Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 2019

Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 2019
11.05.2019

Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 34

Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte

Modern dünyada teknolojik ilerlemeler var.İnsan hayatının tüm alanlarında nüfuz. Bu yüzden acil bir sorun, görme üzerindeki yükün artmasıydı. TV ekranından veya bilgisayar monitöründen gelen zararlı radyasyon, herhangi bir orijinli parlak ışık, gözün en önemli bölümünü - retina merkezi alanı olan makülayı - yok eder. Retina ve özellikle makula, yıkıma karşı doğal bir savunmaya sahiptir - zeaksantin ve luteinin karotenoidlerini içeren bir pigment tabakası. İnsan vücudunda Lutein sentezlenmez, sadece gıda ile gelir, azuteksantin zaten doğrudan retinada lutein oluşur. Retinanın içindeki bu karotenoidlerin bakım düzeyinin sağlığından kaynaklandığıdır.

Zeaksantin ile Lutein forte en yenisidirMümkün olan maksimum miktarda lutein içeren bir ilaç ve eşsiz mikro kapsülleştirme teknolojisi Actilease, depolama süresi boyunca tüm yararlı özelliklerin korunmasını sağlar.

Lutein forte, lutein ve zeaksantin hariçAyrıca ginkgo biloba, vitamin kompleksi, taurin, krom, bakır ve selenyum bir özü içerir. Ginkgo biloba ekstresi antioksidan aktiviteye sahiptir ve beyinde antihipoksik ve kan dolaşımına sahiptir. Ek olarak, ekstrenin bileşenleri kan pıhtılaşma riskini önemli ölçüde azaltır ve kılcal geçirgenliği azaltır.

Amino asit taurin, metabolizmayı ve göz dokularının yenilenmesini uyarır. Ayrıca metabolik süreçlerin aktivasyonunu ve hücre zarının fonksiyonlarını iyileştirir.

A Vitamini doğrudan alışverişe katılıyorrhodopsin, görsel bir pigmenttir. Bu kompleksin bozunması, foto sinyalinin görünüşünün mekanizmasında önemli bir rol oynar. Retinadaki rhodopsin içeriğinin arttırılması, gözün zayıf aydınlatmaya uyum sağlamasına yardımcı olur.

C vitamini pigmentlerin toplanmasını düzenler,Bu orandaki basıncı düşürür, glokom gibi bir hastalık geliştirme olasılığını önemli ölçüde azaltır ve büyük antioksidan aktiviteye sahiptir.

E vitamini hasarlı iyileşmeyi hızlandırırHücreler ve doku metabolizması süreçlerinde yer alır. Ek olarak, kılcal damarların aşırı kırılganlığını önler. Krom, çinko, selenyum ve bakır, hücre yapılarının hızlı bir şekilde geri kazanılmasını sağlayan göz dokuları için hayati önem taşıyan eser elementlerin bir kompleksidir.

Lutein forte, en yüksek kalitede doğal hammaddelerden üretilmektedir. Bu ilacın yaratıcısı büyük ilaç şirketi Ecomir'dir.

Lutein forte: talimat

İlaç glokomatöz nöropati için reçete edilir,yaşla ilgili maküler dejenerasyon, gözlerde ameliyattan iyileşme sırasında, yorgunluğunun belirtisi ile birlikte görme kaybının önlenmesinde etkili bir yöntemdir. Çoğunlukla sürekli sigara içenlere, bilgisayara çok çalışan veya parlak ışığın sürekli etkisi ile ilgili iş yapan kişiler için ilaç önerilir.

Yetişkinler ve 14 yaşın üzerindeki çocuklar için luteinForte, yemek sırasında günde iki kez bir kapsül almalıdır. Tedavi süresi en az bir ay olmalıdır. Gerekirse, ilacı tekrarlayabilirsiniz.

Hazırlık silindirik kapsüller şeklindedir.formu. Paket, her biri 30 miligramdan 500 miligram içeriyor. Lutein forte, 25 dereceden fazla olmayan bir hava sıcaklığında, ışıktan iyi korunan kuru bir yerde saklanmalıdır. İlaç çocukların erişemeyeceği yerlerde tutulmalıdır. İlacın raf ömrü iki yıldır.

Bu makale bilgilendirme amaçlıdır, bu nedenle ilacı almadan önce, uzman bir doktora danışılması zorunludur.

Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 2019

Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 2019

Related news

 • Disco Krali 4. Bölümü (01.11.08) izle
 • Çok çiftli mağazada faydalı sebzeler
 • Youtube da beğenir, onları nasıl ve niçin koyar
 • Doğalgaz faturalarına termal don’lu çözüm
 • İngiliz polis memurunun sinir gazına maruz kaldığı iddia edildi

 • Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 70

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte


  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 38

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 63

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 8

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 50

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 76

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 51

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 40

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 99

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 49

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 83

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 86

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 16

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 14

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 42

  Görsel bozukluğun önlenmesi için Lutein forte 60