Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları 2019

Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları 2019 Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

Belki sakinleşecek bir adam yokErken boşalmasıyla ilgili. Her üçüncüsü, tüm gerçekler ve dolandırıcılıkla cinsel ilişki süresini artırmaya çalışır. Daha uzun süre seks yapmayı bilmek için neden orgazmın erken geldiğini bilmelisin. Ve sonra sadece erteleyin.seks nasıl daha uzun süre

Eğer çocuk bir erkeğe dönüşürse ...

Olanlardan daha büyük bir yüzdesiSeks yapma ne kadar süre, yaş kategorisine girer "16-23 yıl." Ve bu kazara olmaz. Öncelikle, bu dönemde genç bir adam ilk kez çoğu kez seks yapıyor. İkincisi, henüz fazla deneyimimiz yok. Genç yaşta, boşalmanın çok hızlı gerçekleşmesi konusunda endişelenmeye gerek yoktur. Her şey tecrübe ile birlikte gelir.

Buna ek olarak, genç yaşta, tüm duygular güçlü bir şekildeduygusal seviyede daha da kötüleşti. Bu yüzden orgazm daha önce gelir. Genç bir insan sürece tamamen odaklandığında, onu her hücreyle birlikte hisseder, çabucak cinsel tepeye ulaşır. Ve bu normaldir. Genç bir adam seks yapmak için ne kadar sürdüğünü merak ediyorsa, o zaman bu çok seksi pratik yapmak gerekir. Daha sık olur, duygular körleşir ve işlem daha uzun sürer.nasıl uzun süre seks yapabilirim

Hayat başında bir adam

Daha güçlü cinsiyette cinsel tavan30-45 yılını oluşturdu. Ve bu yaşta tecrübenin genellikle yeterli olması ve düzgün cinsel ilişkiye girme konusundaki sorununun hâlâ sürdüğüdür. Bu konuda yardımcı olacak oldukça basit ipuçları var. Önemli olan - Bu konuyu konuşmak istemiyorsanız, aksi takdirde montajın en kritik anda gerçekleşmemesi riski vardır.ne kadar uzun süre seks yapmalısın

İpucu # 1: kendi kendine kontrol

Bu aynı zamanda en basit ve en karmaşık yol. İşlem sırasında soyutlamaya çalışın. Düşüncelerinizi şu anda yaşadığınız duygu ve hislere odaklanmadan bir şey üzerinde yoğunlaştırın. Aşırı kılmamak çok önemlidir, aksi takdirde ereksiyon tamamen yok olabilir ve bu kesinlikle ihtiyacınız olmaz. En gerçekçi seçenek çevresindeki nesneleri incelemektir. Böylece düşünceler yerinde kalıyor ve duyumlar biraz azalacak.

İpucu # 2: Teknoloji

Ne kadar uzun süredir sorusuyla işkence edilenler içinSeks yaparken, süreç boyunca hareketlere dikkat edilmeye değer. Doğa erkeklere eşsiz bir özellik kazandırdı - orgazmı geciktirmek. Zirveye yaklaşmak, yavaşlamak ve güçlü penetrasyon olmaksızın basit okşamaklara dikkat etmek. Isıyı biraz soğuyacak, boşalmayı yavaşlatacaktır. Burada asıl şey aşırıya kaçmamak, aksi takdirde ortak orgazm tamamen unutabilir. Ama elbette kadına daha çok bağlı. Yavaşça göğüs, boyun, kulak öp. Erkek orgazmını geciktirirken, eşin isteğini ve tutkusunu destekleyen her türlü erotik kelimeyi fısıldayabilirsiniz.bir erkeğin nasıl seks yapması

3. İpucu: Sıra

Güçlü cinsiyetin her üyesi kendine ait.favori ve en hoş poz. Bu nedenle, daha uzun süre seks yapmak için tipik bir erkek soru sormak, buna dikkat etmelisiniz. Süreç boyunca, poz gecikme orgazm değiştirmek için tereddüt etmeyin. Mesela, en sevdiği kişiden böyle bir zevk vermeyene kadar. İlk olarak, bu yararın süresidir. İkincisi, ve eşinizi şaşırtın. Yaratıcılık kadınlar tarafından çok beğeniliyor. Özellikle de özgürleşir ve yeniye açıksa.

4. İpucu: İlk gözleme topaklı

Her erkek ikinci ardışık olduğunu bilircinsel ilişki daha uzun sürer. Nasıl kullanılır? İki seçenek vardır: ya seks yapmadan önce bir süre mastürbasyon yapabilir ya da ısınma için ilk cinsel eylemi yapabilirsiniz. Burada tekrar bir çok partnere bağlı. Erotik bir maratona karşı değilse, ikinci yol daha uygundur. Eğer değilse, ilk seçenek bir süre size yardımcı olabilir. Bir erkeğin nasıl seks yaptıklarını sorduğunda, bir kadın oral seks üzerine odaklanmalıdır. Ortak bir zirveye ulaştığı zaman, ona biraz dinlenme yapabilir ve sonra tam ve uzun bir cinsel ilişkiye sahip olabilirsiniz. Tamamen kadın ile yatıyor. Bu nedenle, erkeklerin, sadece kendi kendilerine odaklanmamış, duyarlı ve sevecen olacak olan eşini dikkatli bir şekilde seçmeleri gerekir.

seks yapmak için mümkün olduğunca uzun

İpucu # 5: yağlayıcılar, yağlayıcılar, kremler

Yukarıdaki yöntemlerden hiçbiriyardımcı olur, o zaman ek fonlar üzerine bahis oynayabilirsiniz. Dolayısıyla, eczaneler ve samimi mağazalarda, bileşimde bir soğutma bileşeni bulunan özel yağlayıcılar, kremler ve yağlayıcılar bulunur. O sırayla, bir süreliğine cinsel ilişkiyi uzatmanızı sağlar. Seçerken sadece daha dikkatli olmak gerekir. İlk olarak, bu tür araçlarla fazla ilgilenmemelisiniz. İkincisi, sadece özel mağazalarda satılan, sahte olmayan ilaçları almanız gerekiyor. Bu adamın sağlığını koruyacaktır.

İpucu 6: Kontrasepsiyon

En iyi yolSeks, prezervatifle hala seks yapıyor. İlk olarak, güvenli. Özellikle de partner çok az biliniyorsa. İkincisi, yoğun lateks, onu uzatan süreçten güçlü hisler vermez. Üçüncüsü, özellikle uzun süreli seks için tasarlanmış prezervatifler vardır. Örneğin, "Contex" şirketinin "Long Love". Yağlayıcıda veya özel kremde bulunan aynı soğutma bileşenini içerirler.

Solunum egzersizleri

Seks yapmak ne kadar zaman alır yazıyorhatta eski Çinli ve Japon düşünürler. Ve en önemli sırrı nefes almaktır. Süreç boyunca kontrolü ele alırsanız, bedeni kendi irademize tabi kılarak kontrol edebilirsiniz. Cinsel eylemi sınırsız bir süre uzatmanıza izin veren nefes jimnastiği konusunda ustalaşmak için antrenman yardımı ile yapabilirsiniz.

Alıştırma # 1

Dizlerini bir arada tut ve bırak. Derin bir ekshalasyonda, göbeği çizin. Bir süre bu pozisyonda tutun (2-25 saniye). İlhamda karın kaslarını gevşetin. Bu egzersizi 5-10 kez tekrarlayın. Bu abdominal basının yanı sıra oblik karın kaslarını kontrol etmeye yardımcı olur. Bu da, daha sonra cinsel eylemi olumlu yönde etkileyecektir.

Alıştırma 2

daha uzun seks nasıl

Üç cephede tam nefes alın. Birincisi, mideyi soluyun, sonra bir kez ekshalasyon ile rahatlayın. Sonra hemen derinlemesine göğüs çekiniz (büyüklükte artmalıdır), ekshalasyonda rahatla - bir kez. Sonra göbeğinizle yarım nefes verin. Keskin ve güçlü. Bu kompleksi en az 5 kez tekrarlayın.

Hatha Yoga sadece cinsel uzatma için yardımcı olurDoğru nefesi harekete geçirin, aynı zamanda bir erkeği cinsel ilişki sürecinde daha da kalıcı hale getirin. Tanımlanan egzersizler, cinsel ilişki sırasında rahatlamak, rahatlamak ve yorgunluğa girmemek için uzun süre izin verir.

Hala ne kadar uzun süredir merak ediyorsanızseks yapmak ve açıklanan yöntemlerin hiçbiri yardımcı olmaz (boşalma çok hızlı gerçekleşir), iki uzmanı ziyaret etmek gereksiz olmayacaktır: bir ürolog ve bir seks terapisti. İncelemeden birincisi ve analizlerin sonuçları, sürecin fiziki yönünü, ikincisi ise psikolojik tarafı anlatır. Cinsel patolojiler varsa, onlarla başa çıkmak sadece bir uzmana yardımcı olacaktır. Seks kalitesinin doğrudan sağlığa bağlı olduğunu unutmayın! Kadını tutkuyla ve sevgiyle sun, sağlıklı ve güçlü ol. Doktor tavsiyesini ihmal etmeyin.

Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları 2019

Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları 2019

Related news

 • Sinir Otu ve Cilt Bakımı
 • Karabaş Yağının Faydaları ve Kullanılışı
 • Karides Güveç (Kaşarlı)
 • İnci Çiçekli Bebek Battaniyesi
 • Bir DLL nasıl kaydedilir: üç yolu

 • Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları


  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları

  Daha uzun süre seks için nasıl etkili ipuçları