İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 2019

İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 2019

İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 90 18.02.2019, 12:37

İlaç "Askorbik asit" (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları

İlaç "Askorbik asit" dirSentetik vitaminler kategorisine ait bir ilaç. Kendi içinde, neredeyse tüm bitkisel besinlerde bulunan doğal haliyle madde: lahana, kalça, turunçgiller, çilek, çam iğneleri yükseldi.askorbik asit draje kullanım talimatlarıAyrıca, askorbik bir parçasıdır veHayvansal yiyecekler, ancak nispeten az miktarda. Sentetik ilaç "Askorbik asit" (drajeler) (kullanım talimatları açıklar) tıbbi amaçlar için üretilir. Ayrıca toz, tablet gibi ilaçların formlarını üretirler. Çocuklar, yetişkin hastalar için çeşitleri vardır. Glikoz ile takviye edilmiş askorbik, ritin, vitamin komplekslerinin bileşimine dahil edilir. Ajan ayrıca, parenteral kullanım için ampullerde üretilmektedir.

Farmakolojik özellikler

Antioksidan sayesinderejeneratif özellikleri ve ilaç "Askorbik asit" (drajeler) popülerdir. Kullanım talimatı, ilacın karbonhidrat metabolizmasında yer aldığını, dokuları eski haline getirdiğini, kan pıhtılaşmasını etkilediğini ve steroid hormonlarının oluşumunu etkilediğini belirtmektedir. Vitamin sayesinde kollajen oluşur, kılcal geçirgenlik normalleşir. Vücutta, askorbik sentezlenmez, ancak sadece gıda ile gelir. Bir elementin yokluğu veya eksikliği, vitamin eksikliği veya hipovitaminoza yol açabilir. Yetişkinler için maddenin günlük hacmi yaklaşık 100 mg olmalı, çocuğun normuna göre cinsiyet ve yaş (20-80 mg).askorbik asit draje nasıl alınır

Kullanım Endikasyonları

İlaç "Askorbik asit" (draje)Tedavide kullanım talimatları vücutta gerekli vitamin takdirde ilave gelir elde önerir. Kullanımı çeşitli etiyolojileri hamile karaciğer hastalığında Kanama diyatezi, nefropati kanama gibi iskorbit gibi patolojiler için doğrulanmış olur. İlaç kötü yaraları iyileştirme, zehirlenme, dejenerasyon, kırıklar, bulaşıcı hastalıklar için reçete. Aracı ateroskleroz yağ metabolizmasını geliştirmeye yardımcı olur. Birlikte glikoz ilaçla büyük fiziksel veya zihinsel stres, hamile kadınlar ve emziren anneler yaşıyoruz insanlar için olduğu belirtilmektedir.

İlaç "Askorbik asit" (hap): nasıl alınır

İlaç ağız yoluyla alınır, bir damar veya kas içine enjekte edilir.askorbik asit draje fiyatıÖnlemek içinGünde 1 gram'a kadar. Hamilelik ve emzirme sırasında, iki hafta boyunca 300 mg Askorbik asit ilacı (draje) kullanmalısınız. Gelecekte kullanılacak talimatlar, çocuğun beslenmesi veya taşınması süresince ilacın 100 mg'ını almayı tavsiye etmektedir. Bu, hipovitaminozun önlenmesi için gereklidir. Aynı amaçla çocuklara günde üç kez 25 mg ilaç almaları önerilir. Tıbbi amaçlar için, yetişkinler bir seferde 100 mg'a kadar fon kullanmalıdır. Günde beş kere almalısın. Çocuklar günde üç kez 50 ila 100 mg reçete edilir.

İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 2019

İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 2019

Related news

 • Islak Kurabiye
 • Burçlara göre cinsel uyum ile Etiketlenen Konular
 • Anneler Gününün dünyanın farklı ülkelerinde kutlanıp tarihlendiğini anlıyoruz
 • Çok İzlenen Videolar
 • Iş dünyasında sosyal ortaklık

 • İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 83

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları


  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 27

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 40

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 19

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 12

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 87

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 44

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 79

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 66

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 53

  İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları 56