En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar 2019

En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar 2019 En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

Çoğu zaman ev hanımları en iyiyi bulmaya çalışırleke çıkarıcı. Bugüne kadar size mükemmel bir sonuç verecek pek çok farklı araç var. Sadece aslında, söz verilen şekilde değil. Bu nedenle, daha sık sık, bu tür tesisler hakkında yorum görünmeye başladı. Farklı şeyler için en iyi leke çıkarıcıyı bulmak için bugün sizinle birlikteyiz. Seçerken birçok noktayı hesaba katmak gerekir. Ama bu çok zor değil. Sonuçta, ana görev lekeleri çıkarmak için en iyi yolu bulmaktır. En kısa zamanda size gelelim.

iyi leke çıkarıcı

ACE OXI MAGIC

Sadece ev kadınlarının tavsiye edebileceği ilk seçenek, ACE OXI MAGIC'dir. Bu araç, açıkçası, renkli şeyleri yıkamak için tasarlanmıştır. Müşteri onun hakkında ne düşünüyor?

Bu çok iyi bir leke çıkarıcıdır. Ayrıca, her şey çok pahalı değil. Herhangi bir mağazada veya süpermarkette satılır. Fiyat paket başına 60 ila 120 ruble arasında değişmektedir. Bu leke çıkarıcı bir toz gibi görünüyor. Kirli bir yere uygulanacak, biraz nemlendirilecek ve bir süre için 5-10 dakika bekleyecektir. Özellikle ihmal edilen seçenekler durumunda - 30 dakika. Bundan sonra çamaşırlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, çoğu kişi bunun en iyisi olduğuna inanıyorleke çıkarıcı. ACE OXI MAGIC hakkındaki yorumlar her yerde ve her yerde görülebilir. Doğru, herkes bu seçeneği beğenmiyor. Sonuçta, çok hoş bir kokusu yoktur. Bu nedenle, diğer seçenekleri aramalıyız.En iyi Leke çıkarıcı yorumlar

Udalix Ultra

Örneğin, Udalix Ultra mükemmeldir. Bu özel bir kalem şeklinde sunulan en iyi leke çıkarıcıdır. Dürüst olmak gerekirse, "Udalix" kullanımı çok kolaydır. Ve bu ürün farklı keten tipleri için tasarlanmıştır. Müşterilerin dediği gibi, beyaz veya renkli şeylerden lekeleri kolayca ve kolayca yıkayabilirsiniz.

"Udalix Ultra" uygulamak çok kolay. Ürünü leke üzerine uygulayın ve birkaç dakika bekleyin. Müşteriler sonuçların çok iyi olacağına ısrar ediyorlar. Özellikle bu ürün için fiyatın çok yüksek olmadığını düşünüyorsanız - yaklaşık 70 ruble.

Doğru, burada bazı eksiklikler var. Örneğin, bir kalem hızla tüketilir. Ancak bu eksi, tesisin düşük maliyeti ve her ev kimyasal deposunda bulunur. Ayrıca, Rusya genelinde büyük süpermarketlere tedarik edilmektedir. Genel olarak, "Udalix" renkli şeyler ve beyaz keten için iyi bir leke çıkarıcıdır. Özellikle genç anneler tarafından tavsiye edilir. Sonuçta, bu ürün çocuklarda alerjiye neden olmaz. Bebekler "Udalix" olan ebeveynler için - gerçek kurtuluş.en iyi leke çıkarıcı

"Dadı Dadı"

En iyi leke çıkarıcı yorumlarıtüm duyularda pozitif. Sadece böyle "Ushasty dadı." Bu çare, her zaman çocuk elbiseleri üzerinde farklı lekeler yıkamak zorunda kalan genç anneler arasında çok yaygındır.

"Ushasty nanny" - en iyi leke çıkarıcı. Bu konuda daha fazla ve daha sık aileler tarafından bırakılır. Sonuçta, bu araç yaygın, çocuksu ve özellikle pahalı değil. Artı, üretici dediği gibi, kesinlikle güvenli. Ve alerjiye neden olmaz. Ama öyle mi?

Aslında, gerçekten değil. "Ushasty dadı" - Bu çocuk şeyleri yıkamak için iyi bir araçtır, ancak zaten daha fazla yetişkin. Yenidoğanlarda bu leke çıkarıcı kullanılmamalıdır. Bazı mumyalar her şeyden sonra, çocuklarda uygulamadan sonra döküntüler, kaşıntı ve aynı zamanda bir erüpsiyon olduğundan emin olun. Yani, yenidoğanlar alerjik reaksiyon çağrısını dışlamaz. Ve bu özellikle cesaret verici değil. Sonuçta, her zaman herhangi bir giysi üzerinde lekeleri ile başa çıkmaya yardımcı olan bazı evrensel araçlar bulmak istersiniz. Ama var mı? Bu zorluğu en kısa sürede anlamaya çalışalım.

Sarma Aktif

Bir sonraki çözüm hala oldukça yenidir. "Sarma Aktif" yerli üretimin iyi bir leke çıkarıcısıdır. Birçok müşteri dediği gibi, ithal mallara layık bir cevap.Hangi leke çıkarıcı en iyisidir

Bu lekeleri çıkarmak için farklı demektirDüşük fiyat ve iyi iş kalitesi. 500 gram toz halinde ambalajlamak için, yaklaşık 50-60 ruble ödemek zorunda kalacaksınız. Ve bütün bunlarla birlikte, "Sarma Aktif" neredeyse tüm süpermarkette bulunur. Bazen bakmak zorundasın, ama buna değer.

Uygulama basit: Bir lekeyi ılık suyla nemlendirmek ve bir süre "Sarma" tozu uygulamak yeterlidir. Sonra iyice ovun ve durulayın. Sonuçların sizi bekletmeye nasıl devam edeceğini göreceksiniz. "Sarma Aktif" renk ve beyaz keten için mükemmeldir. Ayrıca, çocuk şeylerini yıkarken kullanılabilecek iyi bir leke çıkarıcıdır.

Istatistiklerine göre, bu çarebebeklerde alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Ve bu çok hoş. Sonuçta, bu gerçek genellikle bu veya leke çıkarıcı kullanımı hakkında düşünmenizi sağlar.

Doğru, burada küçük bir dezavantaj var -Bazı bölgelerde Sarma Active'i almak çok zor. Bu nedenle, online mağazalarda mal aramak ve ayrıca bir marj ile sipariş etmelisiniz. Ama endişelenme - uzun bir süre için bir paket yeterlidir.

Amway SA8

Hangi leke çıkarıcı daha iyidir? Bunu belirlemek çok zor olabilir. Çok sayıda farklı araç denemek ve çok sayıda yorum öğrenmek zorundasınız. "Amway SA8" gibi mallara dikkat edilmeye değer.renkli çamaşırlar için en iyi leke çıkarıcı

Gerekli olan çok pahalı bir araç değildir.ön leke çıkarma için. Dükkanlarda bu en yaygın köpük spreyi. Leke uygulanmış ve bir süre için bırakılmıştır. Birinin maliyeti 100 ila 200 ruble arasında değişebilir. Bunun tam teşekküllü bir leke çıkarıcısı olduğunu düşünmek gerekli değildir (üretici ilaçları bu şekilde konumlandırsa da). Bazı müşteriler, bir lekenin yıkanmasından veya eski kirlenmeye karşı ek yardım gerektiğinden şüphe duyuyorlar.

Yine de, kullanımdan sonra sonuçoldukça iyi. Özellikle fiyatı dikkate alırsanız. Bu aracı oldukça kolay ve basit bir ürün haline getiren ürünü bul. Ve bu da birçok müşteriyi memnun ediyor. Çocukların şeylerini yıkarken kullanılması önerilmez. Sonuçta, yeni doğanlarda bu ilaç ile sık alerjik reaksiyonlar vardır.

"5+"

"5+" gibi ilginç bir leke çıkarıcı da var. Bu, renkli çamaşırları ve beyaz şeyleri yıkamak için harika olan oldukça ucuz bir araçtır. İstenen doku bölgesine uygulanan ve bir süre orada bırakılan bir jeldir. Bir paketin maliyeti yaklaşık 80 ruble. Bu fiyat etiketi müşterilere çok memnun.

Her şey yolunda görünüyor. Müşterilerin dediği gibi, "5+" yeni doğanlarda bile alerjiye neden olmaz. Renkli iç çamaşırı ve beyaz şeyler için en iyi leke çıkarıcı gibi görünüyordu. Ama bu tam olarak doğru değil. Sonuçta, bu araç inatçı lekeler için tasarlanmamıştır. Motor yağı ile baş edemeyen böyle bir ortalama leke çıkarıcı. Ama burada hamuru ve sakız ile - kolayca.en iyi leke çıkarıcı yorumlar

"5+" herkes için uygun bir araçtır. Ve birçok müşteri, bunu "Amway" ile birlikte güvenle kullanabileceğinizi söylüyor. Bu en iyi sonucu elde etmenize yardımcı olacaktır. Pahalı leke çıkarıcıları almak istemiyorsunuz ve kıyafetleriniz nadiren yağ ve diğer inatçı lekeler ile lekeleniyor mu? Sonra "5+" ideal bir çözümdür.

Vanish

Çok popüler ve iyi bilinen başka bir tane var.iyi leke çıkarıcı - Vanish. Bu araç her süpermarkette ve çeşitli şekillerde mevcuttur. Toz ve köpük var. Bu ürün sadece bu şekilde görevlerini iyi yönetiyor mu?

Mesele müşterinin fiyatının mutlu olmamasıdır.- 350 gram para için 350 ila 500 ruble arasında ödeme yapmak zorunda kalacak. Buna ek olarak, müşteriler "Vanish" in çok ekonomik olmayan bir şekilde harcandığını belirtiyorlar. Bir kavanoz veya kutu çeşitli uygulamalar için sürecek ve daha sonra yeni bir tane satın almanız gerekiyor.

"Vanish" çoğu zaman kendi başlarına değilAna görevler - zor ve eski noktaların çekilmesi. Kullanımdan sonra birçok kişi mutsuz. Ve bu popüler marketten kaçınmaya çalışıyorlar. Böyle bir fiyat için, alıcıların dediği gibi, sonuç sadece korkunçtur.renkli şeyler için iyi leke çıkarıcı

Samodelkin

Dürüst olmak gerekirse, leke çıkarıcı kendi kendine yapılabilir. Özellikle de çocuk şeylerini yıkamak istersen. Bunu yapmak için bazı ev kimyasalları kullanmanız gerekir.

Renkli şeyler için en iyi leke çıkarıcı ve ayrıcabeyaz için - sıradan sabun (ev, çocuk) ve bulaşıklar için deterjan kombinasyonu. Küçük bir sabun kabı içine sürün ve "Artık leke üzerine bir süre uygulayın ve sonra yıkayın." Sonuçta beklemez. Artı oldukça ucuz bir çözümdür: 20 rubleye mal olacak ve bunu kullanın ev yapımı ilaç çok uzun olabilir.

En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar 2019

En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar 2019

Related news

 • Patates ve aromalı baharatlar ile multivarkta domuz kaburga
 • Okul çocuklarının portfolyosunun kaydı: tavsiyeler ve tavsiyeler
 • Buhar istemcisi bulunamadı - ne yapılacağı ve kazanın nasıl giderileceği
 • Dalin – Bebek Bakım Uzmanı : Bebeklerde Alt değiştirme
 • Aft Neden Olur, Tedavi Yöntemleri – 1

 • En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar


  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar

  En iyi leke çıkarıcı: isim, fiyatlar, yorumlar