Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 2019

Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 2019
18.05.2019

Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 91

Elbise "Valentino": modern dosyalama taviz vermeyen zarafet

Fransız ve İtalyan geleneklerinin kombinasyonuGiysi yaratma yanında dekorasyon oranları ve özellikleri bir oyun İtalyan tasarımcı Valentino Garavani için dünya şöhret getirdi. Sadece dünyanın değil, dünyanın önde gelen ünlülerinin elbiselerinin stillerini yaratan bir moda efsanesine dönüştü. "Valentino" elbisesi, kadınsılık, zerafet ve kendilerini modern bir şekilde ifade etme arzusunun simgesi haline geldi, klasik gelenekleri görmezden gelmedi.

valentino dantel elbisesi

Moda Trendleri-2016

2016 sonbahar-kış öncesi gösteri pisti belirlendiyeni trendler, çünkü koleksiyonun yaratıcılarını görüyorlar. En popüler olanlar siyah-beyaz ve siyah-beyaz elbiselerdi. Ejderhaların baskılarından, soyut ve geometrik motiflerden, çizgilerin birleşiminden oluşan bir stilin dikkatini çeker. Geleneksel kırmızı elbiseler de marka koleksiyonunda sunuldu. Renkli bağcıkların modelleri anahtar haline gelmedi, ancak yalnızca ruh hali için küçük renk vurguları getirdi.

Çoğu elbiseler eklendikolye rafı, trend doğrultusundan da bahsediyor. Boyun altındaki uzun bağlarla yay, görüntülere kadınsı bir yön vermiştir. Ayrı ayrı, çok katmanlı topluluklarda "Valentino" elbisesini tamamlayan üç boyutlu örme kazakların farkına varmak gerekir.

elbiseler ed valentino

Ünlüler ve marka Valentino

Tasarımcı, kariyerine Fransa'da eğitim,"Yüksek Moda Sendikası" okulunda kayıtlı. O 1959 yılında ilk stüdyo açmadan önce "Dior", "Balenciaga", "Laroche" ve diğer birkaç tanınmış moda evlerinin çalıştı. 27 yaşındayken İtalya'da oldu. O kendi işini kurmak için babasından 150 $ 000 ödünç ve hızlı bir şekilde nedeniyle ünlü müşterilerinin ilgi ve lehine tutarı döndü. O zamanlar Roma, farklı ülkelerdeki yıldızların toplandığı dünya sinemasının başkentiydi. Valentino dan Giyim hızla Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor, Jackie Kennedy ve diğer ünlü bayanlar ile popülerlik kazandı.

Elbiseler "Kırmızı Valentino" güncel birmarka kavramı. Özgün görünmek isteyen, zerafet ve zerafet geleneğine ihanet etmeyen modern, kendinden emin kadınlar için tasarlanmıştır.

Elbise "Valentino" tercihOlivia Wilde, Adele, Nicole Kidman, Keira Knightley, Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston ve diğerleri gibi çağdaş ünlüler. Kırmızı parçalardaki fotoğraflar dünya markasının eserleri ile doludur. Gelinlik, özellikle Hollywood ünlülerinin emriyle yaratılan popülerdir.

30 tonlu kırmızı

Kırmızı renk vazgeçilmez bir nitelik haline geldikoleksiyonlar Valentino Garavani. Marka için çarpıcı bir marka oldu. Hiçbir şov, kırmızı bir elbise sunmadan tamamlanmış değildir. 2007 yılında tasarımcı emekli oldu. Son koleksiyonu kırmızı bir elbisenin havai fişekleri tarafından işaretlendi. Şov geçti.

Tasarımcı, koleksiyonlarında kullandığı otuz tonluk kırmızı tonunun varlığından bahsediyor. Her yıl - başka muhteşem kırmızı elbise.

Şimdi moda evi Maria Gracia Curie'nin başkanlığında.marka yeni bir soluk Pier Paolo Picciolo, işbirliğiyle. Buna rağmen, özü aynıdır: tabii yumuşak siluetleri, çiçek baskı katmanlı etek, oyunun oranlarını ve kadınsı dantel. En son moda trendleri ışığında, daha da fazla dikkat etmeyi hak ediyorlar. Kırmızı Elbise "Valentina" (Dantel) kırmızı halı ve defileler bir favori haline geldi.

valentino elbisesi

Klasik siyah

2016 yılı sonbahar-kış sergileri,marka içinde. Siyah-siyah siyah ve beyaz elbiselerdi. Süpürgelerin moda ve grafik çözümleri, modanın en zorlu kadınları için bile kıyafeti seçmenize olanak tanıyacak. Siyah renk zamansız bir klasik ve küçük bir siyah elbise "Valentino" (aşağıdaki fotoğraf) her fashionista gardırop süslemeleri gerekir. Yeni sezonda vurgu, ofis veya çalışma için uyarlanabilen kapalı kıyafetler üzerinde duruyor. "Valentino" nun siyah elbisesi de bayramlar ve partiler için uygun olacak. Gotik tarzdaki resimler, 2016 kış sezonunda birçok tasarımcı için bir ilham kaynağı oldu.

siyah valentino elbisesi

Düğün görüntülerinin çekiciliği

Gerçek bir sanat eseri çağrılabilirgelinlik "Valentino". Ünlü markadan bir gelinlik sipariş etmek için onur için modeller, aktrisler, aristokratlardan onur duyuyoruz. Moda evinin başında bulunan yaratıcı düet, yeni sezonda dünyanın dört bir yanından gelen hayranların ilgisini çeken yaklaşık bir düzine gelinlik giydi. Nicky Hilton, Beatrice Borromeo, Sophie Hunter, Sophie Sanchez, Frida Gustavson ve dünyadaki diğer tanınmış moda kişilikleri Valentino'nun ısmarlama kıyafetleriyle imajlarını vurguladı. Sezonun ana motifleri: dantel, şifon, guipure, narin nakış, çeşitli uzunluklarda tüyler, peçe, floresan boncuklu dekor, şeffaf ekler. Ve bu, enfes gelinlerin rüyalarını temsil eden elbiselerin yazarlarının kullandıklarından sadece biridir.

valentino kıyafeti resimleri

Röportajlarından birinde tasarımcı ValentinoGarawani, elbisenin kendi hayatını yaşaması gerektiğini söyledi. Aynı zamanda, hostese sevinci de getirmelidir. Herhangi bir renkteki "Valentino" elbisesi günü süsleyebilir ve başkalarının hayran bakışlarını verebilir. Bu, her yeni imgede somutlanan küçük bir rüya.

Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 2019

Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 2019

Related news

 • Şişle Bebek Yelek Buse Örneği Yapımı Videolu
 • Ensto, konvektörler: en iyi modellerin gözden geçirilmesi ve onlar hakkındaki yorumlar
 • Uyuşturucu nasıl çalışır
 • Danışma 2 - kadın danışma (Grodno)
 • İncir Reçeli Nasıl Yapılır Anne Tarifi Kışlık Hazırlıkları 10

 • Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 28

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet


  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 32

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 75

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 10

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 81

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 71

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 82

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 56

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 47

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 26

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 18

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 63

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 63

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 18

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 67

  Elbise Valentino: modern dosyalama taviz vermeyen zarafet 13