HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 2019

HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 2019


HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 57 08.02.2019, 12:23

hobi-cubuklaridan-minyatur-ahsap-kasa-yapilisi

HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI

Minyatür Ahşap e Minyatür E eşyalar,Minyatür Mobilyalar yapmayı sevenler için Hobi çubuklarından yapılan Resimli anlatımlı Meye Kasası nasıl yapılır buradan görebilirler.

Hobi çubuklarından neler yapılır? sizler için paylaştığım Hobiler bölümünde görebileceğiniz çok ilginç ve yaratıcı projelere ve Geri dönüşüm çalışmalarına bakabilirsiniz.

Hobi çubuklarındanMinyatür Sandalyeyapılışına buradan bakabilirsiniz. Özellikle küçük Ev,Çiftlik,Sınıf,Gemi maketi vs gibi çalışmalar için Minyatür el yapımı çalışmalara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Tabi kendi yaptığınız Hobiler için süsleme amaçlı da kullanılır. Mesela burada Hobi çubuklarından Yılbaşı gecesi evini ya da iş yerini süslemek isteyenler içinDekoratif Kar Tanesisüslerinin nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.

Hediyesini yaratıcı ve çılgın bir paket ile sunmak isteyenler için bu Kasa bana çok sevimli ve çılgınca bir fikir veriyor:)

Çiftlik maketi yapacak olanlar için Çiftliğin bahçesindeMaket Kuyubence çok güzel olur. Tabi burada linklerini verdiğim tüm çalışmaların Hobi çubuklarından yapıldığını da belirtmek isterim.

Hobi çubuklarındanMinyatür Masa ve SandalyeTakımı en beğendiğim etkinliklerden. Bu etkinlikler için Dondurma çubukları da kullanılıyor ancak en iyisi her genişlik ve uzunlukta ölçüleri olan Kırtasiyeden satın alabileceğiniz Hobi çubukları ile çok daha rahat yapasınız. Hatta Doktor çubukları olarak ta bulabilirsiniz.

İçine takılarınızı koyabileceğiniz Dekor olarak ta çok güzel görünecek olan Hobi çubuklarındanTakı kutusuyapmak için buraya lütfen.

Hobiler bölümünde daha fazlasını görebilirsiniz son olarak Ev de yapabileceğiniz Resim çerçevesi isterseniz burada göreceğiniz Hobi çubuklarındanFotoğraf Çerçevesiyapılışı size cazip gelebilir.

Gördüğünüz gibi daha bir çok Minyatür süs ve Mobilya nasıl yapılır? seçeneklerimiz çok fazla. Bugün yapımını öğreneceğimiz Ahşap Kasa görünümlüminyatür Kasanın yapılışı resimleri ile buyurun.

hobi-cubuklaridan-minyatur-ahsap-kasa-yapilisihobi-cubuklaridan-minyatur-ahsap-kasa-yapilisi

hobi-cubuklaridan-minyatur-ahsap-kasa-yapilisi-1
Hobi çubukları Kırtasiyeden küçük çıtaları Pamuk şeker çubukları ile yapabilir ya da marangozdan temin edebilirsiniz.HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 2019

HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 2019

Related news

 • Kıșın cilt ve saç bakımı için kahve kullanın
 • Vajina Sarkması
 • Salçalı Patates Kavurması Videosu

 • HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 4

  HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI


  HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 15

  HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 56

  HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 37

  HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 69

  HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 47

  HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 43

  HOBİ ÇUBUKLARINDAN AHŞAP MİNYATÜR KASA YAPILIŞI 75