Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 2019

Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 2019

Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 15 19.02.2019, 14:47

Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği

Güzelliklerin fedakarlığı gerektirdiği gerçeğicazibesini ve diğerleri üzerindeki etkisini fark etmeye başladığı andan itibaren adil sekslerden herhangi birine gizlice. bacak, koltuk altı, bikini bölgesi ve vücudun diğer bölümlerinin epilasyon, itici görünüyor bitki örtüsü - Ve kadınların güzelliğine en önemli tavizler biri vücut üzerinde istenmeyen tüylerden kurtulmak etmektir.

Genellikle depilasyon kadın bacaklarına maruz kalır -Güzel, onların ahenk ve hassas ipek derisi ile deliren. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bazıları çok acı verici ve bazıları pahalı olan pek çok yolu vardır. Bununla birlikte, evde depilasyonun mümkün olduğu, bacaklardaki cildin uygun durumda kalmasını sağlayan bir araç var - bir kaş kaldırıcı krem. Birçok bayan sadece tıraşa değil aynı zamanda salonda düzenlenen prosedürlere göre en iyi alternatif diyor. Avantajları neler?

İlk olarak, depilasyon kremi birçok kez mal olursalon hizmetleri ya da epilasyon için mumdan daha ucuzdur. İkincisi, prosedürü olabildiğince çabuk ve acısız bir şekilde yürütmenizi sağlar. Üçüncüsü, krem ​​çok eylem deride derin saç köklerinin erir ve özel cihazlar veya düzenli jilet kullanarak çoğu durumda dikenli ipuçları, bırakarak tamamen saçı kaldırır olmasıdır.

Bununla birlikte, bu epilasyon metodu sonundadezavantajları vardır - hatta en güvenli modern depilasyon kremi bile cildin doğal asiditesinin normal değerinin neredeyse iki katı kadar yüksek asit-baz seviyesine sahiptir. Bunun tehlikeli olup olmadığını kontrol etmek için basit bir test kullanabilirsiniz: Cildinize seçilen bir krem ​​uygulayın (küçük bir alan için), birkaç dakika sonra yıkayın ve tahriş, kızarıklık veya kızarıklık olup olmadığını görün. Test başarılı olursa, ürünü korkmadan kullanabilir ve cilt uygun şekilde tepki gösteriyorsa, diğer tüy giderme yöntemlerine başvurmak daha iyidir.

Birçoğu, bir kremingereksiz bitki örtüsünden kurtulmak, saç büyümesinin hızlanması ve değişikliklerin yanı sıra tüyler sert, pürüzlü veya karanlık hale gelen en hoş sonuçlar doğurmaz. Aslında, yüksek kaliteli tüy dökücü krem ​​böyle bir etkisi vardır ve her şey pürüzsüz ve yumuşak bir cilt hissi birkaç hafta sonra, herhangi bir bitki örtüsü yer ve rahatsız dışarı bakmak olduğunu ifade etti. Bu durumda büyüme oranı artmaz, aksine yavaşlar. Bu nedenle, bu yöntemin başlıca dezavantajı hassas cilde tahriş olmasıdır.

Bacaklardaki istenmeyen tüyleri çıkarmak içinKremler ve köpük dökülmeleri dahil olmak üzere çeşitli araçlar uygulayın. Köpükler sprey şeklinde uygulanırken, epilasyon kremi pakete gömülmüş özel plastik spatula spatulaları gerektirir. Madde bir süre ciltte kalmalı, tiyoglikolik asit girdiğinde saçın tabanı çözülmez (en fazla 15 dakika). Ayrıca, sadece tüy dökücü ilacı çıkarılmış tüylerle yıkamak için kalır - ve cildin özelliklerine bağlı olarak 11-14 gün boyunca kozmetik prosedürleri unutun.

Farklı alanlarda hatırlanmalıdır.Kadın vücut cildinin farklı hassasiyeti vardır, bu nedenle aynı tüy dökücü krem, bacaklarda, yüzlerde veya bikini bölgesinde tüylerden kurtulmak için kullanılamaz. Bu nedenle, prosedüre başlamadan önce, seçilen ürünün istenen cilt alanı için uygun olduğundan emin olun.

Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 2019

Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 2019

Related news

 • Soğuk çeliğin incelenmesi neden
 • Tığ İşi Örgü Bebek Yelek Modelleri Yapılışı
 • İğne Oyası Pike Havlu Kenarı Orkide Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • BAYAN SANDALETLERİ PÜSKÜL İLE SÜSLEME TEKNİĞİ
 • Ergoferon anlamına gelir. yorumlar
 • Videozeytinyağlı Barbunya Pilaki Tarifi Videosu

 • Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 72

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği


  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 19

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 66

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 8

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 93

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 71

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 10

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 80

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 2

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 29

  Depilasyon kremi: en iyi epilasyon seçeneği 66