En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 2019

En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 2019

En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 97 14.02.2019, 21:25

En iyi jilet hangisi - döner veya kafes? Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar

Tıraş ya traş değil mi? Bu, dünün erkeklerinin kendilerine bugün, erkeklere dönüştüğü sorusu. Tıraşı tercih edenlerinki için hemen başka bir soru ortaya çıkar: tıraş nasıl yapılır ve nasıl tıraş edilir. Uzun zamandır birileri bu soruyu kendileri için çoktan seçmişlerdi ve seçimleri çok sayıda tıraş makinesiydi, oysa ikinci adamın yarısı elektrikli tıraş makinelerini seçti. Elektrikli tıraş bıçağı uzun zamandır yeni bir şey değildi, ama bazıları hala kendilerine uygulayamaya cesaret edemiyorlar.

Tıraş veya tıraş değil

Eski kadınlar, bir adamınmutlaka güçlü ve kıllı olmalı. Ancak günümüzde modern kadınlar onlara itiraz edebilir. Adamlarının iyi bakıldığından ve kendini izleyeceğinden emin olmaları gerektiğinden eminiz. Bu ifade tam anlamıyla metrosexuals ve hipster'ların kendileri için bir "yeşil koridoru" idi. Yüzünde vejetasyon üzerinde daha muhafazakar görüşlere sahip olanlar ve genel olarak kendileri için bakım arayanlar, sakallarını sessizce çizerler ve modern kadınlar tarafından göz ardı edilirler.jiletli veya örgüden daha iyi olan şey

Neyse ki, hayatımız böyle bir şekilde düzenlenmiştir.Erkekler, sadece kopardıkları aşırı büyümüş maymunlara ve tavuklara bölünmez. Pek çok kişi TV ekranlarından, parlak dergilerin kapaklarından, popüler moda internet kaynaklarından ilham almaya çalışan kadınlar da tercihler konusunda çok farklı. Ancak tarih, modern medeni toplumun aşırı büyümüş erkekleri kabul etmeyecek şekilde gelişir. Özellikle aşırı bir durum için, düzgün bir şekilde bakılmaları şartıyla bıyık ve küçük sakallı olmalarına izin verilir. Eh, başka bir soru - daha iyi ne, bıyık ve sakal arkasında, günlük tıraş prosedürü veya bakım ve bazen çok zahmetli ve pahalı bakım.

Ilk makine

Her neyse, eski berberler ve salonlarıher zaman talep halinde. Bir uzman bütün bir bölgeye hizmet edebilir. Ancak, Büyük Peter zamanında traş becerilerini almak ve tehlikeli bir ustura sahip olmak yaygındı. 19. yüzyılın sonlarında King Camp Gillett, yani bu isim altında popüler traş makineleri satıldı, ilk makine icat edildi. Bu gerçek bir devrimdi.

Ilk elektrikli cihaz

1927 yılında, Jacob Schick, bu arada, bir albay, başardıİlk elektrikli tıraş makinesini icat edin. Ve dünya iki kampa bölünmüştü. Daha iyi olan tartışmalar başladı - elektrikli tıraş makinesi veya geleneksel makine aleti. Bu sorun bugün bile çözülemiyor. Burada ve burada bu konuyla ilgili konuşmaları ve tartışmaları duyabilirsiniz. Tartışmalı tartışmalar ve modern erkekler kendileri için tıraş etmenin daha uygun olduğuna karar verdiler.döner tıraş makinesi philips

Tabi ki, hayatımızdaki diğer birçok şey gibi,Makine belirli avantajlara sahiptir. Bu özel bir sadelik, cilde sıkı uyum, temiz traş. Ancak makinenin bıçakları genellikle deri yaralanmalarına yol açar. Ayrıca makineyi rahat bir şekilde tıraş etmek için, örneğin losyon veya jel gibi ek araçlar kullanmanız gerekir.

Teknokratlar, teknoloji severler ara seçenek kullanırlar. Bu, çalışma sırasında hafif titreşen akülü bir makinedir. Bu şekilde daha kaliteli bir tıraş elde edebileceğinize dair bir görüş var.ustura kahverengi için net

Elektrikli traş makineleri gelince, burada gerek yokjeller ve losyonların yanı sıra suya ve daha fazlasına ihtiyaç yoktur. Tıraş işlemi çok daha rahat ve hızlıdır. Bir elektrikli traş makinesinin derhal cildi tahriş etmediğini söylerler ve bunu kesmek imkansızdır. Bu cihazların dezavantajı, yüksek fiyat ve cihazın ani arızalanması gibi belirli risklerdi. Ancak, çoğu durumda fiyat kendisi için öder. Ve daha pahalı olan cihaz, ne kadar uzun süre çalışır.

Peki en iyi jilet hangisi - döner veya kafes? Birincisi, elektrikli tıraş cihazlarının dünyasında öncüdür. Belki bunu babalarınızdan veya büyük babalarınızdan görmüştünüz. Onları uzun bir süre kullandılar. Bunlar, büyük, yüksek sesle çalışan traş makineleri. Böyle bir meclisin sesinden, özellikle de izlenebilen kadınlar uzaklaşmaya çalıştılar. Evet, ve bu traş makinesinin gerçekten çok fazla bakmadığını itiraf edebiliriz.

Ancak, modern döner elektrikli tıraş makinesibir jilet elektrik ağından daha az. Ayrıca, döner tıraş bıçağı sonuç olarak daha temiz traş olur. Sonuçta, bu tür cihazlardaki cildin bıçakları daha sıkı bir şekilde uyuyor. Küçük bir kesim riski vardır. Daha hassas bir cilde sahip olanlar iritasyondan şikayetçidir. Daha iyi bıçak kullanımı nedeniyle daha yeni tıraş bıçağı tahrişe neden olmaz.elektrikli tıraş makinesi

Birçok kişi için bilinen ana üreticidöner traversler Philips'dir. Avrupa pazarlarına yeni bir yenilik getiren ilk ülkelerdendi. Evet, bu, döner tıraş bıçağı Philishave'in ilk modelidir. Bu tıraş bıçağının, dönen bir bıçak üzerinde üç bıçağa sahip olduğu bilinmektedir. O albayin aygıtı gibi kılları yıpratmadığı hatırlandı. Bu arada, bu model 1927 yılında icat edilmiş geliştirilmiş bir elektrikli tıraş makinesidir.

Döner traş makineleri döner çünkü tıraşbıçaklar. İçlerindeki kafa sayısı, üreticinin hayal gücüne bağlıdır. Daha çok, daha temiz ve daha iyi bir tıraş kalitesi. Genellikle tıraş kafaları "yüzebilir". Bu detay, yüzün hatlarını tamamen tekrarlar, bu da bir yamayı bir kez traş etmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Daha fazla kafa, daha fazla kafa rotasyonları, daha pahalı olan rotatördür. Kullanıcılardan geribildirim çok çeşitlidir. Birisi ucuz bir ustura aldı ve pişman oldu, ama ekonomisi olmayanlar, tamamen memnunlar.

fiyat

Örneğin, Philips AT 890 rotor tıraş makinesi, bu üreticinin tüm serisinde en popüler olanıdır.döner tıraş bıçağı philishave ilk modeli Bu cihaz sürekli olarak birçok tane alıyorDünyanın dört bir yanından gelen erkeklerden olumlu geribildirim. Jilet, yüzer tipte üç kafa, hareketli bir blok, bir düzeltici ve rahat bir tutamak ile donatılmıştır. Bu kaliteli bir tıraş elde etmek için bir fırsattır ve cihazın servis ömrü yeterince uzundur. Bir tıraş bıçağı fiyatı yaklaşık 5000 - 6000 ruble.

En iyi jilet hangisi - döner veya kafes? Izgara cihazları

Bu makineler için, bunlar için uygundurRotary temsilcilerini düşünenler gereksiz yere "kötülük" dür. Örgü ayrıca titreşimsel başka bir şekilde denir. Burada, tıraş başlığı doğrudan titreşen bıçaklarla temsil edilir. Bıçaklar, deriden özel bir ağ ile ayrılır. Kesilme riskini azaltmak için tasarlanmıştır. Ama burada belli bir eksi var. Eğer üretici tüm tıraş ayrıntılarını hesaba katmış ve tasarımı iyi düşünmüşse, bu ideal olacaktır. Makine düşünülmezse, tıraşın temizliği ile ilgili sorunlar olabilir.rotor tıraş makinesi yorumlar

Bu tür cihazların ünlü üreticileri elbette Braun ve Panasonic. Ancak burada her şey modelden modele farklıdır.

Tel Razor Braun

Alman üretici Braun ızgara sunuyormakine aletleri serisi 390ss Serisi 3. Böyle bir detay oldukça basit, ama burada "Jilet" jilet için ızgara - bu cihazın özel bir parçasıdır. Bu ızgarada delikler farklı bir konfigürasyona sahiptir. Bu daha kaliteli bir tıraşla sonuçlanır. SensoFoil tıraş folyosu teknolojisi, bu usturayı yüksek kalitede traş eden çeşitli kalınlıktaki kılları traş etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca, model bıyık için bir kırpma düzeltici ile donatılmıştır.

Bir tıraş bıçağı "Kahverengi" için ızgara tıraş için tasarlanmıştırkuru yöntem, ancak üretici makineyi su altında yıkamanıza izin verir. Ama aynı zamanda üretici her zaman kullanıcıları önemsiyor ve burada yapıyı bir temizleme cihazı ile donattı. Üretici, hem ıslak hem de kuru tıraş için kullanılabilen bir tıraş makinesi ızgarasına sahiptir.elektrikli tıraş makinesi

Cihazların üst segmentinden bir başka detay -Bu Braun CT4s teknolojisi ile CoolTec. Tahriş etmeden saf ve rahat bir tıraş olmasının yanı sıra, bir erkeğin cildini de işlem sırasında aktif olarak soğutan bir yöntem. Ve dikkat çekicidir, soğutma işlemi başka araçların kullanılmadan geçer. Jilet, cildin hassasiyetini azaltır ve aynı zamanda hoş olmayan hisleri en aza indirir. Şimdi hangi ustura daha iyi rotor veya mesh olduğunu ortaya çıkarır. Böyle bir tıraş bıçağı fiyatı yaklaşık 6000 ruble.

Bu modellerde sistemtermoelektrik soğutma. Bu arada, otomobillerdeki buzdolapları aynı prensipte çalışır. Tıraş sisteminin yanında, üretici bir soğutma plakası kurdu. Tıraş sırasında seramik soğutucunun sıcaklığı 4 derecenin üzerine çıkmaz. Aynı zamanda tıraş makinesi gövdesi ısınmıyor.

Ek maliyetler

Daha iyi olanın önemli olmadığı söylenmelidir.jilet - döner veya kafes. Hangisini kullandığınız önemli değil. Her iki durumda da, elektrikli tıraş makinesi ek masraflar üstlenir. Tıraş mekanizması zaman zaman değiştirilmelidir. Ayrıca, makinede bir şarj ve temizleme cihazı varsa, bazen temizlik sıvısını 600 ruble fiyattan değiştirmesi gerekir.

bulgular

Peki, bütün bunlara dayanarak ne söyleyebiliriz? Bugün elektrikli traş makinesi seçimi çok büyük. Ve bu cihaz, deneme yanlısı arkadaşlarınızla bir süreliğine alabileceğiniz kategorilere dahil edilmemiştir. Burada hata yapmak çok kolay. Bazen bu zor yolu seçenler, iki ya da üçünü değiştirebilir ve belki daha da fazla tıraş bıçağı alabilirler. Ama herkes her zaman bu ideali bulur, kendi.

Bu, bir jilet ya da örgüden daha iyi olan soruyu ortaya çıkarır, kapalı olarak kabul edilebilir.

En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 2019

En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 2019

Related news

 • Seven Ne Yapmaz 5 bölüm fragmanı Seven Ne Yapmaz 4 bölümde Ozan affedilmeyi bekliyor
 • Kızarmış patates: tarifler
 • İĞNE OYASI ÇİLEK MODELİ YAPIMI
 • Yurt Dışı Yaz Kampları 2015
 • Ilginc-meyvelik-modeli

 • En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 81

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar


  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 85

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 89

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 24

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 65

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 1

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 63

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 65

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 11

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 59

  En iyi jilet hangisi - döner veya kafes Elektrikli tıraş makinesi: yorumlar, fiyatlar 30