Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 2019

Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 2019

Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 40 24.02.2019, 19:02

Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi

Biyografisi çok olan Igor Zolotovitskyilginç ve büyüleyici, 18 Haziran 1961'de Taşkent'te doğdu. Ailesinin durumu oldukça sıradan, babası demiryolunda, annesi büfede çalışıyordu. Hiç kimse, çocuklarının ünlü bir aktör olabileceğinden şüphelenmedi.

Çocukluk ve Gençlik

Igor Zolotovitsky oyunculuk yolunda kalktıortaokulun beşinci sınıfında okumak. Ardından yerel bir satranç oyununa kaydolmak için Kültür Evi'ne gitti, ancak bir tiyatro grubunun işe alınma duyurusunu gördüğünde oraya girdi.

1978'de ortadan mezun olan Igor Yakovlevich,tiyatro lisesine girmek için başkente gelir. Ancak, varış çok geçti, öğrencilerin işe alınması zaten sona erdi. Adam anavatanına dönmek zorunda kaldı. Bir yıl boyunca, Igor Zolotovitsky Moskova'ya yeni bir gezi bekliyordu; tüm bu zamanlarda bir uçak fabrikasında bir montajcı olarak çalışıyordu. Para kazanmış olan genç adam tekrar Moskova'ya gitti.Igor Goldivsky

Onun için bu sefer daha başarılıydı. Zolotovitsky Igor Yakovlevich, Moskova Sanat Tiyatro Okulu'na girdi.

öğrencilerin

Çalışma yılları öğrenci Zolotovitsky içinsevinç. Daha sonraları, ne yazık ki günler geçtiğini, diğer öğrencilerin eski pansiyonda nasıl olsa sıcak su olmadan yaşayabileceğini, özgürce, kolayca ve basitçe anlattı. İgor Yakovlevich'in tiyatro ustalığı, oyunculuk devleri tarafından, evstigneev, Gerasimov, Pilyavskaya ve diğerleri tarafından öğretildi.

"Cinzano"

Okul-stüdyosunun sonu 1983'te gerçekleşti. Bundan hemen sonra Zolotovitsky oyuncuların rolüne kabul edildi. İlk rollerinden biri "Üç Yağ Adamı", "Usta ve Margarita", Uçmaya Çalışmak "," Sarışın Köşede "yazan eserlerdi.zolotavitsky ygor yakovlevich

Ancak, Igor'un yaşamındaki en büyük önemZolotovitsky'nin "Chinzano" adlı oyunu vardı. Ve aktör daha sonra, eğer bu performans için olmasaydı, hiç kimsenin Zolotovitsky'nin adını bilmemesinin mümkün olduğunu söyledi. Bu tiyatro oyunu onun için mutlu bir bilet oldu, kendisi ve meslektaşları sadece Sovyetler Birliği'nde değil, aynı zamanda Avrupa, ABD, Latin Amerika'da da seyahat ettiler. Yani, Brezilya'da, bu üretimin tam evinde, Mausoleum'da olduğu gibi kuyruklar vardı.

Kişisel hayat

Seksenlerde Igor Zolotovitsky, bir aileŞimdi dört kişiden oluşan, daha sonra karısı olan Vera Kharybina ile tanıştı. İlk başarısız toplantıdan sonra Zolotovitsky yine Kharybin'i buldu ve doğum gününe davet etti. O zamandan beri genç aktörler buluşmaya başladı ve iki yıl sonra evlendi. Düğünden kısa bir süre sonra, genç çiftin oğlu Alexei vardı, dokuz yıl sonra - ikinci oğlu, Alexander.

Şu anda ünlü aktörün karısıYönetmenlik yapıyor, ama oyunculuk attı. Yönetmen olarak çalıştığı filmler arasında "Sevgili Masha Berezina", "Sevgi Adjutantları" ve diğerleri gibi notlarda bulunabilirsiniz. GITIS'te çalışırken filmlerde ve en büyük oğlunda çekildi. Genç ayrıca gelecekte bir oyunculuk kariyerinin hayalleri.Igor Goldovitz ailesi

Pedagojik aktivite

1989'da aktörden yapması istendiÖzellikle pedagojik aktivite, A.N. Leontiev. Zolotovitsky kabul etti ve bir süre sonra ilk mezunlar vardı, bunların arasında zaten Anastasia Zavorotnyuk, Maxim Drozd, Dmitry Shcherbina, Egor Pazenko ve diğerleri var.

1991'den 1996'ya kadar aktör devreye sokulduFransa'nın başkentinde öğretim faaliyetleri, aynı yerde yerel aktörler ile birlikte oynadığı "Evlilik" oyununu oynamıştır. Daha sonra, memleketine döndükten sonra, Zolotovitsky genç oyuncuları eğitmeye devam etti ve bir başka ders daha yayınladı. Bu kez, mezunlar Denis Sukhanov, Olesya Sudzilovskaya, Yana Kolesnichenko idi.

Hatta daha sonra, 2006 yılında, Zolotovitsky Nikita Panfilov, Maxim Matveyev, Anton Shagin, Ekaterina Vilkova, Yulia Galkina gibi diğer mükemmel aktörler hazırladı.

Igor Zolotovitsky için pedagojikaktivite iyi bir sembiyozdur. Bir yandan, öğretir, bilgi verir, genç nesille olan deneyimlerini paylaşır, öte yandan, neşeliği, enerjisiyle beslenir. Gençlerle iletişim kurması, oyuncuya göre, neşeli ve pervasız olur.Igor Goldovitsky biyografi

sinema

Ben Igor Zolotovitsky, filmleri ile geçmedikatılımı oldukça popüler ve yerli sinema. Film çekiyor ve Sovyet filmlerinde hala oldukça genç ve şu anda çekiliyor. Daha fazlasını söyleyebilirsiniz, o çok popüler bir film oyuncusu. Rolleri ve karakterleri canlı bir oyun, keskin karizma ve parlak bir yetenekle ayırt edilir. "Zolotovitsky ile uzun süredir film çekmek benim hafızamda bir iz bırakıyor" - diğer aktörler onun hakkında konuştu.

Igor Yakovlevich'in en iyi ve en önemli rolleri arasındaZolotovitsky aşağıdaki eserleri: Victor Chagin ( "serisi" Beşinci Köşe "), Eugene corral, Eagles (" Vadisi "dizisi Gümüş Lily) («Luba, çocuklar ve bitki») ve birçok, birçok diğerleri.

Çoğunlukla Zolotovitsky'nin Çingenelerin rolünü yerine getirmesi önerilmekte, bu eğilim aktörün uygun görünümünden kaynaklanmaktadır.altın madenciliği filmleri

Benim hakkımda Золотовицкий Игорь Яковлевичson derece alçakgönüllü. Film yapımcılığıyla ilgili kariyeri şöyle yanıtlıyor: "Filmde istediğim başarıyı elde etmedim. Tiyatroda belli bir rolden gurur duyabiliyorsam sinemada böyle bir şey yoktur. Filmlerde çok iyi roller üstlendim, ancak bu zamana kadar çalıştığım ana, aralarında değil. Tabii ki, elbette, ve umarım hala devam ediyor. " Aynı zamanda aktör, tiyatroda ya da sinemada oynadığı rollerden hiçbirinin utanç duymadığını not eder.

Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 2019

Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 2019

Related news

 • Hangisinin Sistemi Daha Doğru Farklı Ülkelerde Okullarda Okutulan Zorunlu ve Seçmeli Dersler
 • Bronhomunal uyuşturucu, inceleme ve görüşleri
 • HT Masa ekibi 2018 yılının en çarpıcı 10 magazin olayını yorumladı

 • Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 48

  Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi


  Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 10

  Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 25

  Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 47

  Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 45

  Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 85

  Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 28

  Igor Zolotovitsky. Aktör biyografisi 62