Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 2019

Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 2019

Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 26 20.02.2019, 20:36

Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHL'de kariyer

Sergey Vladimirovich Brylin- Ünlü Rus hokey oyuncusu,Merkezi golcünün rolü. Spor kariyerini tamamladıktan sonra çok fazla hokey falan vermedi ve şu anda Albany Devils kulübünün baş antrenörü oldu.

Kariyeri boyunca Sergei Brylin çok kazandıödüller ve kupalar. Ancak, hiç şüphesiz, üç Stanley Cups en dikkat çekici olanıdır, sahibi New Jersey Devils'de 1995, 2000 ve 2003'teydi. Ayrıca, saldırganın kendisine göre, 2003 yılında Rusya'nın ZMS unvanının alınması, Stanley Kupası'ndan daha az başarılı olamaz.

Hokeycinin biyografisi

Brylin Sergei 13 Ocak 1974'te doğduSovyetler Birliği'nin başkenti. Çocukluktan beri hokeyden düşmeye başladı ve hatta küçük bir çocukta bile iyi bir forvet elde etmenin mümkün olduğunu fark etti. CSKA Moskova'nın çocuk takımının Brylin koçlarının potansiyelini ilk gören oyuncu, o zamandan beri bu prestijli kulüpte oynamaya başladı.

brayling sergey

Ana CSKA takımında Brylin Sergei ilk çıkışını yaptı1991'de. O sezonda genç forvet 36 maç oynadı. Onlarda 6 gol atmayı ve 6 asist yapmayı başardı. Genelde, CSKA Moskova üç sezon oynadı. Bu süre boyunca 117 oyunda yer aldı, 15 kez oynadı ve 16 asist yaptı.

NHL'ye taşınmak

1992'de umut verici bir hokey oyuncusu"New Jersey Devils" "Taslak". Yeni takım Brylin Sergei'nin ilk maçı sadece sezonun ikinci yarısında 94/95 geçti. Bundan önce "Rus Penguenleri" ve "Albany RR" için yarım sezon geri kazanmayı başardım. İlk sezonda, hokey oyuncusu 38 oyun oynadı ve "goal + pass" sisteminde 3 sayı kaydetti ve 3'ü Stanley Cup playoff turunda. NHL'deki başlangıç ​​başarılı olarak adlandırılabilir.

Genel olarak, "ND Devils" Sergei BrylinÇünkü NHL'de lokavt "Kimyager" nde "Albany PP" ve sezon 04/05 birini - İki çekirdek ekibin çiftlik kulübün parçası olarak polusezonov hariç 13 sezon geçirdi. Hemen hemen her yaz, ailesiyle birlikte sporcu Moskova'da dinlenmek için geldi.sergey brylin

Sergei için en verimli 2000/2001 sezonuydu. 75 maçta rakiplerinin kapısına 23 gol atmayı başardı ve 29 asist verdi.

Eve geri dön

Brylin Sergei, NHL'den sadece 2008'de ayrıldı. Yönetim ekibi 34 yaşındaki forvet ile sözleşmeye devam etmek istemedi ve hokey oyuncusu memleketine dönmeye karar verdi. Aynı yıl, Sergei St. Petersburg'dan KHL SKA kulübüne katıldı. Kişisel olarak St. Petersburg kulübü Barry Smith'in teknik direktörünü aradı ve hokey oyuncunun reddedemeyeceği bir teklif yaptı.

Yetenekli bir forvet hemen teklif edildiTakım kaptanı ve Sergei tereddüt etmeden kabul etti. Sadece kendisi için değil, aynı zamanda sitedeki ortakları için de sorumluydu. Petersburg kulübünde, üç mevsim geçiren Brylin, 24 gol attığı ve 32 asist verdiği 155 oyunda yer almayı başardı.

Ailesi onunla birlikte en büyük kızı Rus okuluna gitmeye başladı. Sergei'nin çocuklarının diliyle ilgili problemler yoktu, çünkü evde Rusça konuştu.

Kariyerinin bitiminden önce, Brylin Sergei'nin Novokuznetsk Metallurg için 41 maçta birincilik kazanması için bir sezon daha vardı ve toplamda ünlü hokey sisteminde 9 sayı attı.

sergei vladimirovich brylin

Ama kendini Rus hokeyinde bulursunTopluluk, o başarılı değildi ve 2013 yılında, daha önce de belirtildiği gibi, Sergei Vladimirovich yurtdışı liginde koçluk başladı. Albany Devils takımının asistan antrenörü pozisyonuna teklif edildi. Şu anda, bu pozisyonu sürdürmeye devam ediyor ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyor.

Sergey Brylin - Rus milli takımının hokeyi oyuncusu

Bir hokey oyuncusu olarak uluslararası kariyer 1992'de başladıGençler Avrupa Şampiyonası'nda. Takımla bronz madalya kazandı, 6 maçta oynadı, bir kez attı ve aynı zamanda bir asist verdi.

Sonra iki gençlik dünya şampiyonluğu vardı. İlk başarısızlık ile sona erdi - 6. sırada, ikinci takım daha başarılı tamamlandı - bronz madalya kazandı. Gençlik takımı için, Brylin 12 sayı attığı 14 maç geçirdi.

sergey brylin hokey oyuncusu

1996'da Dünya Şampiyonasında ilk çıkışını yaptı.ana milli takım. Ekip dördüncü sırayı aldı ve Sergei 8 maç oynadı ve 3 gol attı. Bir sonraki uluslararası turnuva, 2007 yılında Dünya Kupası oldu. Rus takımı bronz kazandı. Brylin sadece iki maç oynadı, ancak şüphesiz madalyasını hak etti.

Kariyer istatistikleri

"CSKA"- 128 maç, 16 gol ve 16 asist. Rus penguenleri- 13 maç, 4 atılmış pul ve 5 asist. "Albany RR"- 166 maç, 61 gol ve 88 asist. "ND Devils"- 874 maçta, 143 gol ve 199 asist verdi. "Kimyager"- 35 maç, 8 gol ve 19 asist. "SKA"- 173 maç, 25 askıya alınmış gol ve 39 geçiş. Metallurg, Novokuznetsk- 41 maç, 5 boşa harcanan gol ve 4 asist. Takım erkek- 6 maç, 1 gol ve 1 pas. Gençlik milli takımı- 14 maç, 4 gol ve 8 asist. Milli takım- 10 maç, 3 rondela ve 2 asist.

Kişisel hayat

Sergei Brylin sadece yetenekli bir hokey oyuncusu ve antrenörü değil, aynı zamanda harika bir aile babasıdır. Eşi Elena ile birlikte Fyodor'un oğlu ve iki kızı - Anya ve Marusya'yı yetiştiriyorlar.

sergey sarışınlar fotoğraf

Hokey oyuncusuna göre, en zorKariyerinin dönemleri, aileden ayrılma anlarıydı. Fotoğrafı nadiren yetkili spor yayınlarında yer alan Sergey Brylin, Rus hokeyinin gelişimine katkıda bulundu ve birçok modern NHL yıldızının yaptığı gibi ülkesinin milli takımında oynamayı asla reddetti. Onun düşüncesine göre, bir hokey oyuncusu buzda kendisi için bir isim yapmalı ve bunun ötesinde insanlara skandallar ve söylentilerle dikkat çekmelidir.

Şu anda, Sergei Vladimirovich sürekli ailesiyle birlikte. Bu fırsat, devletlerde koçluğun başlamasından sonra ortaya çıktı.

Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 2019

Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 2019

Related news

 • Tasarımıyla ilgili iyi niyet ve sıkıntılar
 • Kalem Etek ve Ayakkabı Nasıl Uyumlu Olur
 • İskoç kedi
 • Ender Saraç’ın buğday özlü sivilce maskesi
 • Çok İzlenen Videolar

 • Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 31

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer


  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 39

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 80

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 93

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 47

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 29

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 71

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 63

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 28

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 50

  Brylin Sergey Vladimirovich - NHL ve KHLde kariyer 40