Cole Michaelson: gerçek adı 2019

Cole Michaelson: gerçek adı 2019 Cole Michaelson: gerçek adı

Cole Michaelson: gerçek adı?

Cole Michaelson - en çarpıcı karakterlerden biri"The Vampire Diaries" ve "Original." gibi popüler TV dizileri. Eski bir vampir ailesinden gelen kan emici rolü ile Avustralyalı aktör Nathaniel Buzolich mükemmel bir şekilde başa çıktı. Gösterinin pek çok hayranı, oynadığı büyüleyici ve hızlı huylu vampiri sevdi. Karakterin ve rolün icracı hakkında ne bilinir?

Cole Michaelson: Bir Karakterin Hikayesi

9. yüzyılda, küçük bir Vikingler grubu,veba salgınından dolayı yerli topraklarından kaçan, birkaç yüzyıl sonra Amerikan Mystic Şelalesi'ne dönüşecek olan küçük bir köy keşfetti. İskandinav yerleşimcileri arasında Esther ve Michael Michaelsons vardı. Ailede yeni bir yere yerleşti, yedi çocuk ortaya çıktı. Cole Michaelson, 980'de doğan ailesinin beşinci çocuğu oldu. Onun yanında dört oğlu ve iki kızı vardı.

Cole Michaelson

Cole'un ailesi barışçıl bir barış için umut verdi.pitoresk bir köyde hayat, ama beklentileri haklı değildi. Yeni komşuların sıradan insanlar olmadığı kısa sürede anlaşıldı. Onlar, her dolunayda kurtlara dönüşen kurtadamlar, bu sırada eylemlerinin kontrolünü kaybediyorlar. Bir gün, Michaels Klaus ve Henrik'in oğulları, dönüşüm sırasında köylüleri gözlemlemeye karar verdiler. Merak etme, Henrik'in hayatına mal oldu, ölümü Michael ve Esther'i çaresiz bir davranışa karar vermeye zorladı.

Esther güçlü bir cadıydı. Büyülü güçler, çocuklarını vampirlere çevirmesine izin verdi. Cole Michaelson, erkek ve kız kardeşleri hayatı sürdürmek için insan kanına ihtiyaç duyan ölümsüz vampirler oldular. Tabii ki, düşmanlarıyla başa çıkmayı başardılar ve sonra dünyayı dolaşmaya karar veren düşmanca köyden ayrıldılar.

Karakterin görünüşü ve karakteri

Cole Michaelson çekici bir genç adam,büyüleyici bir gülümseme ile. Bu vampir, hayatta kalan tüm erkek kardeşlerinden daha genç olmasına rağmen, ailesinin tüm üyelerinin en büyüğüdür. Cole acımasızlık, kurnazlık, sinsellik gibi özelliklere sahiptir. "The Vampire Diaries" dizisinde kendini mükemmel bir strateji uzmanı olarak kanıtlamayı başardı. Büyük bir mizah anlayışı var, alaycılık için bir tutku. Michaelson, kendisine verilen yaraları unutamaz, düşmanlarla uğraşır, en acımasız yöntemlere başvurur.

Cole Michael aktör

Böyle bir karakterin olumlu özellikleri var mıCole Michaelson nasıl? Onu oynayan aktör, karakterini ailesine sadakat gibi bir nitelikte sevdiğini iddia ediyor. Kardeşler sürekli olarak bir vampire liderlik ettiler, ancak kalbinde, onları sevmek için bir yer kalır. Akrabaların yardıma ihtiyacı varsa, Cole her zaman ona yardım etmeye hazırdır. Ayrıca kusursuz bir eğitim ve mükemmel bir eğitim aldığını ve kusursuz bir tavır sergilediğini belirtmek mümkündür.

Güçlü ve zayıf yönleri

Michaelson ailesinin tüm üyeleri sahipSadece vampir prensiplerinin sahip olduğu yetenekler. Onlar pratik olarak engellenemezler, ahşap bir kazık ve ağaç yapımı mermi gibi standart araçlarla işlenemezler, güneş ışığına daha az duyarlıdırlar.

Cole'un başka ne gibi olanakları var?Michaelson'ın? Karakterin biyografisi, sadece insanları değil, aynı zamanda vampirleri de hipnotize etme yeteneğine sahip olduğunu ve düşünceleri büyük bir mesafeden aktarabildiğini göstermektedir. Tabii ki, Michaelson hanedanının tüm üyeleri, ilk doğumlu olduklarından, "sıradan" kan emicilerden çok daha güçlü ve hızlıdırlar.

Cole muksson gerçek adı

Tabii ki, Cole'un zayıflıkları da mevcut. Güneş ışığı eski bir vampiri öldüremez, ama onu yakar, verbena aynı mülke sahiptir. Michaelson, davet almadığı takdirde yabancı bir eve giremez. Sonunda, bir silah, beyaz meşeden yapılmış özel bir pay olarak kullanıldığında, ona ölüm, kalbe bir darbe getirebilir.

"The Vampire Diaries"

Tabii ki, seyirci ilgilendiğinde"Vampire Diaries", Cole Michaelson gibi canlı bir karaktere sahipti. Aktör Nathaniel Buzolich üçüncü sezonun ortasında ekip katıldı. Bundan önce, gösterinin hayranları sadece akrabaları Klaus, İlyas ve Rebecca'nın ağzından onu duydu. Anılarına göre, kardeş, New Orleans'ta ailesinden uzun yıllar boyunca Klaus'un tabutuna hapsedilene kadar yaşadı. Büyük kardeş, katliamlar için bir ceza olarak onunla birlikte hareket ederek, insanların Michaelsons'a gereksiz dikkatini çekti.

Cole Michael'ın biyografisi

Karakterin üçüncü sezonunun 12. serisinde gösterdiBir tabutta yatmak. Sonra Kardeş İlyas, hançerini çekti orada tutarak. İlk serisinde katılımı ile Cole, Mystic Falls kasabasının sakinleri için bir kana susamış vampir olarak kendini kanıtladı. diye onlarla başa çalıştığımızda kahraman dördüncü sezonunda o Elena ve Jeremy Gilbert öldürüldü. Ancak, aktör gitti bundan sonra kendi hayatına dönmek isteyen bir hayalet gibi bölümlerde görünmesini.

"Firstborn"

Binlerce seyirci buna aşık olduCole Michaelson gibi ilginç bir karakter. "The Vampire Diaries" çok popüler oldu, bu da dizinin yaratıcılarının prequel çekimine karar vermelerine yol açtı. Bunlar arasında, Cole'un da dahil olduğu eski vampir hanedanının en seçkin üyeleri vardı.

cole michaelson vampir günlükleri

"Orijinal" adlı vampir içinuzun zaman hayalet gibi görünür. Daha sonra, üçüncü sezonun ortasında, yaşayan Caitch'in dünyasına ona aşık olur. Tabii ki, Cole, Michaelsons'un mücadelesine güçlü düşmanlarla derhal bağlanmak zorunda.

Nathaniel Buzolić

Yani, oynayan kişi hakkında bilinenlerCole Michaelson gibi ilginç bir kahraman? Aktörün gerçek adı Nathaniel Buzolić. Gelecek "vampir" Avustralya Sydney'de doğdu. 1983'te bu neşeli olay oldu. Hayatının ilk yıllarında Nathaniel, oyunculuk hakkında düşünmedi. Basketbol alanındaki başarısı, çocuğu sporcunun görkemini hayal etmeye zorladı, ancak ciddi bir yaralanma nedeniyle veda etmek zorunda kaldılar.

cole muksson filme nerede

Nathaniel onun hakkında konuşmaktan mutluluk duyarKendisinden ve annesinden oluşan aile, çocuk babası olmadan büyüdü. Aile sürekli paraya ihtiyaç duyuyordu, ama anne çocuğa mutlu bir çocukluk sağlamak için mümkün olan her şeyi yaptı. Oğlunu çabalarının herhangi birinde destekledi, yaralı olduktan sonra bir oyuncu mesleğini seçmeye ikna etti. Mezun olduktan sonra, gelecekteki "vampir", Avustralya Tiyatrosu'nda çalışan stüdyoda dramatik sanata yönelmeye başladı.

Diğer rolleri

Başka film ve dizilerde ne yaptı?Michaelson "? Aktörün filmografisi 2001 yılında çıkan ilk kasetle başladı: “Su Sıçanları” filminde epizodik rol aldı. İlk hayranları, ünlü televizyon dizisi Paul Donner'ı oynadıktan sonra Nathaniel'de göründüler "Maviden bir civata gibi". Buzolich başarısını pekiştirmek için "David'in Deniz Kıyısı" belgesindeki ana rol sayesinde başardı.

Başka hangi başarılar "Cole" ile övünebilirMichaelson, aktör "Vampire Diaries" ve "Original" a ek olarak rol aldı? Avustralya dizilerinde, "Ev ve yol üzerinde", "İğne", "All Saints" gibi tanınmış kişilerde görülebilir. Küçük bir rol ona ve "Supernatural" şovuna gitti.

Cole Michaelson: gerçek adı 2019

Cole Michaelson: gerçek adı 2019

Related news

 • Catarrhal sinüzit: etiyoloji, tezahürler ve tedavi yöntemleri
 • Makyajı gözleri daha büyük yapmak için nasıl kullanılır - profesyonel makyaj sanatçısının ipuçları
 • Köfteye Karbonat Neden Konur
 • CSS renk özellikleri. Renk kodları
 • Yoğurtlu Kabak Salatası Videosu

 • Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı


  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı

  Cole Michaelson: gerçek adı