Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 2019

Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 2019
21.08.2019

Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 87

Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim

Ev için yeni bir asistan satın almayı düşünüyorsanız, doğrudan sürüşlü çamaşır makinesine dikkat edin.

doğrudan sürüşlü yıkama makineleriModern çamaşır makinesibazı ayrıntılar olmadan yap Doğrudan tahrik - tahrik kayışı ve kasnak yok. Eski yıkama ünitelerinde gürültüye ve titreşime neden oldu. Gürültü komşularla etkileşime girdi ve titreşim, bağlantı elemanlarının gevşetilmesine ve sık arızalara neden oldu.

Direkt sürüşlü yeni yıkama makineleri dahamotorun sadece kuplaj vasıtasıyla tambur mili ile teması nedeniyle güvenilirdir. Bu makinelerin çoğunun imalatçıları, motorun on yıl boyunca kesintisiz çalışmasını garanti etmektedir.

Rus alıcılar yıkamayı zaten tahmin ettilerdoğrudan tahrikli makineler. Bu cihazların incelemeleri, yeni makinelerin elektriği tasarruf ettiğini gösterir. Tasarruf, çamaşırların ağırlığını kontrol eden özel sensörlerle sağlanır. Bu bilgi, motoru optimum devir sayısına ayarlayan kontrol ünitesine iletilir.

direkt tahrikli incelemeleri olan çamaşır makineleriBirçok tüketicinin büyük reklamcılığı nedeniyleBDT bir yanlış anlaşılma geliştirmiştir: Doğrudan tahrikli çamaşır makineleri LG sadece Koreli üretir. Aslında, öyle değil. 2013 ilkbaharında yerli alıcı BDT pazarında farklı şirketlerin 150'den fazla model arasından seçim olabilir. Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri çevrimiçi mağazalarda bile satın alınabiliyor. Bu kohortta layık bir yer Indesit tarafından geliştirilen bir makinadır. Bu birim Rusya'da toplandı.

Indesit PWSE 6104 W direkt tahrikliKompakttır ve üç aileden birine hizmet edebilmektedir. 85 cm yüksekliğinde, ön (yatay) yük giysisi olan bu çamaşır makinesi, 60 cm genişlikte ve sadece 44 cm derinliktedir ve bu boyutlara sahip olan çamaşır makinesi, tambura 5 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahiptir.

Doğrudan tahrikli Indesit elektronikprogramcısı. Programcının kendisi, tüketilen suyun miktarını ve sıcaklığını, yıkama süresini, eğrinin yoğunluğunu kendisi düzenler. Bu ünitenin, suyu emdikten sonra çamaşırın ağırlığındaki değişikliği dikkate alarak yıkama parametrelerini ayarlayabilmesi dikkat çekicidir. Programlayıcı ile ilişkili sensörler de sürekli olarak suyun sıcaklığı hakkında ona bilgi iletir.

çamaşır makinesi doğrudan tahrikProgramcının tüm adımları ekrana yansıtılır. Indesit otomobilindeki programcı, su, elektrik ve deterjan tasarrufu sağlıyor.

Doğrudan tahrikli indesit, çocuklardan korunma sağlar, sızıntı ve dengesizliklere izin vermez, köpüklenmeyi kontrol eder. Bu durumda, tüm 15 yıkama programı 23 saate kadar gecikmeyle başlatılabilir.

Yıkama ünitesi, Prime teknolojisini kullanarak su, elektrik ve zaman tasarrufu modlarını kullanmanızı sağlar.

Arabada "Kolay ütüleme" modu vardır. Çamaşırlar çok buruşmazsa, bu nazik koruma.

Indesit uygun fiyatlı bir çamaşır makinesidir. Doğrudan sürücü ve elektronik aileye en fazla 12 bin rubleye mal olacak. Sınıfında fiyat ve kalite oranına göre Kore çamaşır makinelerine bir alternatiftir.

Çamaşırhanede asistanı sadeceözel merkez, aynı zamanda online mağazada sipariş vermek için. Her durumda, araç en az üç modda kontrol edilmeli ve bir mühürle birlikte bir garanti kartı verilmelidir. Özel bir merkezde satın alma avantajı, ek hizmetlerin satın alınmasıdır.

Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 2019

Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 2019

Related news

 • Lactonorm: kullanım talimatları, fiyatlar, referanslar
 • İşlemeli Erkek Bebek Battaniye Modelleri
 • En Güzel Künefe Nasıl Yapılır
 • Apandisit, sol veya sağ nerede Apandisit belirtileri ve semptomları
 • Fasulye Kaç Dakikada Haşlanır

 • Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 9

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim


  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 78

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 11

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 29

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 100

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 25

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 1

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 21

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 12

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 94

  Doğrudan sürüşlü yıkama makineleri: avantajlar ve seçim 59