Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 2019

Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 2019
18.08.2019

Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 86

"Golden Fiv Paradise", Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın!

Mısır'da çok iyi "Beşler" var ve oldukçaÇoğu kez aralarında Alman, Fransız ve İtalyan yönetimi bulunan otellere rastlar. "Golden Fiv Cenneti" (Hurghada) Mısır halkı tarafından yönetiliyor; ancak ne dinlenme ne de otelin sunduğu hizmetler hiç bozulmuyor ve ziyaret sonrasında paylaştığı turistlerin gösterimi yalnızca puanını artırıyor. Otel, çeşitli Golden Fove City otelleri, saray tipi binalarda ve bungalovların kompleksinde yer almaktadır. Mısır tarzında yaldızlı heykeller içeren büyük bir tropikal bahçeye pitoresk dağılmışlar.

Mısır, Hurghada, Golden Fiv Paradise: Konaklama

Golden Fauve Paradise HurghadaBu yedi otelden biridir (hem "dört" hem de"Beşler"). Bunlardan beş tanesine değerli taş isimleri deniyor: "Elmas", "Elmas", "Zümrüt", "Safir", "Topaz". Ayrıca "Kulüp" de var. Kompleksin konukları tüm binaları ziyaret edebilir, tüm lokantalarda yemek yiyebilir, istisnasız olarak tüm eğlence programlarına katılabilir. Altın Zalim Cenneti kendisi (Hurghada), L harfi harfli üç bina. En yeni yapıya "Endülüs" deniyor. "Kent "'in bu kısmı kompleksin tam merkezinde duruyor ve pencerelerinden çeşitli slaytlarla büyük ana havuz ve tüm tesis için ünlü ünlü çeşmeler görebilirsiniz. Burada konuklar, iyi donanımlı 466 oda alabilirler. Aralarında kraliyet ve başkanlık da dahil olmak üzere 10 süit. Salondaki odada ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Golden Feast Paradise Hotel (Hurghada): buraya nasıl gideceksiniz

Mısır Hurghada Altın Beşler CennetiRestoran "Kızıldeniz" ana noktadırBu otelde yiyecek. Burada "her şey dahil" sisteminde yemek yiyebilir ve yine de "alakart" kurumlarından birine kayıt olabilirsiniz. Onlardan dokuzu var, mutfak da aralarından seçim yapabiliyor. Rus, Alman, İtalyan, Türk, Asya ve Akdeniz var. Ve barbekü ve deniz ürünleri için özel restoranlar. Dördünde bir kez ücretsiz, sadece randevu alarak akşam yemeği yiyebilirsiniz. Oteldeki kendi barları "Gündüz ve Gece", "Piyano", "Bilardo" dur. Artık şehirdeki topraklarda restoranlar ve atıştırmalık büfelerden bahsettim: o kadar çok insan on günden az bir süre dinlenirse ve her yere bir kez gidersen hepsine aynı anda giremezsin.

Golden Feast Paradise Hotel (Hurghada): Güneşlenmek ve yüzmek için nasıl

Golden Fauve Paradise Hurghada DeğerlendirmelerPlaj, kilometrelerce büyük, kumlu. Şehrin tüm konuklarının yanı sıra gerçek bir su parkı (beş iyi slayt) olan büyük bir yüzme havuzu da mevcuttur. Sadece güneş şezlonglarını, havluları ve şemsiyeleri değil, aynı zamanda minderleri ve rüzgârdan hasır ekranları (kışın çok kullanışlı) olan tüm olanaklar vardır. Sıcak su ve üç çocuk ısıtmalı ve slaytlar ile başka bir havuz var. Sahilde - voleybol, jimnastik, su da dahil olmak üzere. Kum çok sığ ve pürüzsüz, suya giriş mükemmel. Mercanlarla kendi resifinizin yakınında, bu nedenle özel bir geziye para harcayamazsınız. Yeterince kendi maske.

"Golden Fiv Paradise" (Hurghada): incelemeler

Turistler genellikle hakkında olumlu yorumlar bırakıyorOtel: Çalışanlar ve temiz, temiz, bakımlı plaj, slaytlar övgü övgü. Ancak, diğer otellerin restoranlarına sadece son çalışma saatlerinde girmelerine izin verildiğinden rahatsızlık duyuyorlar, ancak bu durum muhtemelen otelin popüler olması ve birçok insanın olması, ancak yönetimin kuyruk oluşturmamaya çalışmasıdır. Ama lezzetli pişiriyorlar. Güzel hamur işleri, özellikle Fransız pufları. İyi ve çeşitli animasyon: fakirler, oryantal danslar, kobra ile gösteriler vb. Bu otelin gece barı, tüm "Şehir" içinde en eğlenceli olarak adlandırılır. Ücretsiz nargile içebilirsiniz.

Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 2019

Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 2019

Related news

 • Rusya, SWIFTin muadili olan sistemleri entegre etmek için Türkiye, Çin ve İranla görüşüyor
 • Kara Para Aşk 23.Bölüm Fragmanı izle
 • En hızlı kilo verdiren bitki çayları
 • Popülerlik zirvesinde Aurora (saç kesimi)
 • Almanya Futbol Federasyonu, Mesut Özilden açıklama bekliyor

 • Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 13

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın


  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 30

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 80

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 22

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 76

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 2

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 70

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 5

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 57

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 54

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 95

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 44

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 91

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 26

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 58

  Golden Fiv Paradise, Hurghada - yüz kişinin hepsine yaslanın 81