İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 2019

İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 2019

İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 46 26.02.2019, 00:23

İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi

Sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız,Yemek pişirirken gereksiz sinirlilik yaratmak için, şımarık yiyeceklerle hayal kırıklığına uğramak, daha sonra bu makaleye dikkat ettiğinizden emin olun. Her bir yiyecek çeşidi için özel kaplara sahip olma arzusu, pratikte yüzde yüz oranında gerçekleştirilemese de, sıfırdan yapılmıştır. Ancak plakanın her türü için uygun bulaşık setini almak sadece bir öneri değil, bir zorunluluktur! Cam seramik ocaklar, gaz ve elektrikli plakalar yiyecekleri ard arda ısıtır. İlk ısıtıcı, brülör, o zaman - bulaşıkların alt kısmı ve nihayet - hazırlanan ürün. İndüksiyon ocağı kızartma tavasını ve gıdayı hemen hemen tüm hacimde, hemen hemen aynı yüksek ısıtma hızıyla ısıtmaktadır. Bir indüksiyon ocağı için bir gözleme tavası, belki de dar olarak uzmanlaşmış türdeki tabakların en popüleridir.

indüksiyon ocağı için gözleme tavası

malzemeler

Modern tencere tavanları çoğunluklapaslanmaz çelik, dökme demir, alüminyum. Küçük bir not: yemekler manyetik olmalıdır! Tecrübeli ev hanımı, böyle bir satın alma kampanyası sırasında mağazada mıknatıs bir parça alıyor. "Alüminyum kızartma tavalarına ne oldu?" - sen sor. Çelişki yoktur - Bu tür örneklerde manyetik malzemelerden ekler vardır.

Dökme demir tencere kullanırken, bu önemlidirHatırla - yalnızca testleri eklemez sıcak yüzey üzerinde daha sonra boş tava ısıtmak ve olmayacak eğer gıda, sopa değil - giriş bölümünde anlatılan indüksiyon ısıtma özelliklerinin düşünüyorum. Dezavantajı, dökme demir tavaların korozyona duyarlılığı, büyük miktarda tabak olmasıdır.

Bakırın özelliği, eşit dağılım özelliğiBulaşıkların yüzeyinde ısıtma ısısı. Ancak, bir kural olarak tüketicilerin dikkatini bakır kızartma tavalarıyla bozmamaya çalışmayın. Alüminyum - hafif metal, hatta ferromanyetik taban bu dayanıklı çanağın ağırlığını koymaz. Paslanmaz çelik bir şekilde elektriği azaltır, çünkü neredeyse anında ısınır. İndüksiyon ocağı için alüminyum gözleme kızartma tavasından üretilen dayanıksız, ancak bunun gibi tabaklarda genellikle yanan yiyecekler olduğunu söyleniyor.

pişirme kazanı için kızartma tavası gözleme

kapsama

Kapların kaplamasının kalitesi daha az önemli değildir.Kızartma tavasının yapıldığı malzemelerden daha lezzetli ve sağlıklı yiyeceklerin hazırlanmasında rol. Ancak ilginç bir özellik var, bir indüksiyon ocağı için bir dökme demir kızartma tavası hiç bir kaplamaya sahip olmamalıdır! Aksine, alüminyum yemekler yapışmaz kaplamalı olmalıdır.

Teflon kaplama gelenekseldir. Bu modaya uygun, pratiktir, ancak yüzey hasarı korkuyor, çünkü bu durumda zehirli maddeler açığa çıkmaya başlıyor. Kaplamanın hizmet ömrü, ideal bakımla bile nadiren 4 yılı aşmaktadır. Kızartma tavaları için emaye yüzeyler tipik değildir. Seramik bir kaplama var, ancak uzmanlar bir indüksiyon ocakta pişirirken bu tür bulaşıkların kullanılmasını önermiyorlar.

Son zamanlarda piyasada örnekler var,granit, elmas ve titanyum yapışmaz kaplamalara sahiptir. Çevre açısından güvenli, ancak pahalıdırlar. Ancak, titanyum varyant yüksek maliyeti tam olarak haklı çıkarır - yemek pişirmek için yağ tüketmenize gerek yoktur, servis ömrü 25 yıla kadardır.

indüksiyon ocak 22 cm için pancake tava

model

Belirli bir çeşit yemeğe geçelim. Kalitesi üzerinde, şans, krep pişirme gibi doğrudan basit bir mesleğe bağlıdır. Bu amaçla, indüksiyonlu ocak için bir gözleme tavası tasarlanmıştır. Bu tavaların yanları yüksek değil. Belirli bir örneği seçerken, tutamaçların tasarımının yetersizliğine dikkat etmek gerekir. Yemekleri yıkarken ya da dönerken krep yemeyi kabul ederseniz, hoş olmayan bir duruma girersiniz. Mutfakta, çeşitli gözleme çukurları olan bir indüksiyonlu ocak için bir gözleme tavası kullanılması yasaktır. Yemekler alt kısımdaki renkli daireler şeklinde ısıtma göstergelerine sahip olabilir.

Boyutları gelince, en büyük talep22 cm'lik bir indüksiyon ocak için bir gözleme tavası kullanır, ancak bu gerekli değildir - tava tabanının çapının, plakanın boyutuna göre seçildiği, tabakların, ısıtma plakasının alanının% 70'ini kapsaması gerekmektedir.

Belirli modeller ve satıcılar gelince,bir şeyde durmak zor. Tefal indüksiyon ocağı için çoğu zaman bir krep fritöz kullanılır. Technosila sadece bu yemeği satın alabileceğiniz bir mağaza zinciri değil, aynı zamanda sipariş verilebilecek bir çevrimiçi mağazadır.

indüksiyon ocak tefal technosila için pancake tava

Sonuç

Yani, bu makalede, onun rağmensınırlı bir boyut, bir indüksiyon ocağı için bir gözleme tava satın alırken bilmeniz gereken tüm ana bilgiler. Belirli bir çanak modelin seçimi sizin.

İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 2019

İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 2019

Related news

 • Mobilya
 • B Harfi Дle BaЕџlayan RГјya Tabirleri
 • Pembe Elbise Modelleri 2019

 • İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 43

  İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi


  İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 92

  İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 75

  İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 34

  İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 15

  İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 78

  İndüksiyon ocağı için gözleme tavası - zamanımızın seçimi 42