İlaç Acriderm (krem). talimat 2019

İlaç Acriderm (krem). talimat 2019

İlaç Acriderm (krem). talimat 77 12.02.2019, 13:30

İlaç "Acriderm" (krem). talimat

İlaç "Akriderm" (krem) talimatıKombine bir türün harici kullanımı için bir araç olarak karakterize edilir. İlaç antibakteriyel, antifungal, anti-inflamatuar etkiye sahiptir, antialerjik etkiye sahiptir.akrilik krem ​​talimat fiyatıİlacın bir parçası olan Betamethasone,Antipruritik, anti-eksudatif bir etkiye sahiptir. Bileşen lezyon ödem gelişiminin önlenmesi, damar ve dokuların geçirgenliği azaltır engelleme ve lizozomal enzimler yolu ile lökositlerin, fagositosis inhibisyonu, iltihap aracılarının salınımı birikimini yavaşlatmak katkıda bulunur. Clotrimazole, aynı zamanda ilacın bir parçası olan "Acriderm" - krem ​​(talimat bunu onayladı), mantar önleyici etkilere sahiptir. Bu aktivitenin mekanizması, mantar hücresinin zarının ayrılmaz bir parçası olan ergosterol sentezindeki bozulmalara bağlıdır. Bir başka bileşen - gintamisin - oldukça geniş etkiye sahip bir antibiyotiktir. Bileşen, birçok gram negatif mikropa karşı aktiftir.

randevu

İlaç "Akriderm" (krem) talimatıdermatomikoz (ayağa kasık bölgesi dahil olmak üzere), dermatozlar, eşlik eden sekonder veya birincil enfeksiyon ile birlikte önerilir. Endikasyonları arasında diffüz veya sınırlı nörodermatit, pitriyazis bulunur.

Krem "Acriderm". Kullanım Talimatlarıkrem akrilum kullanım talimatları

İnce bir tabaka halindesorun alanı. Kullanım sıklığı - günde en fazla iki kez (sabah ve akşam saatlerinde). Tedavi süresi, ilacın tolere edilebilirliği ve etkinliğine göre belirlenir. Tipik olarak, dersin süresi iki ila dört hafta arasındadır.

Advers reaksiyonlar

"Acriderm" (krema) kullanımına dayanarak,alerjik dermatit (temas), eritem, ürtiker, furunculosis, hipertikoz, perioral dermatit, parestezi ortaya çıkabilir (talimat uyarılır). Bazı hastalarda şişlik, folikülit, stri, telenjiektazi, pigmentasyon bozuklukları, yanma hissi, kuru cilt ve kapağın atrofi var. İlaç cildin dökülmesine, şişmesine neden olabilir. Çok uzun kullanım gerekçesiyle, sistemik bir doğadaki advers reaksiyonların ortaya çıkması, özellikle de adrenal korteksin işlevinin bastırılması olabilir.akrilik krem ​​talimatı

Kontrendikasyonlar

Ne zaman ilacı kullanmak tavsiye edilmezsuçiçeği, laktasyon sırasında, herpes (basit tip), deri sifilitik belirtileri ile. Aşıdan sonraki reaksiyonlarda, bir yıla kadar, kulak zarında delinme ile ilaç reçete edilmez. Kontrendikasyonlar açık yaralar, aşırı duyarlılık içerir. Hamilelik sırasında ilacın mutlak güvenliği kurulmamıştır. Bu bağlamda, atama sadece yaşam belirtileri varlığında bir uzman tarafından yapılır.

İlaç Acriderm (krem). talimat 2019

İlaç Acriderm (krem). talimat 2019

Related news

 • Tuğlalar kendi elleriyle tuğladan yapılmıştır: bir sipariş. Yazlık evler için barbekü
 • Rıza Martaş Fenerbahçe için İzmirden İstanbula koştu
 • Yer kabuğundaki en yaygın metal. Doğadaki metaller
 • Evinizi Bebeğiniz İçin Güvenli Hale Getirin

 • İlaç Acriderm (krem). talimat 69

  İlaç Acriderm (krem). talimat


  İlaç Acriderm (krem). talimat 8

  İlaç Acriderm (krem). talimat 26

  İlaç Acriderm (krem). talimat 20

  İlaç Acriderm (krem). talimat 7

  İlaç Acriderm (krem). talimat 91

  İlaç Acriderm (krem). talimat 7

  İlaç Acriderm (krem). talimat 93