İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 2019

İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 2019
17.10.2019

İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 79

İlaç hazırlama "Betiol" (mum). talimat

İlaç hazırlama "Betiol" (mum)Talimat, oldukça etkili bir antihemorrhoidal kompleks ajan olarak karakterize edilir. İlaç, anti-inflamatuar, spazm ve lokal anestezik etki üretir.

Bir rektal fitili içerirbelladonna (yoğun) ve iki yüz militan ihtamol - aktif aktif madde ekstraktının on beş mililitresi. Satışta her birinde beş parçalı kontur örgü ambalajı geliyor.

İlaç "Betiol" (mum),talimatı bilgilendirir ağrıda azalma, rektumda deri ve mukoza zararlardan iyileşmesini hızlandıran iltihabı yoğunluğunun azalmasını sağlar. Ayrıca söz konusu ilacın bağırsak peristalsis azaltır.

"Betiol" ilacı (mum), anüs ve hemoroidlerdeki çatlakların tedavisi için endikedir.

İlacın farmakokinetiği ile ilgili veriler mevcut değildir.

İlaç hazırlama "Betiol" (mum). Kullanım talimatları

İlaç rektal olarak kullanılır. Önceki kurulum prosedürüne, ellerini yıkamak ve anüs etrafında cilt temizlemek gerekir. yatay konumda, tercihen, uygulanmadan Fitil (enlemesine). Her bir hasta için bireysel olarak bir doktor tarafından belirlenebilir terapötik ders ve uygun dozaj rejiminin süresi.

Kural olarak, ulaşan gençlerOn dört yaşında ve yetişkin hastalara günde üç kez bir süpozituvar atanır. Gerekirse ilacın terapötik dozu arttırılabilir.

Günde takılı maksimum süpozituvar sayısının on'u geçmemesi gerektiği belirtilmektedir.

Betiolovye fitiller, talimat bildirir,Hastanın yan etkileri geliştirmesine neden olur. Hastanın bireysel hassasiyeti arttıkça susuzluk, dışkı, ağız kuruluğu hissedilebilir. Çok nadiren hızlı kalp atışı, genişlemiş öğrenciler var. Bununla birlikte, çoğu durumda, göz önüne alınan ilaç iyi tolere edilir. İstenmeyen sonuçların ortaya çıkması, doktora başvurmak için ciddi bir nedendir.

Hazırlık "Betiol" (mum), üzerinde talimatuyarılar kullanın, on dört yıldan az bir yaşta, aşırı duyarlılık, glokom, prostat adenomu için kullanılmaz. büyük bir özenle, o kimin meslekler sürüş ve potansiyel olarak tehlikeli makine ile ilişkili olan kadınlar ve sitem anneler (bu durumda, emzirme durdurulur) pozisyonuna yanı sıra kişiler atandı.

Diğer farmasötik ajanlar ile istenmeyen etkileşimler sabit değildir.

Kasıtsız veya kasıtlıizin verilen maksimum miktarını aşan dozların kullanımı, taşikardi, susuzluk, genişlemiş gözbebekleri, ağız mukozasının kuruluğu vardır. Ciddi doz aşımı, hastanın motor kaygısının eşlik ettiği bir ruhsal bozukluğun gelişimi ile karakterizedir.

Özel tedavi değildir. Semptomların giderilmesine yönelik prosedürlerin uygulanması tavsiye edilir. Şiddetli doz aşımı durumunda, özel tedavi gereklidir.

Tıbbi ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. Tavsiye edilen depolama sıcaklığı sekiz ila on beş santigrat derecedir.

Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 24 aydır.

Eczanelerde, söz konusu farmasötik ürün serbestçe kullanılabilir.

İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 2019

İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 2019

Related news

 • Kekli Baklava
 • Erkeklerin Beden Dili
 • AK Partili Özkanın TBMMde Fransızca konuşması CHPlilere Oooo dedirtti
 • Alüminyum folyo ile çocuk tacı yapımı
 • Dünyanın en büyük 10 kilisesi

 • İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 73

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat


  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 77

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 14

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 66

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 80

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 46

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 96

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 78

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 70

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 60

  İlaç hazırlama Betiol (mum). talimat 60