Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 2019

Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 2019

Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 11 15.02.2019, 18:27

Gece kulübü "Formula" (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar

FORMULA Club, Karadeniz'in hemen yakınında bulunmaktadır. Cazibe, kulübün ortasında büyük bir havuz.

görüşler

Gelendzhik formülü

"Formula" (Gelendzhik) iyi değerlendirmelerikulübü ziyaret edenler. Sadece yerel sakinlerden değil, aynı zamanda şehrin turistlerinden ve ziyaretçilerinden de. Özellikle, insanlar açık havada bulunan büyük bir yüzme havuzu seviyorlar. Sadece dekoratif bir işlevi yerine getirmez, aynı zamanda sudaki bütün bir dans bölgesidir. Heyecan verici yarışmalar ve eğlenceler sıkılmayacak ve güler yüzlü personel ve duyarlı yönetim, ruh halinizi uygun seviyede destekleyecektir. Kulüpte profesyonel güvenlik görevlisi istihdam edilmektedir, bu nedenle kişisel güvenlik için sakin olabilirsiniz. Club "Formula" (Gelendzhik), en yeni ekipmanlarla donatılmıştır, bu nedenle eşik değerinden hemen sonra, ziyaretçiler ani bir canlılık hissettiklerini söylüyorlar. LED ekranlar gece partilerinin sürücüsüne atılmaya yardımcı olacaktır. Tatilciler sıklıkla şikayet ve öneriler kitabında iyi niyet ve iyi niyetler bırakırlar. Kulübün yönetimi, hizmet kalitesini artırmaya izin veren her bir müşterinin görüşünü titizlikle inceliyor. Kulübün ilk izlenimi, yarı çıplak kızların dans ettiği klübün adının büyük harfleri karşısında zaten oluşturuldu. Turistler, kulüpte hazırlanan kokteyllerin menüsünü etkilemektedir. Gece yarısı altındaki dans, uzun yıllar aktif rekreasyon tutkunlarını cezbetmiştir. Sahil gece kulübünde en iyi "Formula" (Gelendzhik). Yorumlar kitaplarınızda bırakılabilir.

Kulübün yeri

Gece kulübü formülü Gelendzhik yorum

Gece kulübü "Formula" (Gelendzhik) başarıylaKaradeniz kıyısında. Kulüpten denize sadece yirmi metre yürüyün. Kulübün dans pistinde aktif bir dinlenme sonrasında ziyaretçilerin şafağı tadını çıkarmak veya sadece ayın sudaki yansımasına hayran olmak için kıyı şeridinde gelirler. Neyse, bu istisnasız tüm ilişkilere romantik katacak. Hemen yakınında, egzotik katkıda bulunan palmiye ağaçları yetişir. Kulüpteki pitoresk arazi, kulüp hayatının hayranlarını cezbetmektedir. Hiçbir şey için pek çok turist bir fotoğraf yapar. Gelendzhik "Formula" (kulüp), iç mekânın rengâzetiyle ünlüdür. Tatilcilerin, gelecekte gösterimlerini arkadaşlarıyla paylaşmaları için fotoğraflarında yansıtmaya çalıştıkları şey budur.

Kulüp ekipmanları

photo Gelendzhik formülü

"Formula" (Gelendzhik) kulübü,son ses ve aydınlatma ekipmanı. Köpük partileri için birkaç köpük üreticisi kuruldu. LED ve neon ışıkları inanılmaz güzellik ışıkları ayarlamanıza izin verir. Güçlü bir akustik sistem, yüksek kaliteli elektronik müziğin tadını çıkarmayı mümkün kılar. Dans pistinde, ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak için kaymayı önleyici bir kaplama bulunmaktadır. Lavganın içinde, gümüş filtreler ile iyonizasyon da dahil olmak üzere, çok seviyeli bir arındırma gerçekleştirilen temiz su var. Su olduğundan ve patojen bakterilerin yokluğundan emin olabilirsiniz. Gece kulübü "Formula" (Gelendzhik) ziyaretçilerin havasını yükseltmeye yardımcı olan güzel bir tasarıma sahiptir. bar büyük bir hızla ve yiyecek içecek kalitesi% 100 koruma ile emirleri yerine getirmek için izin verir ev aletleri, en son ile donatılmıştır. VIP alanı, yumuşak rahat kanepeler ile donatılmıştır ve gece klübünün geri kalanından izole edilmiştir. Salon alanında enerjik danslardan gevşeyip rahatlayabilirsiniz.

bulgular

Uzun yıllar boyunca gece kulübü "Formula"küçük bir diskodan tüm Gelendzhik'te aktif rekreasyon için en ünlü yere döndü. Ve nedeniyle yaz aylarında kulübün ziyaretçi Rusya, şöhret ve yıldırım hızıyla engin ülke genelinde dağınık olumlu geribildirim farklı şehirlerden turistler olmasından.

Başarılı bir dinlenme isteyin.

Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 2019

Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 2019

Related news

 • PATATESLİ BUZLUK BÖREĞİ
 • KUTULU KELEBEKLİ TIĞ İŞİ BATTANİYE MODELİ
 • Yağ basıncı göstergesi VAZ-2114. Yağ basıncı anahtarını değiştirme
 • TEDAŞ işçileri donmaktan son anda kurtarıldı

 • Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 63

  Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar


  Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 70

  Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 56

  Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 8

  Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 3

  Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 70

  Gece kulübü Formula (Gelendzhik): fotoğraflar ve yorumlar 23