Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları 2019

Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları 2019
Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları


Lahana yapraklarını göğüslere koyma fikri, Amerikalı ve Avrupalı ​​kadınlar tarafından başlatıldı. Görünüşe göre, bunu yapmak emziren annelerin genellikle uğradığı göğüs şişkinliklerini ve ağrısını azalttı. Ayrıca emzirmeden kaynaklanan acıyı veya diğer rahatsızlıkları yatıştırmada da yardımcı oldu. Yöntem o kadar başarılıydı ki dünyanın geri kalanında hızla popülerlik kazandı.

Şişmiş, acılı göğüslere yol açan bir takım faktörler vardır. Göğüs ağrısı, genellikle vücuttaki hormonal dalgalanmalara bağlı olarak ortaya çıkar. Bu dalgalanmalar genellikle regl, menopoz veya gebelik sırasında ortaya çıkar. Emzirme, bebeklerinize beslenme sağlamak için en iyi yol olmakla birlikte, eksilerini de vardır. Göğüsleriniz topaklı ve şiş hale geliyor. Doğum yaptıktan sonraki ilk günler için normaldirler, ancak bir süre sonra daha büyük, daha sıcak ve daha ağır olurlar. Kaçınılmaz olarak, bu çok rahatsızlık veriyor. Hatta bazı kadınlar meme ucu yaraları da ortaya çıkıyor. Rahatsız bir sutyen giymek de şişmiş ve ağrılı göğüslerle sonuçlanabilir.

Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları (1)

Göğüs ağrısı çeken tüm bu bayanlar, bu sihirli çareyi deneyin. Göğüslerinize lahana yapraklarını koymak, şişmiş göğüsler için soğuk bir kompresör olarak görev görür ve  şişme ile ağrıyı azaltmada yardımcı olacaktır. Göğüs ağrısının yatıştırılmasına yardımcı olan herhangi bir özel özelliği olan lahana yapraklarının bilimsel bir kanıtı olmamasına rağmen, kullanıcı yorumlarına göre oldukça işe yarıyor! Aslında, birkaç çalışma şüphesiz ki bu yöntemin kesinlikle şişmiş göğüs ağrısı azaltmaya yardımcı olduğunu kanıtlamıştır.

Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları (2)

Bunu denemek ister misiniz? Evet ise, göğüslerindeki o korkunç ağrıyı azaltmak için lahana yapraklarını nasıl kullanabileceğiniz konusunda harika bir bilgiler verilmiştir.

Yeşil taze bir lahana alın. Kir ve böcek ilacı içermediğinden emin olun. Aynı zamanda kırmızı bir lahana da kullanabilirsiniz, ancak kırmızı lahananın yaprakları lekeleri bırakma ihtimaliniz daha yüksektir.
Bu lahanayı buzdolabına yaklaşık bir saat kadar bekletin.
Soğuk olduktan sonra, lahana’nın en üst katmanlarını soyun ve atın.
İç yaprakları alın ve kökten kesin.
Şimdi, bu yaprakları soğutulmuş suyla yıkayın. Bu yapraklar kullanıma hazırdır.
Bu yaprakları göğsünüze yerleştirin.
Bunu yaptıktan sonra göğüslerinizi bu soğuk lahana yaprağına sarın ve açık bırakın.
Yaprakları göğüslerinizde yaklaşık 15-20 dakika boyunca veya sıcak olduklarını hissedene kadarbırakın.
Bunları çıkarın ve daha sonra göğüslerinize bir nemlendirici ile hafifçe masaj yapın.
Göğüslerinizde herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissettiğinizde bunu tekrarlayın.
Göğüslerinizin iyileştiğini ve şişlik ve ağrı azaldığını hissettiğinizde, derhal bu tedaviyi durdurun. Lahana yaprakları soğuk kompresör olarak kullanılması memedeki şişmeyi azaltmada kesinlikle yardımcı olur, ancak anne sütünün arzında bir düşüşe neden olduğunun fark edildiği birkaç durum vardır. Bu nedenle, lahana yaprakları uzun süre kullanmaya devam ederseniz, süt tüketiminin azalmasına ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğu besleyiciye ulaşamamasına neden olabilir.Ayrıca göğüs ucu çatlaklarınız ve yaralarınız varsa bebeğinizi emzirmeden önce ve emzirdikten sonra her seferde karbonatlı su ile göğüslerinizi silin.1 çay bardağı suya 1 çay kaşığı karbonat ekleyin ve temiz kayanatılmış bir tülbent ile silin.Bebek ağzı beyaz yaraları da bu şekilde çok hafifçe tülbent ile silerek tedavi edebilirsiniz.

Yeni bir anne iseniz ve bu acıyı yaşıyorsanız, meme sorununuza veda etmenin zamanı geldi. Bunu deneyin ve bu harika yöntemi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Herhangi bir şüphe veya sorunuz varsa, bunları aşağıdaki yorum bölümüne gönderebilirsiniz.


Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları 2019

Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları 2019

Related news Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana YapraklarıGöğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları


Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları


Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları


Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları


Göğüs Ağrısı ve Şişliğine Doğal Çözüm Lahana Yaprakları