Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları 2019

Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları 2019 Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

Hepatit C'nin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

Hepatit C tedavisi zor denirinsanın viral hastalığı. Şu anda Aşı hepatit C, popülasyonun% 3'ünde teşhis edilmiştir. Tedaviye başlaması bu hastalığın zamanında olması gerekir. Aksi takdirde, hasta sadece karaciğer sirozu değil, aynı zamanda kanser de gelişebilir. Rusya'da, bu hastalığın etkili tedavisi pahalıdır. Hindistan'da sağlığınızı geliştirmek çok daha ucuz. İsterseniz, doğrudan bu ülkeden ucuz ve etkili ilaçlar sipariş edebilirsiniz. Ev klinikleri doktorları da bazen hepatit C Hint ilaçlarını tedavi etmek için kullanılır. Doktorların bu ilaçlar hakkındaki yorumları çoğu durumda sadece iyi.

Neden Hindistan?

Hepatit tedavisinde kullanılan ilaçlarC, maalesef çok fazla değil. Başlangıçta, son derece etkili olan bu ilaçlar, Amerika'da üretilmeye başlandı. Aynı zamanda çok pahalıydı. Kendilerini kullanmasına izin ver, sadece zengin insanlara sahip olabilir.

Hint uyuşturucu ile hepatit tedavisi

Daha sonra, bazı Hint şirketleriBu pahalı ilaçların bütçe jeneriklerini serbest bırakmak için bir izin verildi. Sonuç olarak, farklı ülkelerden gelen düşük ve orta gelirli birçok hasta da bu tür ilaçlara erişim sağlamıştır. Tabii ki Rus vatandaşları Hindistan'a seyahat etmeye başladı.

Üretilen Hint ilaçları kontrol altındaçeşitli uluslararası kuruluşlar. Bu yüzden onların kullanımı ile tedavi böyle iyi değerlendirmeleri kazanmıştır. Hindistan'da, bu ilaçlar uzun bir süredir kullanılmaktadır. Ve elbette, bu ülkenin doktorları, kullanımlarında zengin bir deneyim geliştirdiler. Ancak, bazı Rus kliniklerinde zaten hepatit C'nin tedavisinde Hint uyuşturucu kullanımına izin var. Bu nedenle, ülkemizin sakinleri, eğer istenirse, evde bir kursa katılabilirler. Tek şey - bunun için muhtemelen büyük bir şehre gitmek zorunda kalacaksınız. Bu durumda gerekli ilaçlar genellikle tedarikçilerden satın alınır.

Hint şirketleri tarafından hangi ilaçlar üretilir?

Bugüne kadar, hepatit C tanısı konmuş insanlar satın alabilir,örneğingibi ilaçlar:

 • "Harvoni";
 • Sofosbuvir (Sovaldi).

Hint uyuşturucu ile hepatit tedavisi yorumlar

Bu ilaçları herhangi bir biçimde alabilirsinhastalığı. Örneğin, çok iyi sonuçlar, bu Hint ilaçlarının, genotip 3A'nın hepatit C'sinin tedavisinde kullanılmasıyla sağlanır. Aynı sık karşılaşılan form 1B için de geçerlidir.

Bu ilaçlar için kontrendikasyonlar mevcut değildirve çok. Ancak, bazı durumlarda, atanamazlar. Örneğin, böyle bir fon yazmayın. 18 yaşın altındaki hepatit C hastalarının tedavisi için Hint ilaçları, doktorlar almak yasaktır. Gerçek şu ki, büyüyen organizma üzerindeki etkileri araştırılmamıştır.

Her iki uyuşturucu da lisans kapsamındaki listeden çıkarve marka olarak kabul edilir. Amerikalı olanlardan daha ucuzlar. Ayrıca Hindistan'da, bu ilaçların jenerikleri üretilmektedir. Böyle bir araç, örneğin, "Daklataswir. " Bu ilaç ucuzdur, ancak genellikle "Sofosbuvir" ilacı ile birlikte reçete edilir.

"Harvoni" anlamı

Bu Hint tıp doktoru hakkındaiyiden oluşur, çünkü nadiren yan etkilere neden olur. İlaç "Harvoni" kullanımı olan hastalarda yapılan analizler ikinci haftanın sonunda iyileşmektedir. Bu ilaç genellikle yemek sırasında günde bir tablet reçete edilir. Bu ilacı yanlışlıkla kaçırırsanız çift doz kullanın.

Şimdiden hastalara "Harvoni" doktoru atayınKaraciğerin mevcut sirozu ve onsuz. Diğer ilaçların etkisiz olduğu durumlarda bile, genellikle olumlu bir etkiye sahip olduğu için, bu ilacı da doktorlara iyi cevap verdi. Bu ilaçla tedavi sırasında ortaya çıkabilecek tek yan etkiler, genel yorgunluk ve baş ağrılarıdır.

Hindistan'dan yaklaşık 15 bin ruble sipariş verirken bu ilaca mal olacak. 28 tablet için. Karşılaştırma için: ABD'den bu ilacın yazılması 20-25 bin ruble daha ucuz olamaz.

Hepatit C tedavisi için Hint ilacı "Sofosbuvir" kullanımı: doktorların yorumları

Çoğu zaman, yerli doktorlarHastalar bu ilacı alırlar. Doktorlar, "Harvoni" gibi "Sofosbuvir" ilacının kötü olmadığını, başka yollarla tedavi için bir sonuç bulunmasa bile yardımcı olduğunu söylüyorlar.

Hint ilaçları ile hepatit tedavisi

Bu ilacın koşulsuz yararları şunlardırHastalar ve doktorlar, pratikte herhangi bir yan etki vermediği gerçeğine işaret etmektedir. İlaç "Harvoni" kullanımı ile olduğu gibi, bu araç bazı durumlarda sadece bir baş ağrısına neden olabilir.

Hepatit C tedavisi için başvurmaya değerhintli ilaç"Sofosbuvir"yaklaşık 14 bin ruble. 28 tablet için. Amerikan tıbbının fiyatı yaklaşık 600 dolar.

İlaç "Daklatasvir"

Bu ilaç, daha önce de belirtildiği gibi, "Sofosbuvir" ilacı ile eşzamanlı olarak reçete edilir. Ne zamanHepatit C'nin Hint ilacı "Daklatosvir" ile tedavisi genellikle hastalar için reçete edilir. Birçok hasta ve hekime göre, virüsden kurtulmaya yardımcı olan iyi bir araçtır.Piyasada bir ilaç kompleksi var"Sofosbuvir + Daklatasvir." 12 haftalık bir kurs için tasarlanmıştır. Hint ilaçları tedarikçilerinden bir dizi satın almak 70 bin ruble olabilir. Ayrı ayrı, genel "Daklataswir" bir fiyata satın alınabilirbin r. 28 tablet için. Bu durumda, fiyat sadece tedarikçiye bağlıdır.

Birçok hasta bu ilacı gerçekten düşünüyorHepatit C tedavisini yürütmek için etkili ve tavsiye edilir. Hint ilaçlarından alınan bir hap (henüz iyi ve dolayısıyla iyi olan yorumlar) nadirdir. Ancak, ucuz bir ilaç olan "Dkalatovir" in, bu ülkede üretilen diğer ilaçlardan daha fazla hastanın vücuduna zarar verebileceği de unutulmamalıdır.Doktorların dediği gibi baş ağrısına ek olarak, bu aracı kullanarak bir ders alan hastaları,genellikle tecrübesindirim problemleri, kaslarda ağırlık, kaygı.

Cofosbuvir ile hepatit tedavisi için Hint ilacı

Hindistan'da nasıl tedavi edilmeli?

Yerli doktorlar, etkinliği iyi olduğu için Hint hazırlıklarını azarlıyorlar. Ama çözünürlükkullanmakbu fonlarınRus doktorlar vardıalınançok uzun zaman önce değil. Bu nedenle, daha önce de belirtildiği gibi, tüm klinikler onlarla birlikte çalışmamaktadır. Bugün Rusya'da bu ilaçları kullanan iyi bir doktor bulun bugün hala oldukça zordur. Tabii ki, bir ilacın kullanımı ile ilgili tavsiyeler tedarikçiden alınabilir. Ancak, hepatit C'li vatandaşlarımızın birçoğu yine de tedavi edilmeyi tercih ediyorlar.Hindistan'ın kendisi.

Bu konuda tedavi olmak isteyen hastalarÖrneğin, bir medikal turizm firması ile irtibat kurabilirsiniz. Hindistan'daki bir hastanın ilk muayenesi genellikle 10 gün sürer. Daha sonra hasta en uygun ilaç seçilir. Hapları satın aldık ve kullanımları konusunda tavsiyelerde bulundular, hasta Rusya'ya gidebilir ve kendi başına ders alabilir.

Tedavi rejimleri nelerdir?

Hint uyuşturucu ile tedavi şeması bağlıdırHCV ve karaciğerin genotipi. Hint ilaçları, uzun bir resepsiyon ihtiyacının olmaması dahil, doktorların iyi değerlendirmelerini hak ediyor. Tedavinin gidişatı genellikle 12 veya 24 hafta sürer, yani birkaç ay sürer. Bazı durumlarda, bu ilaçların, aynı zamanda, hastaların güvenini kazanmayı başarabilmiş diğer kişilerle eşzamanlı olarak kullanılmasına izin verilir. Örneğin, genotip 2 ile, "Sofosbuvir" ve "Daklatosvir" sıklıkla ilacı "Ribaverin" ile eşzamanlı olarak reçete edilir. Özellikle etkili olan bu kombinasyon 4. derecenin fibrozisi için düşünülmektedir.

Hint uyuşturucu ile hepatit tedavisi

"Ribaverin" ile birlikte kullanınHintli ilaçlar ve genotip 4. Bu, en çok Ruslar arasında teşhis edilen bir tür hepatittir. Böyle bir ilaç kombinasyonunun kullanımı için HIV enfeksiyonu kontrendikasyon değildir. Belirli bir kompleksin kullanımıyla ilgili program ve tedavi koşulları hakkında daha fazla bilgi, doktorunuzdan veya Hindistan'dan lisanslı bir şirkete ilaç satmaya çalışan danışmanınızdan alınabilir.

Uyuşturucu siparişi nerede verebilirim

Doktorların bu ilaçları iyi aradıkları gerçeğine rağmen, tabii ki, ancak hasta bunları satın alma fırsatına sahipse, reçete edilir.Tedavi için Hint ilaçlarının kullanımıhepatit C Hintli doktorlar verirHastanın iyileşmesi biraz daha olasıdır. Ancak, Asya'ya yapılan bir yolculuk genellikle oldukça maliyetlidir. Bu arada, doğrudan Rusya'ya ilaç sipariş, çok zor değil. Bu ilaçlar birçok şirket tarafından iç pazara sunulur.

Belirli bir firmayı önceden seçerken,Tabii ki, onun kusursuz bir itibara sahip olduğundan emin olmalısın. Aksi halde, sahte alma riski büyüktür. Bazen bu ürünler yerli eczanelerde satılmaktadır. Ancak, bu tür satış noktalarının hepsinin uygulanması için bir lisansı yoktur. Çoğu zaman, hepatit C için Hint ilaçları sadece büyük şehirlerin eczanelerinde satın alınabilir.

Birçok vakada, hastalar doğrudan ilaç üretimini yapan Hintli ilaç şirketlerinin resmi temsilcilerinden ilaç siparişi verirler.

bir Hint ilacı ile 3a genotip ile hepatit tedavisi

Viral hepatit C tedavisinde sahte Hint ilaçları nasıl satın alınmaz

Yukarıdaki ilaçlardan herhangi birini almak, öncedönüş ambalajına dikkat etmelidir. Üretici hazırlanması ve veriler hakkında tam bilgi sunmak için gereklidir. Senden önce ilaç için para vermek ve kayıt şirketi ilacı üretmek için bir lisansa sahip olduğundan emin olun.

Daha önce de belirtildiği gibi, satın aldığınız zaman değer olup olmadığını kontrol edinve tedarikçi. Rusya'da bu ilaçları satan bir şirketin, üreticilerine doğrudan bir anlaşma yapılması gerekmektedir.

Hepatit B için Hint tıbbı

Bu hastalıkta doktorlar bazen Asya'da verilen fonların alımını bazen reçete ederler. kullanımı ilaçlarHepatit B tedavisi için genellikle iyi bir sonuç verir.sonuç. Bu durumda, çoğu zaman, örneğin hastaya reçete gibi Hindistan'da üretilen "Lamivudin", "Ganciclovir", "Ribavirin" olarak ucuz ilaçlar.

Hint ilaçları ile çocuklarda hepatit tedavisi

Bu ülkede serbest bırakılan ilaçlar gerçekten ucuzdur.

Sonuç

Bu nedenle, doktorların yorumlarıyla yargılamak, Hint ilaçları hepatit C'yi tedavi etmek için güvenle kullanılabilir. Bu ilaçlar hakkında iyi bir fikir, hastalar arasında gelişmiştir. Gerçeğine rağmenBirçok Rus için bu ülkeden jeneriklerHanginispeten pahalı, onlar hala Amerikan'dan daha ucuzilaçlarve diğer bazı ilaçlarülkeleri. Buna rağmen, bu tür fonlar aslında doktorlar ve birçok hastanın inandığı gibi çok etkili. Sıklıkla, virüs bu ilaçlardan herhangi birini alarak bir ay sonra hastada kaybolur. Yani bu ilaçların bedeli tamamen haklı.

Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları 2019

Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları 2019

Related news

 • Kot Nasıl Esner
 • Gelin Masası Süslemesi Nasıl Olmalı
 • Bayatlamayan Ev Ekmeği Videosu
 • Biftek Kaç Dakikada Pişer
 • Misket Köfte Çorbası Videosu

 • Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları


  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları

  Hepatit Cnin Hint ilaçları ile tedavisi: doktorların yorumları