Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 2019

Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 2019


Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 56 08.01.2019, 06:30

Hangi bezlerin en iyisi? Sadece anne biliyor

Bu yüzden uzun zamandır beklenen çocuk doğdu. Elbette bebek bezi değişimi, beslenme, yıkanma, gün ve bebeğin belirli modunda, uykusuz gece: Genç bir anne hemen çalışma ile istila. anneler için hayatı daha kolay hale getirmek için, üreticiler hijyen ve çocuk bakımı daha yeni öğeler icat: ıslak mendil, çocuk bezi, yağ, tek kullanımlık bir pamukla, pamuklu yün ve daha fazlası ile yapışır.

Açık bir cevap yok mu?

ne bezler en iyisidirModern dükkanlar, örneğin "Çocuklar" veya"Sağlıklı bebek" yanı sıra çevrimiçi mağazalar, doğumdan itibaren çocuk için geniş bir yelpazede hijyen ürünleri sunmaktadır. Şaşkın genç anne, yanlışlıkla deneyimli annelere soru sormuyor: "Hangi bezlerin en iyisi?", "Hangi şirket hangisini tercih eder?" Ve oybirliği ile cevap vermesi pek mümkün değildir. Bunu açıklamak kolaydır, çünkü her anne, kaliteli ürünler için uygun ve uygun bir ürün bulmadan önce birkaç şirket denedi.

Çocuk doktorlarının da ilk önce satın almaları önerilir.Birkaç markanın bezleri. Çünkü hangi bezlerin yalnızca bebeğiniz üzerinde test edildiğinde en iyisi olduğunu belirlemek için. Dahası, küçük paketler halinde küçük örnekler için satın alınabilirler.

Seçerken ne yönlendirilmeli?

 1. Tasarrufları unutun. Bebeğinizin cildi çok incedir ve savunmasızdır. Çocuğun cesedinde rahatsızlık veren, kızarıklık ya da intertrigo lekeleri görülebilir. Yalnızca yüksek kaliteli ürünleri seçin.
 2. Bebeğin ağırlığına odaklanın. Her pakette daima bir ağırlık aralığı ve sayı bulunur. Örneğin, 1 ve 2 numaralı numaralar en gençler içindir.
 3. "Büyüme için" ürünler satın alırken sıvının sızdırılacağı ve bacaklara düşeceği ve "ıslak" çocuğun soğuk alacağı ile yüz yüze gelebilirsiniz.
 4. Pampers çocuğun kıçında otur, ama hareketi engellemeye yoktur.
 5. Zaten ayakta durmayı ve yürümeyi öğrenmiş olan çocuklar için,güçlü Velcro veya külotlu modelleri satın almak daha iyidir. Aktif çocuğun kolayca kılık değiştirmesine izin vermesi pek olası değildir, bu nedenle külot anneler için ideal bir seçenektir.
 6. Malzeme yumuşak olmalıdır, çok yoğun değildir ve hışırdayan olmamalıdır.

Japon şirketleri

ne tür Japon bezleri en iyisidir?Yani, hangi bezlerin en iyisi, tasarlanmışAnnem ve kendisi ve bebeği karar verir. Ebeveynlerin tepkilerinden bahsedersek, en popüler olanlar Japon firmalarıdır. Anneleri, sıvıyı mükemmel şekilde emdiklerini ve tuttuğunu söyleyerek övgü alırlar. Japon Bebek bezleri daha sonra, en ince biri en iyisidir ve ıslak almaz ve firmalar Marries Goo.N. içerir neyi düşünürseniz Okaliptüs veya cadı elması özleri içerirler ve ihale bebeğinin cildini tahrişe karşı korurlar. firması Goo.N çocuk bezleri, hızlı iyileşme ve mikroran pişik teşvik E vitamini ilave edildi. Belki de pahalı gibi görünüyorlar, ama paralarını almaktadırlar. danışma anneler ve babalar Biraz: - onlar bizim standartlarına uymayan, bu yüzden satın alırken, danışman başvurun Japon çocuk bezi büyüklüğüne dikkat.

Doğdu ve hemen çocuk bezlerinde!

yenidoğanlar için en iyi bezlerIçin en iyi bezleri seçersenizyenidoğan, sonra da bir bebeğin sık dışkı gibi yumuşak, rahat giyinme ve keten, ışığın dolayısıyla sık değişim ve mümkün olduğunca nefes olması gerektiği gerçeği ile yönlendirilmelidir. Bazıları göbeğe özel bir kesik yaparlar. Bu, umblikal yaranın hala taze olduğu kırıntılar için yapılır. Onlar Fixies Yeni Yaşam, Libero Bebek Yumuşak, Aylak Bella Mutlu YENİDOĞAN yapılır.

Ancak tavsiyemizden sonra bile, annesi hangi bezin çocuğu için en iyi olduğuna karar vermesine izin verin.

Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 2019

Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 2019

Related news

 • Hiperplazi nedir Endometriyumun glandüler hiperplazisi. Endometrial fokal hiperplazi
 • Patates eşliğinde pastırma ve yumurta tarifi
 • Mini Çikolatalı Tart
 • Kilo Aldıran Zayıflama İpuçları

 • Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 8

  Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor


  Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 49

  Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 68

  Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 50

  Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 72

  Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 72

  Hangi bezlerin en iyisi Sadece anne biliyor 4