Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı 2019

Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı 2019 Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

Bugün onlar çok popülerkendi evler. Birçok aile onun için yakın bir daire değiştirmek istiyor. Büyük talebe bağlı olarak, hizmet sunan birçok inşaat şirketi var. Ortalama veya büyük bir aile için 9'dan 9'a kadar bir ev öneriyoruz. Mizanpaj ayrı ayrı yapılır. Burada tasarımcının tüm isteklerini söyleyebilirsiniz. Hangi malzemelerin inşa edilebileceği ve bir öncül düzeninin ne kadar doğru bir şekilde hazırlandığını analiz ederiz.

Bu ne - bir rüya mı?

Pek çok yapı malzemesi var. Çoğu kişi aşağıdakileri seçer:

 1. Brus.Bu binalar yalnızca köyde değil,aynı zamanda özel sektörlerde ve seçkin yerleşim yerlerinde. Kesinlikle ve asil görünüyorlar. Ekolojik olarak temiz materyal herhangi bir ilave finisaj gerektirmez. 9'dan 9'a kadar bir eviniz olacak şekilde bir proje seçebilirsiniz. Mizan arzunuza ve rahatlığınıza göre yapılır. Böyle bir ev daha küçük bir bütçe için inşa edilebilir ve oldukça sağlamdır. İnşaat için kiriş iki tipte sunulmaktadır: profilli ve yapıştırılmış.
 2. Tuğla.Bu en yaygın malzemeözel konut binalarının inşası. Bu tür evler bir bardan çok daha uzun süreler inşa edilir, ancak daha kötüsü yoktur. Evler başka herhangi bir malzemeden daha pahalıdır. Ek iç ve dış düzeltme gerektirir. Evin 9'u düzeni, gerekli tüm oturma odalarını ve ek odaları içermektedir.
 3. CIP panelleri.Bu materyal,inşaat sadece son zamanlarda. Kanadalı teknoloji üzerine inşa edilmiş evler, birçok kişiye aşık olmuşlardır, çünkü en düşük maliyeti vardır. SIP panellerinden iki ay boyunca evler inşa edin. Binanın iç dekorasyonu ve dış cepheye ihtiyacınız var. Hazır takımlardan geniş bir seçim var. Bunların arasında, kendiniz için 9 ila 9 arası bir ev seçebilirsiniz; bu düzen size ve ailenize uyacaktır.

ev 9 ila 9 kat planı

Size en ünlü ve popüler yapı malzemeleri hakkında söyledik. Şimdi, bir evin ne tür bir planlama yapabileceğini ayrıntılı olarak düşünmek değerlidir.

Barın evin düzeni

Bir inşaat şirketine dönüyorsun, sen her zamanHazır yapılmış eskizleri gelişmiş düzen ile kullanabilirsiniz veya kendi projenizi yapın. Yani, barın yazlık şu şekilde görünebilir:

1 kat: salon, mutfak-yemek odası, çocuk odası, yatak odası, banyo ve tuvalet;

2. kat: küçük salon, iki yatak odası - büyük ve orta.

Ayrıca müşterinin isteği üzerine yapılabilirek müştemilat. Bazı projelerde bir garaj ve balkona sahip bir ek bulunur. Projeye göre ek bir dinlenme odası veya oyun odasının yapıldığı bir çatı katı olabilir. Açık havada aile pikniği ve öğle yemeği yelpazesine ev yaz aylarında kendilerini tanıtan davet ediliyorlar:

1. kat: balkon, teras, ofis, mutfak, banyo ve oturma odası;

2. kat: geniş salon, küçük kiler, üç yatak odası.

Çocuklu büyük bir ailen varsa, güvenli bir şekilde9 ile 9 arasındaki bir evi seçin. 2 katın düzeni sizin tarafınızdan değiştirilebilir. Kiler yerine ek bir banyo yapabilirsiniz. Ayrıca odanın bir kazan dairesi olarak adlandırılan bir odaya tahsis edilmesi gerektiğini hatırlamakta fayda var.

9 ev düzeni 9

Tuğla binaların yerleşimi

Eğer evde oturmayı planlıyorsanızAlan konut değil, aynı zamanda ekonomik, daha sonra bu evin çamaşırhaneler, atölyeler, kazan dairelerinde ve hatta bir garaj vardır hangi zemin kat, kapsayabilir mükemmel 9 9. çıkarması olduğunu. Bina planını daha ayrıntılı olarak ele alalım:

1. kat: yemek odası kapsamında yapılan mutfak, bir oda, oturma odası, vestibül, banyo, dışarıda garaja evine teras ve ek bina vardır;

2. kat: banyo, balkonlu iki büyük yatak odası.

Proje kapsamında böyle bir evde olabilirEk yatak odası veya çocuk odası olan mansard kat. Kendi başına, bir tuğla ev iç bitirme maliyeti içerir. Binanın cephesi sıva veya siding ile bitirilebilir. Tuğla evlerde, tasarım gereği, kavisli duvarlar yapabilirsiniz.

Aşağıdaki yapı standart dışı birleştirirçözümleri. 9 ila 9 no'lu ev, 1 katlı zemin, küçük bir koridor, banyo, kamu odası, yemek odası, mutfak ve çalışma ile birleştirilmiş geniş oturma odasından oluşmaktadır. Sonraki bir merdiven uçuşu. İkinci katta tuvalet ve üç büyük yatak odası ile birlikte geniş bir banyo bulunmaktadır. Cesurca 5 kişi yaşayabilir.

ev 9 9 kat planı 2 kat

SIP panellerinden ev planlaması

Daha önce bahsedildiği gibi, bu tür binalar dikilmektedirçabuk. Bir sonraki ev düzeni en pratik 9 9'dur. Bir binada yaşamak için gerekli odalar vardı ve aynı zamanda değerli metrekareleri işgal edebilecek gereksiz bir şey yoktu. İşte detaylı plan.

1. kat: giriş holü, banyo, sauna, tuvalet, yardımcı eşya bloğu, önde giden bir merdiven ile geniş salon, mutfak-yemek odası, oturma odası;

2. kat: banyo, geniş ortak oda, üç yatak odası.

Plandan da görülebileceği gibiKonaklamanızı rahat ve elverişli hale getirecek gerekli olanaklar. Nispeten küçük bir bütçe için kaliteli ve ilginç bir kır evi alabilirsiniz.

Tek katlı binalar

Büyük bir arsa ve insanlar için uygundurlar.hantal binalar sevmezler. Bina yaparken, 9 ile 9 arasındaki evin (planlama) hangi kriterlere uyması gerektiğini tam olarak bilmeniz gerekir. Odaların doğru konumu ile 1 katlı loft geniş ve konforlu olacaktır. giriş holü, kazan dairesi, büyük banyo, üç yatak odası, oturma odası, terasa açılan mutfak, banyo: İşte tüm yazlık için ayrıntılı bir plan. İdeal olarak, ev, üzerinde düşünebileceğiniz ve kendiniz düşünebileceğiniz uygun bir peyzaj tasarımı olacaktır.

9 kat plan 1 katlı ev 9

Tek katlı kır evi

Kompakt evleri seviyorsanız nasılseçeneği, çatıda ek daireler ayarlayabilirsiniz. Farklı yaşlardaki insanların yaşadığı büyük aileler için, binaları birbirinden ayırabilir ve birkaç çıkış yapabilirsiniz. Böylece herkes kendi kişisel alanlarına sahip olacak. Evin bu düzeni ebeveynleri ile yaşayan aileler için uygundur.

9 kat plan 1 kat için ev 9

Bizce en başarılı olanı düşündük9 ila 9 boyutlarındaki evlerin ve popüler yapı malzemelerinin düzeni. Onların özelliklerini birbirlerine öğrendim. Sadece istediğiniz projeyi seçebilir ve uygulayabilirsiniz. Kendi hayal gücünüzü her zaman kullanabilir ve yeteneklerinize ve gereksinimlerinize bağlı olarak yürütülecek kendi kişisel taslağınızı oluşturabilirsiniz. İnşaat şirketleri finansal durumunuza göre evin bir çeşidini seçebilecekler.

Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı 2019

Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı 2019

Related news

 • Deri Ayakkabı Temizliği Nasıl Yapılır
 • Dondurma Külahında Cupcake
 • Vanessa Tv Ünitesi Örnekleri 2019-2019
 • Buzlu cam: bağımsız bir iç dekorasyon
 • Kendi elinizle uygun bir marangoz tezgahı nasıl yapılır

 • Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı


  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı

  Ev 9 ila 9: 1 katlı, 2 katlı