Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 2019

Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 2019
18.09.2019

Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 65

Biranın "Amstel" - Hollandalıların layık bir armağanı

Ünlü köpüklü içeceğin hayranları, Amstel birasına aşinadır. Dünyanın birçok ülkesinde seviliyor ve takdir ediliyor.

Tarihsel Arka Plan

amstel bira

Amstel bira görünmesiyle mecburdurHollandalı. 1870 yılında, bu içki başkentin fabrikalarından birinde üretilmeye başlandı. Aynı ekipmanın Amstel ırmağından su kullanılan üretim ekipmanlarını soğutmak için, şehrin içinden akıyor. Onuruna ve yeni bir bira seçildi. Ürün hemen kasaba halkına aşık oldu ve başlangıçta sadece Amsterdam'da satıldı. Ancak mükemmel kalite ve mükemmel tat sonunda onu ülke dışına çıkardı. Bira "Amstel" yurt dışına ihraç edilmeye başlandı. 1968 yılında ümit vaat eden bir şirket ünlü Heineken Corporation tarafından satın alındı. Ve biraz sonra, tam ve nihai birleşme gerçekleşti. O zamandan beri, Amstel dünyaca ünlü liderin önde gelen ve gelecek vaat eden markalarından biri olmuştur. Yeniliklerin ortaya çıkışı hakkındaki söylentiler tüketiciler arasında hızla yayılmaya başladı. İyi bira hakkında çok konuşmaya başladı ve yakında Avrupa'da popülerlik üçüncü sırada geldi.

Özellikleri ve ürün yelpazesi

Bira "Amstel" oldukça yaygın olarak temsil edilmektedirpazar. Satışta bu içeceğin ondan fazla farklı çeşidi var. Hepsi premium ürünlere ait. Çok önemli bir özellik, şimdiye kadar bu bira eski Hollandalı bira üreticileri tarafından geliştirilen benzersiz bir teknoloji ve tariflerle üretiliyor. Kompozisyonunda, sadece şerbetçiotu, özel çeşit maya, saf su ve hafif arpa maltında gereksiz bir şey yoktur. Ve herhangi bir koruyucu maddenin tamamen yokluğu sadece mükemmel kalitesini vurgulamaktadır. Bu hafif kampta yüzde 3,5 ila 7 oranında alkol var.

Son zamanlarda "Amstel" satırında ortaya çıktıyeni alkolsüz ürün. Onun üretim zaten ünlü firması Heineken ait Nijni Novgorod ve St Petersburg fabrikalarında, ülkemizde kurulmuştur. Bu yenilikteki alkol içeriği hacimce% 0,5'i geçmez. Bu içeceğin üretim hacmi toplam ürün kütlesinin sadece% 1'i iken. Ancak uzun vadede, önemli artış planlanmaktadır. Şirketin yöneticileri, ürünün büyük potansiyele sahip olduğuna ve tüketicilere eski içeceğin gerçek tüketim kültürünü aşılayabileceğine inanıyor.

Amstel kim üretir

bira amstel üreticisi

Birleşmeden birkaç yıl sonra, bitkiAmsterdam'da bira üretimi kapatıldı ve üretim, dünyaca ünlü Heineken firmasının yan kuruluşuna dönüşen Zuterwoud şehrine aktarıldı. Yeni marka dünyada çok popüler oldu. Şu anda, yıllık satış hacmi yaklaşık 36 milyon litredir ve ünlü bira markalarının altıncısıdır. Giderek daha fazla kişi tercihlerini veriyor ve zaten meşhur Amstel birasını satın almaktan mutluluk duyuyor. Üretici fabrikalarını dünyanın birçok ülkesinde bulunuyor: Büyük Britanya, Endonezya, Surinam, Ürdün, Yunanistan, Porto Riko, Rusya ve Kazakistan. İhracat hacmi her yıl sürekli artmaktadır ve tedarik coğrafyası hızla genişlemektedir. Şimdi ünlü Amstel 100'den fazla ülkede bulunabilir. Markanın popülaritesi her sene artıyor. Bu, 10 yıldan fazla bir süredir, bu markanın ünlü futbol şampiyonasının sponsoru olduğu - UEFA Şampiyonlar Ligi - büyük ölçüde kolaylaştırılmıştır.

Tüketici ne düşünüyor?

bira amstel yorumlar

Çok miktarda alıcı çok büyük miktardaMağaza raflarında bulunan bira ürünleri, tam olarak "Amstel" birasını seçer. Ürün Yorumları çoğunlukla olumludur. Her şeyden önce, ürünün kalitesi vurgulanmaktadır: asil taze bir kokuya sahip klasik bir baz ve tüm Heineken ürünlerinin karakteristik özelliği olan hafif bir acı tadı. Alıcılar ayrı bir karakteristik özelliği dikkat çekiyor: bu bira zamanla sıkılmıyor. Yıllardır sarhoş olabilir ve bağımlılık hissetmez. Ayrıca, içecek hem erkekler hem de kadınlar ile eşit derecede popülerdir. Belki de bu nedenle, çeşitli tatil ve partiler düzenleyen gençlik, giderek daha fazla Amstel'i tercih ediyor. İyi bir tada ve hassas bir aromaya ek olarak, alıcılar ürünün düşük fiyatına dikkat ederler. Bu önemli faktör de önemli bir rol oynar. Gerçekten de, herhangi bir alıcının seçimini belirleyen kalite ve fiyatın uygunluğudur.

Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 2019

Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 2019

Related news

 • Analar ve Anneler 2.Bölüm izle
 • Orkide uygun sulanma başarıya giden yol
 • Uykusuzluğa neden olan yiyecekler
 • Tek bir çadır, her turistin ve dağcının vazgeçilmez bir özelliğidir
 • İpek kıyafetler evde nasıl yıkanır

 • Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 35

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı


  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 7

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 15

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 58

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 98

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 2

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 43

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 38

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 1

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 50

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 74

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 59

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 19

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 78

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 96

  Biranın Amstel - Hollandalıların layık bir armağanı 67