En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleriEn son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri


En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri 40 26.02.2019, 01:48

En son nesil Chevrolet Camaro'nun tasarımı ve özellikleri

2006 yılından beri ünlü Amerikanendişe efsanevi kas arabaları Chevrolet Camaro denilen yeni nesil üretimi duyurdu. İlk kez bu otomobilin geçen yüzyılın 60'lı yıllarında dünyaya geldiğini ve bu değişikliğin ardından birkaç değişiklik yaptıktan sonra üretimden çekildiğini hatırlayın. Ve sadece 2006 yılında şirket efsaneyi yeniden canlandırmaya ve yeni bir formda üretmeye karar verdi.Chevrolet Camaro teknik özellikleriBir kas otomobilinin prömiyerini,Detroit'teki Kuzey Amerika otomobil fuarı, 2008'de ilk "Chevrolet Camaro" serisi piyasaya çıktı. Moskova'da bu efsanevi sedan birazdan ortaya çıktı, ancak yine de Rusya'da popülarite kazanmadı. Bir diğer şey Amerika - sürücüler büyük SUV'lara binmeyi ve kas-otomobil sporunu tercih ediyor. Bugün bu arabaya dikkat edeceğiz, Chevrolet Camaro'nun teknik özellikleri, fiyatı ve diğer birçok yararlı şey hakkında bilgi edineceğiz.

dizayn

Makineyi ilk kuşakla karşılaştırırsanız,hangi kadar erken, bu iki kas arabaları birleştiren tek parça adı, bir haç ve tabii şeklinde logosu markalı 1960'larda olarak ortaya çıktı. 2006 serisi otomobiller, aynı anda sportifliği ve saldırganlığı vurgulayan tamamen yeni bir görünüme sahiplerdi. Geniş tekerlek kemerleri ve trapez stop lambaları yeniliğe saygının nedenidir. Acımasızlığı ve sportifliği yeni bir ön tampon tasarımı ile geniş ve geniş bir kaput veriyor.

Iç mimari

Arabanın dışarıya çıkması pratikte yoktu."Ataları" ile benzerlikler, iç mimarlar geçmiş dönemlerin sürücüleri hatırlatmak karar verdik. iç tasarım baktığımızda, geliştiricilerin bu arabalar ilk nesil tipik iç eski bölümlerini tutmayı başarmış söyleyebiliriz, ve aynı zamanda, "lard" yeni ve modern teknolojiler. Bir yandan, yeni ürün aynı yuvarlak bir yüzü var, kare gömme gösterge paneli 1967 gelir ve diğer taraftan, iç LED'li modern aydınlatma olduğunu.chevrolet camaro 2013 fiyatıDümenle aynı durum - içbükey 3 kollu direksiyon simidi, eski iyi krom yuvaları ile dekore edilmiştir, ancak aynı zamanda tüm konfor sistemlerini kontrol eden birçok fonksiyonel düğmeyi de elde etmiştir.

Chevrolet Camaro'in teknik özellikleri

İki güçlü benzinli motor - sadece böyleagrega yeni nesil kas arabalarıyla görevlendirilecek. V şekilli altı silindirli ilk ünite 300 beygir gücünde bir güç geliştiriyor. Onun çalışma hacmi 3600 cm3. İkinci motor zaten sekiz silindirli ve aynı zamanda 400 beygir gücü kapasitesine sahip. Çalışma hacmi 6 tonluk bir kamyonun (6200 cm) hacmine eşittir.3!). Tabii ki, burada böyle "atlar" ile yakıt ekonomisi yoktur.

Gördüğünüz gibi, Chevrolet Camaro'nun teknik özellikleri size gerçekten dikkat etmenizi sağlıyor. Ve şimdi arabanın maliyeti hakkında konuşalım.

Moskova'da chevrolet camaroChevrolet Camaro -2013 - fiyat

Rusya'da yeni bir kas araba fiyatı değişiyor2 milyon 55 bin ruble arasında değişiyor. 2 milyon 640 bin ruble kadar. Böyle ciddi bir tasarıma ve Chevrolet Camaro'nun güçlü teknik özelliklerine bakacak olursak, otomobilin şehir sokaklarındaki yayaların ve sürücülerin dikkatinden uzak kalmayacağından emin olabilir.

En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleriEn son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri

Related news

 • Yakadan Başlama Ajurlu Valon Süslemeli Çocuk Yeleği Tarifi. 1. 2 Yaş
 • Kalp römatizması: semptomlar ve tedavi
 • Bambu yatak - yüksek kalite ve konfor

 • En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri 29

  En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri


  En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri 90

  En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri 7

  En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri 67

  En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri 31

  En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri 10

  En son nesil Chevrolet Camaronun tasarımı ve özellikleri 89