Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 2019

Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 2019

Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 45 13.02.2019, 05:46

Evde lecho'yu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin

Ev hazırlıkları olmadan, açıkçası, kış canüzgün görünüyor. Bir şey yaz parlak renkleri ve altın sonbahar bir hatırlatma getirmek gerekir ve menüye lezzetli bir ek de gereklidir. Dost şölenlerinin zorunlu bir özelliği olan turşu sıkışmaları için özel sevgimiz hakkında konuşmayalım. Evde lecho'yu nasıl hazırlayacağınız hakkında konuşalım.evde nasıl lecho yapabilirim

Ev koşullarını neden belirtiyoruz? Evet, basitçe, bir zamanlar insanlığın bu müthiş icadı hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyorduk ve hiçbirimiz onu nasıl pişireceğini bilmiyorduk. Lecho, Bulgaristan ve Macaristan'dan gelen güzel kavanozlarda bize getirildi. Bu iki ülke, marine ve turşu için yeni ve özgün tarifleri "bize ekti". Biz esas olarak tuzlanmış salatalık, yeşil fıçı domates ve lahana turşusu konusunda uzmanız. Bu arada, buralarda hala eşi yok, yabancı yemeğin yerli turşuya olan sevgimizi kazanamayacağı.

Bununla birlikte, bugün lecho nasıl yapılır öğreniyoruz.evde Herkes ne kadar nefis olduğunu biliyor mu? Domates bu tatlı Bulgar biber, sarımsak, yeşil ve baharat her türlü ek olarak pişirilir. Hazırlanmak o kadar hızlı değil, oldukça basit.kış için lecho nasıl yapılır

Öncelikle domates hazırlarız. 4 kg domates et değirmeni ile kaydırılır (birisi meyveyi haşlanır ve cildi serbest irade kaldırır). Kaynayan 3 litrelik domates çıktı. "Gözle", "zevkle" ve "takdirinize bağlı" ilkelerin burada çok yararlı olacağını unutmayın. Bununla birlikte, herhangi bir yemekte olduğu gibi - hostes daima kendinden bir şeyler getiriyor. Bu ne için? Reçeteye göre, lecho'yu nasıl doğru bir şekilde hazırlayacağınıza göre, domatesi iki saat pişirmeleri önerilir. Bu süre zarfında kaynar. Ancak makalenin yazarı, 30-40 dakika yeterli olduğunu düşünüyor ve sık sık karıştırırken de: domates yanmayı sever.

Bu arada, kırmızı biber (5 kg)maden, dört parçaya (veya yüzük, parça - tekrar, lezzet mesnemesi) kesip, tohumları ve kökleri çıkarın. Ayrıca mayın, tohumlardan temizledik 4 pod kırmızı kırmızı biber (daha az veya daha az, keskin aşka bağlı olarak) küçük halkalara kesti. Evde lecho yapmayı bilen herkes, pişirme için kalın bir tabanı olan geniş bir tencereye karar verir. Tencere içine pişmiş domates koyuyoruz, içine dilimlenmiş Bulgar biberi, acı biber koyduk. Yarım bardak tuz ve bir bardak şeker, yarım bardak sirke, bir bardak bitkisel yağ ekliyoruz. Kaynanı koyun, yanmayacak şekilde karıştırmaya unutma.

Sonra, 4 baş sarımsak temizleyip eziyoruz. Benimkileri ve iki büyük yeşillik yığını kes. İdeal olarak rezene ve kişniş, fakat herkesin tadına bakabilir, maydanoz alabilirsin. Evde lecho'yu nasıl hazırlarken, yaptığınız her zevke, başkalarının tariflerine göre değil de sizin istediğiniz gibi yapın.lecho'yu nasıl doğru yapabilirim?

Yani, bizim lecho orta bir dakika ısı ile demlendikırk veya elli. Hazır olmak için beş dakika biz sarımsak ekliyoruz ve sonunda - yeşillikler. Önceden hazırlanmış steril kavanozlarda birkaç tane siyah biber bezelyesi ve defne yaprağı atıyoruz. Kaynayan lecho'yu dökün, özen gösterin - Allah korusun, bu çok acı! Teneke kutuları derhal sarın, rulo haline getirin ve birbirlerine sıkıca döşeyin. Biz kalın bir battaniye, eski bir ceket - kimin nimeti var? Ve soğumalım. Böylece bankalar ısıyı daha uzun süre tutmakta ve ayrıca sterilize edilmektedir. Bitti! Her şeyi dökmene gerek yok, biraz bekletmeniz gerekiyor - kış için beklemeyin!

Üzerinde lecho yapmak için seçenekler hakkında biraz daha fazlakış. Her kadının kendi tercihleri ​​olduğunu söylemiş miyiz? Dolayısıyla, içerik listesinde her türlü özgürlüğe izin verilir. Tarif tarifinde hiç soğan bulunmadığını fark ettiniz mi? Bütün vurgu sarımsak üzerindedir. Birçok insan bunun yanlış olduğunu düşünüyor. Evet, Tanrı aşkına! Çoğu lecho'ya çok fazla havuç ekler. Bir değişiklik için birkaç havuç doğrayabilirsin. Ama zorunlu olarak değil. Birisi genellikle patlıcan küpleri ekler. Tek kelimeyle, her şey mümkündür. Ama bu lecho değil, salata olacak. Ayrıca lezzetli.

Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 2019

Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 2019

Related news

 • Leke Giderici Maske Tarifleri (Çil, Güneş, Sivilce, Cilt Lekesi İçin)
 • Pisi Balığı
 • Evde Erişte Makarna Nasıl Yapılır
 • Yağ Yakan Bitkisel Çayları Öğrenin
 • Aspir Yağının Faydaları Zararları Kullanımı

 • Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 50

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin


  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 72

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 30

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 28

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 32

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 77

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 21

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 19

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 44

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 8

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 38

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 44

  Evde lechoyu nasıl hazırlayacağınızı öğrenin 85