Elma ördek 2019

Elma ördek 2019 Elma ördek

Elma ördek

Ördek yemekleri için birçok tarif var. Farklı baharatlarla farklı sebzelerle pişirebilirsiniz. Özellikle lezzetli, pişirilmiş elmalarla servis edilirse. Elmalarla ördek nasıl pişirilir? Uygun bir tarifi seçebilirsiniz.

Erik ve elma ördek

Bir avuç erik dakika dakika sıcak su dökün15. Yıkama ve kuşun boyutuna bağlı dilimler halinde birkaç elma kesti. ördek, yıkanmış kuru erik için elma dilimleri ekleyin ve iplik dikmek. Fırında yağlanmış bir fırın tepsisine ve yerine koyun. 2 saat boyunca pişirilir. Periyodik olarak oluşmuş suyu sulanan ve zaman zaman bu eşit usanmış için çevirmek için. 20 dakika yarıda birkaç elma kesip ördek etrafında yaymak için hazır olana kadar. çanak hazır olduğunda, kızılcık reçeli ile bunları fırçalayın.

Elma ördektarçın

Evrensel baharatlar ve tuz ve rendeleyin karıştırın2 kg ağırlığında bir ördekle birlikte. Soyma ve çekirdekten 500 g elma soyun, dilimlere kesin ve limon suyu serpin, böylece koyulaşmazlar. Tarifi tarçın ve tuz ile serpiştirin. Elmalar bir ördekle birlikte alın, bir karkas dikin. Yanlarda kesikler yapmak ve onları kanatlar ile doldurmak. Ördüyü kızartma tavasına koyarak arkadaki yere koyun ve bir buçuk saat boyunca fırına koyun. İpliği çıkarın, kuş etrafında bir tabak üzerine elmalar koyun. Bonet iştahınızı!

Elma ördekve portakallar

Marineyi hazırlayın: 30 g zeytinyağı, doğranmış sarımsak kafa, portakal suyu, biber (kırmızı ve siyah), tuz ve "tavuk için" baharat. Ördüyü yıkayıp kurutun. Marinayı her yandan uygulayın ve sonra bir torbaya sarın.

Dolum hazırlayın: Ördek unu küçük parçalara, 2 diş sarımsak tabakla kesilir. 2 elmayı soyun, çekirdeği çıkarın ve 2 cm'lik küplere kesin. İç kısımlara ekleyin. Limon suyu serpin, fesleğen, marjorp ve kırmızı biberli sezon. Dolumunu karıştırın.

Ördek pişirin: iplik dikiş ve kürdan delikli tutturmak periyodik sıkıştırma, doldurma içine yerleştirilir. Torbaya 2 saat boyunca tekrar sarın. Folyoyu bir fırın tepsisine koyun ve üzerine 0,5 cm kalınlığında halkalar halinde turuncu bir kesim yerleştirin. Onlara ördek yerleştirin ve üstüne portakal dilimleri yaymak. Sarma folyo, daha sonra ortalama sonra başka bir 25 dakika yarım saat için maksimum ısı fırınlanır ve. Oluşan yağ ile periyodik olarak sulanır.

Elma ördekgüveç

Ördek yıka, tarak ve kaz kesti. Parçalara ayırmak için. zencefil, tarçın, karabiber, tuz ilave edin ve kanatlı parçalarını ovalayın. Yarım saat marine etmek için ve daha sonra su ısıtıcısı koymak ve 40 dakika pişirin. Peel, havuç rendeleyin ve ördek ekleyin. kabuğu, çekirdekten birkaç ekşi-tatlı elma soymak ve onları yarım limon suyu sıkmak kesti. Büyük bir su ısıtıcısı koyun ve 15 dakika daha pişirin.

Elma ördekpakette

2 kg ağırlığındaki bir ördekle, aşırı yağları ve kanatların üst falanksını temizleyin.

Yıkayın ve birkaç kürdan ile delinyerlerde. Kuşu tuzla rendeleyin. 3 diş sarımsak ezin ve kırmızı biber, mayonez, fesleğen, köri ile karıştırın, ördek dışarıda ve içeride yayılır ve sonra 8 saat buzdolabına koyun. 4 elmayı 4 parçaya ayırın, çekirdeği çıkarın, bir kuşla doldurun, pişirme için bir torbaya koyun ve fırına koyun. 2 saat pişirin, sonra paketi kesin ve 20 dakika daha fırında pişirin.

Elma ile ördek yemek tarifi tarifi, bal ve kuru erik

Ördek, tuz ve karabiber karkasını durulayın. 20 g limon suyu, 10 g bal ve 20 g soya sosu ile 40 g bitkisel yağın karıştırılması. 2 elmadan (antonovka) çekirdeği çıkarın ve 50 gr erik kemiğinden, onları kesin ve karıştırın. Ördekleri doldurun ve ipliklerle dikin. Bal, limon suyu, soya sosu ve bitkisel yağın bir karışımı ile kaplayın ve oda sıcaklığında 2 saat marine edin. Tava, folyo ile astarlanmalı, karkası göğüsle birlikte aşağıya koyun. Üstünü folyo ile kaplayın ve bir saat pişirin, daha sonra çıkarın ve bir saat daha periyodik olarak dönerek ördekleri pişirin.

Elma ördek 2019

Elma ördek 2019

Related news

 • Siyah bir turp eklediklerinde
 • Rüyada Öpmek Görmek
 • Şık deri el sanatları yapın: şık bir kelebek kolye
 • Ayça Kayadan Çok Özel Yoğurt Diyeti
 • Etli Havuçlu Pilav Tarifi Videosu

 • Elma ördek

  Elma ördek


  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek

  Elma ördek