretim şirketlerinden sağlık ve güzellik ürünleri satmayı hedefliyor. Aracıların bulunmaması nedeniyle, satılan ürünlerin fiyatları yüksek değildir.

ayherb yorumlar

Tüketici benzer malların maliyetiRus pazarı genellikle "Ayherb" tarafından sunulandan birkaç kat daha büyüktür. Çok sayıda müşterinin yorumları bu çevrimiçi mağazanın artan popülaritesini göstermektedir. Ve her yıl ticaret cirosunun büyümesinin yüzde elliden fazla arttığında şaşırtıcı bir şey yok. 2012 yılında "Ayherba" nın satış hacminin (en yakın tahminlere göre) neredeyse yüz milyon dolar olduğu söylenebilir.

Çevre dostu ürünlerin avantajları

Herkesin sağlığı sadece onun içindeeller. Gıda için kullandığı ürünlere, normal işleyiş için gerekli vitamin ve diğer maddelere ve kullanılan ev kimyasallarına (sentetik veya doğal olarak) yetecek kadar ürüne bağlıdır. Bütün bunlar herkese aşinadır ve ek kanıt gerekli değildir. Bir soru var: "Doğal ürünler nereden alınır?"

Modern süpermarketlerin rafları doluBileşiminde GDO'ları ve koruyucuları içeren ürünler. Eczaneler neredeyse yapay olarak üretilmiş ilaçlarla ticaret yaparlar. Aynısı kozmetik ve ev kimyasalları için de geçerlidir. Daha doğrusu, Doğadan aldığımız şeyi bizden alırlar ve güzelliğimizi desteklemezler. Böylece, bir kişi kırmaya çalışan bir tür kısır döngüye girer.

Bu online mağazada "Ayherb" yardımcı olacaktır. Çok sayıda alıcının incelemeleri, bu şirketin diğer sitelerde olduğu gibi çok yüksek kaliteli mallar ve çeşitli vekilleri değil, gerçekleştirdiğini belirtiyor.


Görünüm tarihi

1996 yılında "Ayherb" internet mağazası bulunuyor. Ve varoluşun tüm yılları şirket itibarını koruyor. Müşterilerine "Ayherb" tarafından sadece yüksek kaliteli ürünler sunulmaktadır. Birçok alıcıdan alınan geri bildirimler, alınan ürünün asla sahte olmadığı gerçeğiyle teyit edilir. Şirket tarafından oluşturulan en sıkı kalite sistemi, doğal olmayan ürünlerin atılmasına izin vererek, depoda sadece güvenli ürünlere, kozmetik ürünlere vb. Izin verir.

iherb üzerinde en iyiBaşlangıçta iHerb bir tanıtım sitesi olarak başlatıldı,John'un sütünün yararlarını teşvik etmesi gerekiyordu. Ancak, dava daha sonra gelişti. Küçük bir tanıtım sitesi benzersiz bir çevrimiçi mağaza haline geldi. Bugün müşterilerine 35.000'den fazla ürün sunmaktadır. Ve hepsi de tanınmış üreticiler tarafından üretiliyor. Şirket hala durmuyor. Yılda yeni ürün ve markalarla ürün yelpazesini yeniliyor. Buna ek olarak, altı yıldan fazla, "Aicherbu", dünyanın 1 numaralı takviyesinin çevrimiçi satıcısı olarak ödüllendirildi. IHerb Moreno Valley (California, ABD) konumunda bulunuyor.

"Ayherb" adlı çevrimiçi mağazadan ne alabilirim?

Şirket müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.ürünlerin çeşit listesi. Burada satın alabilirsiniz hemen hemen her şey, homeopati ve ev organik kimya ile terbiye araçlarından. Gezegenimizin çeşitli ülkelerinde yaşayanlar, "Ayherb" mağazasında sağlık için gerekli olan malları satın alıyorlar. İnternet'teki forumlardaki yorumlar, yüksek kaliteli ürünler ve iyi bir hizmet seviyesi hakkında konuşur.

ayherb ile nasıl sipariş verilirIHerb.com'daki mağaza tarafından satılan ürünler ayrı kategorilere ayrılır. Bunlar şunları içerir:
- kozmetik ürünler;
- Ev için mallar;
- Gıda katkı maddeleri;
- Çocuklar için fonlar;
- evcil hayvanlar için ürünler;
- Gıda ürünleri.

Özel bir bölümde, ilaçlar sunulmaktadır. Ayrıca mağazada önde gelen hekimler tarafından yazılmış broşür ve kitap siparişi verebilirsiniz.

Ürünlerinizi "Ayherba" ile seçinBasit. Mağazanın tüm sayfalarında her üretim biriminin ayrıntılı bir açıklaması vardır. Ayrıca, son kullanma tarihleri ​​burada verilir ve üreticinin web sitesine bir link verilir. Haftalık Çarşamba günleri mağazada paylar düzenlenmiştir. Onlara katılan mallar yüzde yirmi indirimli olarak sunulmaktadır. Bir hafta için böyle bir indirim var. Bir günlük eylemler mümkündür. Ayrıca, teklif edilen listeden her alıcının ücretsiz olarak bir ürüne mal alma şansı vardır.

Yüksek iş standartları

Ayherb mağaza tarafından satılan birçok mal,oral uygulama için amaçlanmıştır. Bu, ürünlerin depolanması için ciddi gereksinimlere yol açar. Kendinize karşı dikkatli bir tutum beslenme takviyeleri ve vitaminler gerektirir. Bu nedenle şirket depolarında sabit bir sıcaklık tutuyor, modern havalandırma sistemleri çalışıyor. Tüm malların depolanma süresi sürekli olarak izlenir. Sıkı kalite kontrolü, bozuk veya gecikmiş bir ürünün olasılığını en aza indirmenize izin verir.

2019 yılında mağaza yeni bir depo açtı. Bu üçüncü oda otomasyon seviyesi açısından ilk oldu. Bu depo, müşterilerine uluslararası pazarda hizmet vermekle uğraşmaktadır. Alanı yaklaşık otuz üç buçuk bin metrekaredir. Tüm süreçlerin yönetiminin tamamen otomatikleştirilmesi, ürünlerin araştırılması ve siparişlerin alınması önemlidir. Bu, en gelişmiş teknolojiyi, benzersiz ekipmanı kullanmamızı sağlar.

Satın alımlardaki değerlendirme nedir? "Ayherb", birçok müşterinin dikkat çektiği gibi, siparişin yüksek hızda yürütülmesiyle karakterizedir. Bu, 24 saatlik bir depo işletim modu, robotik ekipmanların sesle kontrolü ve tüm çalışanların yerleşik etkileşim süreci sayesinde mümkündür. IHerb temsilcilerince, herhangi bir siparişin alınmasına kadar geçen süre en fazla on beş dakikadır. Bu, malların çoğunu, ödedikleri gün içerisinde göndermenizi sağlar.

Sitede ürünlerin satın alınması

Satın alma incelemelerini değerlendirmeye devam ediyoruz. "Ayherb" sezgisel bir arayüze sahiptir. Alıcılar, bu çevrimiçi mağazaya sipariş vermenin sadeliğinden bahsediyorlar. Her şeyden önce, ru.iherb.com sitesine gitmeli ve hızlı ve güvenli bir şifre girerek e-postanızı belirten hızlı kayıt prosedüründen geçmelisiniz.

"Ayherba" dan ürünler nasıl sipariş edilir? Tüm önceki işlemlerin başarıyla gerçekleştirilmesi durumunda, alıcı, teklif edilen tüm ürün listesinden herhangi bir ürünün açıklamasını bulmak için şirketin ana sayfasına gider. Sitenin sadece kısmen Rusçaya çevrildiğine dikkat edilmelidir. Mallar ve açıklamaları hala İngilizcedir. Çevrimiçi çevirmene yardımcı olacak ürünün özelliklerini öğrenin.

Diş macunu almaya karar verdiğinizi varsayalım. Bu ürünü "Ayherba" dan nasıl sipariş edebilirsiniz? Bunu yapmak için "Güzellik için" adlı bir bölüm seçmeniz gerekiyor, "Banyo ve Duş İçin" bölümüne gidin. Bir sayfa "Diş Macunu" bulduğunuzda, üzerine tıklayın.

Beğendiğiniz ürünler sepete gönderilmelidir.ilgili resme tıklayarak. indirim almak için daha sonra "Update" butonuna tıklayarak, masa, kupon kodu SEQ161 dibinde bulunan pencereden girmek gerekecektir. Sayfada 10 $ 'dan alınan indirimi göreceksiniz. sepetinize otomatik olarak görünecektir, size 10 $ bonus sağlamak için tanıklık kupon kodunu, resim girmek için hiçbir pencere ise.

Sipariş vermek için tıklayınÖdeme düğmesi. Bu, parsel teslimatının posta adresini girmeniz gereken pencereyi girmenize izin verecektir. Tüm veriler İngilizce'ye yansıtılmalıdır. Ancak sokakların, evlerin vb. Isimlerini tercüme edin. Yapmayın. Doldurduktan sonra "Devam" düğmesine tıklayın.

ayherba kozmetikleriŞirket bir sonraki sayfadaTeslim yöntemini ve maliyetini seçin. İkinci yöntemin yakınında bir kene koyarsanız, bu paket Rus Postasının sahasında izlenebilir. Tekrar seçtikten sonra, "Devam Et" düğmesine tıklayın.

Maliyetini unutmayınOnline mağaza "Ayherb" malları seksen dolar üstünde olmamalıdır. Aynı zamanda, takip edilmeksizin parselin ağırlığı 1,8 kg'a kadar ve takip ile 2,7 kg'a kadardır. Seçilen malların beklenenden daha fazla olması halinde, müşteri bu konuda uyarılacak, sepetlerden herhangi bir eşyayı çıkarmaları istenecektir. Gönderim bedeli yerine "Kullanılamıyor" ifadesi görünür.

Online mağazada sipariş için ödeme

Önceki tüm adımlar tamamlandıktan sonraplastik kartın ayrıntılarını doldurun. Kozmetik, ev kimyasalları ve ürünler için ödeme yapmak için Ayherb bir VISA kartı (ELEKTRON hariç) veya MASTERCARD gerektirir. Tüm alanları doldurduktan sonra "Devam" ı tıklayın. Bir dolar kartı satın almak için değil. Banka, ödeme tarihinde döviz kuru üzerinden para yazacaktır.

"Devam" butonuna bastıktan sonra müşteriŞirketin girdiği tüm verileri kontrol etmeyi istediği son bölüme gider. Sonra "Sipariş ver" seçeneğini seçin. Bu sayede başvurunun tescili tamamlanmış sayılabilir. Bir süre sonra, işlem sırasının kabul edildiğine dair bir e-posta bildirilecektir. Üç veya dört hafta içinde "Ayherba" dan parsel adresine teslim edilir.

Kozmetik ürünler

Yeni gelen, önce mal siparişi"Ayherbe", kaybolabilir. Şirket tarafından sunulan muazzam menzilde kendinizi nasıl yönlendirebilirsiniz? IHerb'deki en iyi şey, sözde mast-heavy tarafından temsil edilir. Listesinde tartışılmaz isabetler ve çok sayıda kullanıcı incelemesi toplayan satış liderleri. Mast-hevov arasında, henüz büyük oranda satılmayan mallar da var. Ancak, satın almaya değer, çünkü bu aynı zamanda iHerb'de de en iyisidir.

çocuklar için ayherbSatış liderleri listesinde büyükkozmetik miktarı. Çok uzun zaman önce mağazada yeni bir satır çıktı. Bu mineral kozmetik Larenim içerir. Elbette pek çok alıcı bir Amerikan mağazasında bu tür ürünleri satın almanın yararı hakkında düşünecektir. Tabii ki, birçok marka tarafından mineral kozmetik hatları üretiliyor. Ancak, büyük fark, malların kalitesinde yatıyor. "Ayherba" dan gönderilen kozmetikler kesinlikle en yüksek kaliteye sahip. Ürününüzün etiketinde bile farklı minerallerin on adının bulunması durumunda bunun “doğru” ve doğal olduğu anlamına gelmez. İyi kozmetikler, cildin yanı sıra tüm vücut için tehlike oluşturan bileşim maddelerini içermemelidir. Onların listesi talk ve balmumu, alkol ve yağlar, kokular, koruyucular ve renklendiriciler içerir.

"Ayherba" kozmetiklerinden elde edilen ürünler sadece kullanışlı içerikler içerir. İçinde bulunan mineraller cildin katmanlarına vücuda nüfuz etmez ve içinde birikmez.

Mineral kozmetikler "Ayherbe" nin en iyisidir. Bu fonlardan, asla gözeneklerin tıkanması olmayacaktır. Kullanıldığı zaman cilt her zaman sağlıklı olacaktır. Ayrıca, hamile kadınlar ve emziren anneler Ayherb şirketinin uyguladığı mineral kozmetik ürünlerini kullanabilir.

"Güzellik için" başlığına girerken, çekici bir görünüm ve sağlık kazandıracak ürünleri kolayca alabilirsiniz. Burada aksesuar ve aksesuar siparişi verebilirsiniz.

Yüksek kaliteli kozmetik ürünleri listesi şunları içerir:
- Uçucu yağlar;
- Yüz, vücut, saç ve saç derisi bakımı ürünleri;
- güzellik için vegan ürünleri;
- kozmetikler;
- Masaj yağı;
- hiyalüronik asit;
- Birinci ve üçüncü tiplerin kolajenleri;
- Ayak bakımı için tasarlanmış ürünler;
- Göz altındaki bölge için fonlar;
- Podvodki ve rujlar, parlar ve daha fazlası.

Mağazada satın alınabilir Vitaminler

Şirket iHerb sitesinde bir "Katkı Maddeleri" başlığı var. Burada vitamin ve peynir altı suyu proteini, antioksidanlar ve Omega-3, -6 ve -9 sipariş edebilirsiniz. Şirket, probiyotikler ve glukozamin, mineraller ve enzimler, melatonin yanı sıra diğer birçok diyet takviyeleri başarıyla uygular.

ayherb satın alma hakkında yorumlarVitaminleri satın almak isteyenler, "Ayherb" onlara çok çeşitli seçenekler sunuyor. Ayrıca yetişkinler, çocuklar ve sporcular için sağlıklı ürünler seçebilirsiniz.

Söz konusu şirket tarafından satılan vitaminler,yerli eczane zincirleri tarafından sunulanlara göre daha düşük bir maliyet var. Buna ek olarak, ABD'deki ürünlerin kalite kontrolü Rusya'dakinden çok daha yüksektir, ayrıca, sahte satın alma olasılığı düşüktür. Online mağaza "Ayherb" sunan vitaminler lehine, onların doğal bileşimi diyor.


Küçük müşteriler için

Çevre dostu olmak isteyen ebeveynlerÇocukları için güvenli ürünler, şirket "Çocuk Sağlığı" rubric sunuyor. Burada çocuklar, multivitaminler, probiyotikler, ağız bakım ürünleri, oyuncaklar, içecekler ve meyve suları, yıkama tozları ve çok daha fazlası için yiyecek ve aperatifler bulabilirsiniz.

iherb com

"Ayherb" çocuklar ve anneleri için iyidir çünküEn yakın depoları tam olarak en çok ihtiyaç duyulan malların raflarında bulundurmaz. Ayrıca, belirli bir diyete devam etmek zorunda kalan çocuklar için, çevrimiçi mağaza, örneğin, glütensiz ürünler de satabilir. Anne, iHerb.com sitesini dikkatle inceledikten sonra, hiç duymadıkları ürünleri öğrenin. Bu, diş fırçaları için tasarlanmış kestane unu ve dezenfektanları ve çok daha fazlası. Çocuklara sağlıklı oyuncaklar, kitaplar vb. Için "Ayherb" sunmaktadır.

Dünya çapında satılan ürünlerin listesitanınmış bir şirket, oldukça kapsamlı ve tüm ürünler hakkında konuşmak imkansız. Bir şey açık. Bu çevrimiçi mağazanın sitesi, sağlıklı bir yaşam tarzının destekçileri için gerekli olan her şeyi bulabilir. Kendiniz ve aileniz için en iyiyi satın almak istiyorsanız, "Ayherbe" de, sadece ilgilendiğiniz ürünü bulacaksınız, ki bu sadece en yüksek kalitede olacaktır.

İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 2019

İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 2019

Related news

 • Hangi doktor varisli damarları tedavi eder
 • MİDYE BÖREK
 • Mercan Kalesi Edward Lidskalninsha - Dünyanın yerçekimi üzerindeki zaferin simgesi veya uzaylıların varlığının kanıtı mı
 • Rehau (yerden ısıtma): yorumlar
 • Efsane, Okula Geri Döndü

 • İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 97

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler


  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 55

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 74

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 77

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 85

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 2

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 5

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 57

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 15

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 24

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 57

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 31

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 47

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 47

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 13

  İnternet mağazası Ayherb: müşteri yorumları. iHerb.com - vitaminler, besin takviyeleri, organik kozmetikler 79