Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali

Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali

25.04.2019

Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 44

Bisiklet "Eaglet" - her Sovyet gençinin hayali

Geçen yüzyılın ellili SovyetindeBirliğe her genç, efsanevi bisiklet "Eaglet" ı hayal etti. Her çocuk için yedi ila on dört yaşında en çok istenen armağandı. Minsk'te yeni eşyaların üretimine hakim oldular. Daha sonra Siauliai bitkisini üretmeye başladılar.kartal bisiklet

Sovyet çocuğun zihninde bisiklet "Eaglet"en yüksek ödül, imkansız bir rüyaydı. Yakışıklı "Ukrayna" ile tam olarak aynı çerçeve ile (sadece küçük), yükseklik göğsü ile aynı hizada. Kızlar ve erkekler için farklı modeller üretildi: "Erelukas", gençler için çift üst boru ve "Krezhdute" ile güzel bayanlar için. Bu modellerin adlarındaki bariz Baltık aksanı, tesadüf değil, çünkü efsanevi bisiklet "Eaglet" Siauliai fabrikasında "Vairas" da doğdu. Bu bitki mopedler için motorları ile ünlüdür.

Okul çocuğu için "Eaglet" bisikleti neydi?Sovyet dönemi mi? Bir statü, gurur, "hayat güzeldir" inancıydı. Hızıyla tepeye tırmanmak, köy yolunda esinti yapmak, akranlarının hayranlık uyandırıcı bakışlarını yakalamak kolaydı.

Bu makalede görebileceğiniz bir bisiklet "kartal yavrusu", fotoğraf ve bazı ilkel "Öğrenciyken" ye sahip gibi prestijli olarak idi ve yabancı cud ait ekler var.çocuk bisikletleri eaglet

O günlerde hepsini söylememeliyimOnlar "yüksek" mutlu sahipleri oldu, bu yüzden bu yüzden kaderi gülümsedi biri, avlu etrafında bir daire yapın "atsız" arkadaşlar yeni bisiklet binmek isteyen olacağı olasılığına karşı dikkatli olması gerekiyordu. Reddetmek imkansızdı. Bu hatta ahlaksız bir kınanması gereken bir hareket olarak kabul edildi ve.

Sovyetler Birliği'nde her zaman sevdiklerini söylemeliyimve "Eaglet" kelimesine çok saygılı bir tutum. Kampta, ses çıkaran şarkı, dünyanın en iyi bisiklet: Bu, tüm iyi verilen addır. Bu çağın bir sembolü idi. Efsanevi bisiklet "kartal yavrusu" tek model nesbornogo tipi, lise öğrencileri için doğru büyüklüğündeydi. Çoğu için, yaşam yetişkin bisikletçi için bilet oldu.

Çocuk bisikletleri "Eaglet" bir geçiş olduOkul çocukları için bebekler için iki tekerlekli bir modelden ("Breeze") yetişkinler için bisikletlere kadar sahne. Bu yüzden o zamanın gençleri arasında çok yaygındı. "Yetişkin" bisikletleri ile tanışmanın başlangıcını sembolize etti. "Eaglet", "Schoolboy" ile aynı sınıftı, ancak daha yüksek bir seviyedeydi ve rakiplerinin çok gerisinde kalıyordu.Kartal'ın Bisiklet Fotoğrafı

Bugün bir topluluk var ilginçSovyetler Birliği'nde üretilen bisiklet hayranları. Nadir modellerin bu hayranları şaka yollu olarak kendilerini "timsahlar" olarak adlandırıyor. Ana hedefleri eski bisikletleri bulmak ve satın almak ve onları çalışma düzenine getirmek.

Andan beri çok zaman geçtimuhteşem bir "Eaglet" yaratmak, ama bugün çok hatırlıyorum. Yurttaşlarımızın çoğu, bisikletin gurur duyması için gerçek bir vesile olduğu kadar her çocuğun parlak hayalini de mutlu ve kaygısız bir çocukluk ile ilişkilendirir.

Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali

Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali

Related news

 • Dominique Piñon, Fransız Devrimi filminde
 • Ezo Gelin 59.Bölüm Final izle
 • Domatesli Pirinç Pilavı Tarifi Videosu
 • Damla sakızlı pasta tarifleri ile Etiketlenen Konular
 • Bilgisayar mühendisi ne iş yapar

 • Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 35

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali


  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 54

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 55

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 62

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 94

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 34

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 1

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 49

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 23

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 22

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 30

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 99

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 70

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 25

  Bisiklet Eaglet - her Sovyet gençinin hayali 29