İş dünyasında şans büyü 2019

İş dünyasında şans büyü 2019 İş dünyasında şans büyü

İş dünyasında şans büyü

şans büyü Başarı birçok açıdan ilgi çekici. Yüzyıllar boyu, zenginleşebileceğiniz ve muhtemelen biraz mutlu olabileceğiniz bir çok komplo, dualar ve ritüeller icat edildi. Şans için büyü, çoğu zaman diğerleri gibi, kutsal zamanlardan beri köken alır. Bu sıradan komplolar veya ritüeller olabilir, bunlara herhangi bir sözcük eşliğinde eşlik eder. İş dünyasında ve meslekte yardım, çeşitli tılsımlar da olabilir.

Tanrı ya da ruhlara dönüşmeden önce bilmeniz gerekenler

Atalarımız, güneşe, rüzgara, dünyaya tapınırlar vesu, hayatlarını nasıl iyileştireceğini biliyordu, servet, sevgi veya şöhreti içine çekti. Vedik büyü, öncelikle her türlü kafa karıştırıcı durumları hızla çözmek ve kendi kaderinizi değiştirmek için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, mages'ın bu ritüelleri kullanması ve büyü yapması çok sık değildir. Kişi her şeyden önce bağımsız çalışmalı ve geliştirmelidir.şans ve para büyüsü

Eğer tamamen sihirliğe güveniyorsanız vemistik kutsal güç, şans, er ya da geç yine uzak dönecek ve belki o zaman tanrılara veya ruhları ise tedavi öncesi daha karmaşık bir durumda iken, hayatlarını inşa etmeye yeniden başlamak zorunda.

Vedik ritüeli

Ritüellerde şans büyüleri eşlik ederBazı eylemler. Aşağıda açıklanacak olan ayin, perşembe günü büyüyen bir ayda tutulması gerekiyor. Ön gereksinim tarçın, yeşil mum kokusu ile tütsü sopa satın alabilir ve (herhangi bir değerin) yedi sikke bulundu üzere, yıl doğum yılı ile çakışmaktadır. Odanın ortasında küçük bir masa koydu. Ritüelden önce nemli bezle silinmelidir.

Mum masaya konur ve aromatikdeğnek. Birkaç dakika, mumun alevine bakıp rahat durmanız gerekiyor. Tüm yabancı düşüncelerden ayrıldıktan sonra, şu kelimeleri söyleyin: "Akşamları, ay gökyüzüne geç. Servetin karanlık kızı. Ateşin ruhları ve su ruhları, hayatımda bir sorun olmayacaktır. Buna ek olarak servet ve mutluluk rüzgarı bugün bana şans getirecektir. Bu benim iradem. Öyleyse yapın! "Bundan sonra, mumu havaya uçurun ve değnek dışarı koymak. Kullandığınız paralar dolaşıma giriyorsa, onları fakirlere verin. Zaten kullanım dışı kaldıysa, bir bezle sarın ve kimsenin yürümediği yere gömm.

iyi şanslar büyüİyi şanslar için dua

Hıristiyanlara daha sempatik olanlardin, şans ve mutluluk yaşamak için bir dua söyleyebilirim. Büyük ihtimalle, bu insanlar için, şans için bir pagan büyüsünden daha etkili olacaktır.

Şuna benziyor: "Tanrım, bana göksel yardımını ver. Gücün olmadan, bu dünyada insan için yer yok. su, acı dolu Cennet kase yüzünü gün ışığına getirin ve bana şans vermek Rabbin üç güçler sormak ve benim yolda bir ışık. Hayatım, Ey Yüce Allah'a, kendimden saf bir ışık çizgisine git. Aklımdaki günlerimin sonuna kadar yaşamak için bana güç ver. Benden hastalık ve başarısızlık al. Ağır trajedilerin bana ve sevdiklerime olmasına izin vermeyin. Sana inanacağım ve minnettarlığımın bir sınırı olmayacak. Amin. "

İyi çalışma için yazım

Komplo ve ritüeller sadece yönlendirilemezGenel olarak iyi şanslar çekmek, ama aynı zamanda şu anda var olan belirli sorunları ele almak için. Çok ilginç, örneğin, okulda şansın büyüsü. Okul veya koleje gittiğiniz kıyafetlerle bir düğme üzerine yapılır. Kesilmeli, mumyu alevden (tercihen beyaz) tutun ve su ile durulayın.

Bundan sonra, aşağıdaki kelimeler telaffuz edilir: "Koruyucu düğme, ateşle aydınlatıldı, suyla sertleştirildi, gücünü al, beni hatadan koru!" Ardından düğme giysiye geri dikildi. Herhangi bir şekilde çıkmaması için gerekli olanı yapın. Aksi takdirde şans kaybedilebilir.

şans ve şans için büyüler Şans çekmek için muska

Şans ve para üzerinde bir büyü telaffuz edilebilirbir şey. Yukarıda verilen tuşa sahip örnek, böyle bir ritüelin biraz ilkel versiyonudur. Şansın tılsımını yapmak için yeşil bir parça, iğne, iplik ve para kabı almanız gerekir. Ayrıca eczaneye gitmeniz ve St. John's wort'un kökünü satın almanız (iyi ya da tarlaya kazmanız) gerekecektir. Ek olarak, küçük bir mıknatısa ve biraz sandal ağacı yağına ihtiyacınız olacak.

Kattaki ön daire bir çember çiziyor. İçindeki boşluk sadece tuzlanmış su serpilerek temizlenmelidir. Daireye girerken, kumaştan küçük bir çanta dikilir ve içine bir kabuk, bir kök ve bir mıknatıs konur. Bundan sonra ortaya çıkan tılsım sandal ağacı yağıyla serpilir ve şu sözleri söyler: "Irda, Carbos ve Palerba'yı komuta ediyorum. Seçilecek olan her şey seçildi, ekleyen her şey toplanır, biriken her şey biriktirir, çıkartan her şey çıkarılır. " Bundan sonra, dünyanın dört bir yanında tuzlanmış su serpin ve çemberden çıkın. Çanta işe yaramaz ve hiç kimse görmeyecek şekilde masaya gizlenmelidir.

Şans için şans ve şans bir araçOldukça etkili, ancak sadece bilinmeyen güçlere gerçekten inananlar için. Ritüelleri yürütmek ve gerekli kelimeleri söylemek, tüm ciddiyetle birlikte alınmalıdır. Şakalar uğruna, bu yapılmamalıdır.

İş dünyasında şans büyü 2019

İş dünyasında şans büyü 2019

Related news

 • Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar
 • Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7
 • Bebekler için ev yapımı meyveli yoğurt tarifi
 • 2019 Klasik Giyim Tarzı Erkek
 • Kilo vermek için araçlar: nasıl kendinizi incitmek

 • İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü


  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü

  İş dünyasında şans büyü