İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay 2019

İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay 2019
İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay


İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay!

İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay!

İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Çok Kolay! Soda - Yoğurt Kürü. Kiraz Sapı Çayı. Lahana - Maydanoz Kürü. Altın Otu (Tilya) Kürü.

Son yıllarda insanların zayıflama uğruna sağlıklarından oldukları günlerdeyiz. Kimisi hiçbir şey yemeden zayıflamaya çalışırken kimisi de içeriğinin ne olduğunu bilmediği zayıflama hapları kullanıyor. Hal böyle olunca bitkisel ilaç denildi mi akla gelen ilk isim İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenler için çeşit çeşit kürler sunuyor. Soğandan altın otuna kadar envai çeşit kür tarifleri sunan İbrahim Saraçoğlu aç kalmadan sağlıklı bir şekilde zayıflamanın mümkün olduğunu da göstermiş oluyor.

İbrahim Saraçoğlu İle Sağlıklı Bir Şekilde Kilo Verin

İbrahim Saraçoğlu

Altın Otu (Tilya) Kürü

Öncelikle 750 gram kadar kaynar suyun içerisine 12 adet kuşburnu, bir tutam altın otu, iki tutam ıhlamur atarak 8 dakika kadar kaynatın. 8 dakika sonra bitkiler aromalarını iyice bırakacaktır. Karışımı ocaktan alın ve ılımasını bekleyip süzün. Altın otu kürünüzü gün içerisinde 2 defa olacak şekilde 6 saat ara ile düzenli bir şekilde tüketin. Yaklaşık 2 hafta sonra siz de etkisini fark edeceksiniz.

Lahana - Maydanoz Kürü

İlk olarak yarım litre kaynar suyun içerisine 4 adet lahana yaprağı ekleyin. Lahanalarınızın boyutu küçükse bu sayıyı 6’ya da çıkarabilirsiniz. Daha sonra lahanaları 1-2 taşım kaynatın. Kaynayan lahana suyuna yarım demet küçük yapraklı maydanozu ilave edin ve 3 dakika daha kaynatın. Lahana kürünüz biraz ılıdığında yapraklardan süzerek kapağını kapatın. Bu kürü sabah öğle ve akşam olacak şekilde aç karına üçe bölerek tüketmeniz gerekiyor. Öte yandan her öğün içmeden önce yarım limon ilave etmeniz gerekmektedir. Kürün uygulanma süresi ise haftalar arasında üç gün boşluk olacak şekilde 3 haftadır.

Soda - Yoğurt Kürü

Soda - yoğurt kürünüz için ilk olarak 3 yemek kaşığı yağsız yoğurdu bir kabın içerisine koyun ve içerisine yarım limon suyu ekleyerek iyice karıştırın. Daha sonra üzerine 1 şişe sodayı azar azar dökün. Hazırlamış olduğunuz bu kürü 2 hafta boyunca kahvaltıdan yarım saat önce ve gece yatmadan önce olacak şekilde iki kez tüketmeniz gerekmektedir. Bu şekilde mineral suyunun metabolizmayı hızlandırma ve yoğurdun da uzun süre tok tutma özelliği ile kısa sürede kilolarınızdan kurtulabileceksiniz.

İbrahim Saraçoğlu

Soğan Kürü

Kürler içerisinde en pratik olanı soğan kürüdür. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey soğan ve istikrardır. İki bardak kaynar suyun içerisine bir adet orta boy soğanı dörde bölerek atın ve yaklaşık olarak 5 dakika kadar kaynatın. Ilıyan bu kürü yemeklerden 10 dakika kadar önce için. Ancak şunu unutmamalısınız ki bu kür yılda sadece 3 kere uygulamalıdır. 15 günde bir uyguladığınız bu kürü 3. defadan sonra bırakmanız gerekir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ :Soğan Kürünün Mucizeleri

Kiraz Sapı Çayı

Eski zamanlardan beri bir zayıflama yöntemi olan kiraz sapı son zamanlarda tekrar gündeme gelmiş durumda. Üstelik hazırlanışı oldukça pratik olan bu kür için sadece kurutulmuş kiraz saplarına ihtiyacınız olacak. Bunun için ilk olarak 1 litre su içerisine 50 gram kiraz sapını ekleyerek 15-20 dakika kadar kaynatın. Kaynatmış olduğunuz kiraz sapları yarım saate yakın bir süre demlenmelidir. Daha sonra süzerek tüketebilirsiniz. Günde 3 kez 5’er saat arayla içmeniz gereken kiraz sapı çayının iki haftadan fazla tüketilmemesi önerilmektedir.

Yoğurt - Limon Kürü

İbrahim Saraçoğlu kürlerinin en popülerlerinden biri olan yoğurt - limon kürü, düzenli bir şekilde tüketildiği taktirde göbek yağınızı ciddi oranda eritebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey yarım limon suyu, 1çaykaşığı pul biber ve 3 yemek kaşığı yağsız yoğurdu bir kase içerisinde iyice karıştırmanızdır. 2 hafta boyunca gece uyumadan yarım saat önce bu karışımı tüketin. Ancak burada önemli olan konu bu kürü tükettikten sonra başka hiçbir şey tüketmemeniz gerektiğidir. 2 hafta sonra değişimi siz de fark edeceksiniz.

İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay 2019

İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay 2019

Related news İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolayİbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay


İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay


İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay


İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay


İbrahim Saraçoğlu İle Zayıflamak Artık Çok Kolay