Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 2019

Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 2019
22.09.2019

Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 94

Bisiklet "Eaglet" - her Sovyet gençinin hayali

Geçen yüzyılın ellili SovyetindeBirliğe her genç, efsanevi bisiklet "Eaglet" ı hayal etti. Her çocuk için yedi ila on dört yaşında en çok istenen armağandı. Minsk'te yeni eşyaların üretimine hakim oldular. Daha sonra Siauliai bitkisini üretmeye başladılar.kartal bisiklet

Sovyet çocuğun zihninde bisiklet "Eaglet"en yüksek ödül, imkansız bir rüyaydı. Yakışıklı "Ukrayna" ile tam olarak aynı çerçeve ile (sadece küçük), yükseklik göğsü ile aynı hizada. Kızlar ve erkekler için farklı modeller üretildi: "Erelukas", gençler için çift üst boru ve "Krezhdute" ile güzel bayanlar için. Bu modellerin adlarındaki bariz Baltık aksanı, tesadüf değil, çünkü efsanevi bisiklet "Eaglet" Siauliai fabrikasında "Vairas" da doğdu. Bu bitki mopedler için motorları ile ünlüdür.

Okul çocuğu için "Eaglet" bisikleti neydi?Sovyet dönemi mi? Bir statü, gurur, "hayat güzeldir" inancıydı. Hızıyla tepeye tırmanmak, köy yolunda esinti yapmak, akranlarının hayranlık uyandırıcı bakışlarını yakalamak kolaydı.

Bu makalede görebileceğiniz bir bisiklet "kartal yavrusu", fotoğraf ve bazı ilkel "Öğrenciyken" ye sahip gibi prestijli olarak idi ve yabancı cud ait ekler var.çocuk bisikletleri eaglet

O günlerde hepsini söylememeliyimOnlar "yüksek" mutlu sahipleri oldu, bu yüzden bu yüzden kaderi gülümsedi biri, avlu etrafında bir daire yapın "atsız" arkadaşlar yeni bisiklet binmek isteyen olacağı olasılığına karşı dikkatli olması gerekiyordu. Reddetmek imkansızdı. Bu hatta ahlaksız bir kınanması gereken bir hareket olarak kabul edildi ve.

Sovyetler Birliği'nde her zaman sevdiklerini söylemeliyimve "Eaglet" kelimesine çok saygılı bir tutum. Kampta, ses çıkaran şarkı, dünyanın en iyi bisiklet: Bu, tüm iyi verilen addır. Bu çağın bir sembolü idi. Efsanevi bisiklet "kartal yavrusu" tek model nesbornogo tipi, lise öğrencileri için doğru büyüklüğündeydi. Çoğu için, yaşam yetişkin bisikletçi için bilet oldu.

Çocuk bisikletleri "Eaglet" bir geçiş olduOkul çocukları için bebekler için iki tekerlekli bir modelden ("Breeze") yetişkinler için bisikletlere kadar sahne. Bu yüzden o zamanın gençleri arasında çok yaygındı. "Yetişkin" bisikletleri ile tanışmanın başlangıcını sembolize etti. "Eaglet", "Schoolboy" ile aynı sınıftı, ancak daha yüksek bir seviyedeydi ve rakiplerinin çok gerisinde kalıyordu.Kartal'ın Bisiklet Fotoğrafı

Bugün bir topluluk var ilginçSovyetler Birliği'nde üretilen bisiklet hayranları. Nadir modellerin bu hayranları şaka yollu olarak kendilerini "timsahlar" olarak adlandırıyor. Ana hedefleri eski bisikletleri bulmak ve satın almak ve onları çalışma düzenine getirmek.

Andan beri çok zaman geçtimuhteşem bir "Eaglet" yaratmak, ama bugün çok hatırlıyorum. Yurttaşlarımızın çoğu, bisikletin gurur duyması için gerçek bir vesile olduğu kadar her çocuğun parlak hayalini de mutlu ve kaygısız bir çocukluk ile ilişkilendirir.

Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 2019

Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 2019

Related news

 • Kadayıflı Muhallebi
 • Tüp bebekte doğrular ve yanlışlar
 • Jolly Tur
 • Sephora Hair Mania şampuanlarla saçlar şeker gibi kokacak
 • Kolay Örümcekli Zikzak Lif Yapılışı Türkçe Videolu

 • Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 43

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali


  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 88

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 81

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 84

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 34

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 100

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 61

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 34

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 21

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 7

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 23

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 12

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 31

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 90