Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 2019

Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 2019
23.09.2019

Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 21

Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif

Uzun zaman önce Rusya'da krep pişirmek için bir gelenek vardı. Daha sonra güneşi kişiselleştirdiler, bu yüzden çoğu zaman Shrovetide için pişirdiler. Bugün bu yemek, ilgisini kaybetmedi. Krep çeşitli dolgularla yapılır: havyar, bal, çilek, mantar, ringa balığı vb. Tabii ki, bazen hamur istediğiniz şekle dönüşmez, ancak kaliteli bir ürün hazırlamaya yardımcı olacak bazı hile vardır. Bu yazıda, bir şişede krep yapmak hakkında konuşacağız. Tüm yemekleri birkaç sallama darı ile karıştırdığından, bu yemek yapmak oldukça kolaydır. Bu çanağı erkekler için hazırlamak ilginçtir.

şişedeki krepler

Bir şişedeki krep için klasik tarifi

Malzemelerİki yumurta, altı yüz gram süt, on çorba kaşığı un, üç çorba kaşığı şeker, bir buçuk tatlı kaşığı tuz.

hazırlık

Bir şişedeki krep için bu tarifi çok basittir. lezzetli özgün yemek almak için,, konteyner hunisi eklemek yukarıdaki tüm malzemeler aracılığıyla dökün ve iyice sallayın gerekir. Daha sonra kahverengi oluncaya kadar her iki tarafta şişe ve yavru krep üzerinden hamur kısımları dökmek, içine yağ döküldükten sonra, orta ısı tava koyun. Bütün testte yaptıkları gibi. Hazır krepler bir tabak üzerine konur ve çeşitli dolgular ve sostanlarla servis edilir. Örneğin sert peyniri rendeleyebilir, ezilmiş sarımsak ve mayonez ile karıştırabilirsiniz.

Bir şişede kefir krepleri

Malzemelerun on kaşık dolusu, şekerin üç yemek kaşığı tuz yarım kaşık, iki yumurta, yoğurt altı yüz gram, pan, yağlama için bir bitkisel yağ, tuzsuz yağ üç çorba kaşığı.

Rus krep

envanter: 1,5 litrelik bir plastik şişe, bir huni.

hazırlık

Bu tarifi Rus krep çok yaparbasit ve hızlı bir şekilde. Bunun için, tuz ve şekeri bir huniden küçük bir bölüm içine bir şişeye dökmek ve daha sonra kapağı bir kapakla örtmek ve iyi sallamak gereklidir. Sonra yumurta ve kefir ekleyin ve tekrar sallayın. Sonunda, bitkisel yağ dökün ve kabı iyi sallayın, böylece her şey mümkün olduğunca en iyi şekilde karışır.

Bazı hanımefendi, bir şişedeki krep için hamurönceden yapın ve buzdolabında saklayın. Ancak bu durumda nihai ürün, yarı mamul gibi bazı yararlı özelliklerini kaybettiği için daha az lezzetli olduğu ortaya çıkıyor. Bu nedenle, hamur hazırlandıktan hemen sonra krepin kızartılmasına başlanması önerilir. Bunu yapmak için sıcak kızartma tavasını pastırma ile yağlayın, bir miktar hamur dökün. Bu durumda, hamurun yayılması için tencerenin hızlı bir şekilde döndürülmesi gerekir. Fry, kahverengene kadar iki taraftan küçük bir ateşle krep tutarlar.

Şişeden gözleme "Openwork"

bir şişedeki krep reçetesi

Malzemeler: Filtresiz bira Üç yüz gram iki yumurta, şeker bir çorba kaşığı, bir tutam tuz, ekşi krema bir yemek kaşığı bitkisel yağ, üç çorba kaşığı, sönmemiş, soda yarım kaşık un, çikolata iki yüz gram.

hazırlık

Önceki tariflerde olduğu gibi, tüm bileşenlerbir huni ile şişeye koyun. İlk olarak, daha sonra çalkalayınız unutmayın, küçük kısımlar halinde unu ilave, şeker ve tuz döküldü. Sonra her şeyi koyun. bağcıklı bir şişede döndü krep için, bira sadece filtresiz veya alınmalıdır "yaşıyor." Konteyner, malzemelerin tamamen karışmasına kadar iyice çalkalanır. Sıcak yağ tavada hazır hamur bölümleri ve yassı kızartmada dökülür, kendi yağ dilim tuzsuz döküldüğü veya sürülür. Bir taraf kahverengileştikten sonra gözleme açılır. Bitmiş ürün rendelenmiş çikolata ile serpilir ve masaya servis edilir.

Bir şişeden haşhaş krepleri

bir şişedeki krepler için hamur

Malzemeler: yarım litre peynir altı suyu, iki yumurta, on gram vanilya şekeri, yüz gram haşhaş şekeri, bir kaşık tuz, iki çorba kaşığı şeker, iki bardak un.

hazırlık

Genellikle, krep sütteki bir şişede hazırlanır, ancak eğeröyle değil, o zaman serum ile yapmak mümkündür. Bu yüzden, önce peynir altı suyunun bir kısmı, yumurta, şeker ve tuz bir huniye dökülerek bir şişeye dökülür ve çalkalanır. Sonra haşhaş ekleyin ve kabı tekrar sallayın. Sonra küçük porsiyonlarda un koyun, testte topaklar olmaması için her seferinde şişe içeriğini sallamayı unutma. Son olarak serumun geri kalan kısmı döküldü ve karıştırıldı.

Bitmiş hamur tek olmadan üretilmelidirbir yumru. Küçük kısımları sıcak ve yağlanmış kızartma tavasına dökülür, her iki taraftan da Rus krepleri kızartılır ve altın kabuk oluşur. Tereya ve balla haşhaş krep servis edin.

Suyu bir şişeden krep

Bu gözleme laktoz intoleransı olanlara iyi gelir. Ayrıca bu ürün yerinde bir yere koyulamaz, hariç tutulan kısım sadece yumurtaya ihtiyaç duyulur.

Malzemelerİki bardak un, bir yumurta, iki yemek kaşığı şeker, bir tutam tuz, iki buçuk bardak su, iki çorba kaşığı bitkisel yağ.

hazırlık

sütteki bir şişedeki krepler

Bu tarif için bir şişedeki krep çok hazırlanırçabuk. Bunu yapmak için, tüm malzemeleri bir kaba koyun ve karıştırıcı ile iyice karıştırın. Hazır hamur bir huniden bir şişeye dökülür. İyi ısıtılmış tava, bununla fırça tuzsuz domuz pastırması küçük bir parça ve şişeden hamur sıkmak, daire çizim, ızgaralar ya da dokular şeklinde desenleri. Böylece, lezzetli krepler almanız gerekir. İki yandan kızartılmışlar, spatula dönüyorlardı. Tüm hamur her gözleme koydu marul için kullanılan ve üst kızarmış mantar ve soğan, sarılmış zarfın üzerine yerleştirilecek zaman. Elbette bunları ve diğer dolgularıyla birlikte kullanabilirsiniz.

Bir şişedeki çikolatalı krepler

Malzemeler: yarım bardak süt, dört yumurta, yarım fincan şeker, iki çorba kaşığı kakao, üç yüz gram un, bitkisel yağ.

hazırlık

Un ve kakao karıştırılır. Şekere ve tuz şişeye huni ile dökülür, çalkalanır, sonra sutu çalkalayıp çalkalanır. Daha küçük porsiyonlarda daha yavaşça uykuya dökülen un koyun, periyodik olarak topak kalmayacak şekilde sallayın. Hamurun ekşi krema kıvamına gelmesi gerekir. Sıcak yağlanmış bir tava üzerinde hamur dökün ve krepleri her iki tarafta kızartın böylece onlar pembe olur. Bitmiş ürün, ekşi krema veya reçel ile servis edilir.

Yoğurtlu çikolatalı krepler

bir şişe havalandırma krep

Malzemeler: dört yumurta, altmış gram siyahÇikolata, un bir fincan, süt, bir kap, yoğurt üç fincan doğal dördüncü, çikolata şurup iki kaşık, şeker için iki çorba kaşığı ve kabartma tozu iki çorba kaşığı tuz bir tutam, bitkisel yağ.

hazırlık

Çikolata bir su banyosunda eritilir, daha sonraşişeye bir huni yoluyla dökün ve diğer tüm bileşenleri ilave ederek, kabı sürekli karıştırarak kabın iyice karıştırmasını sağlayın ve hamur yumaklaştı. Hazır hamur on dakika soğuk bir yerde bekletilir. Kızartma tavası iyi bir şekilde ısıtılır ve kızartılmış krep küçük bir ateşte, onları spatula ile çevirir. Bitmiş yemeğe bal, ekşi krema, yoğun süt veya tatlı şurup servis edilir.

Çikolata ile krep

Malzemeler: Sütün beş yüz gram bitter çikolata seksen gram, bir çorba kaşığı kakao un bir fincan, üç yumurta, likör veya rom üç yemek kaşığı şeker iki kaşık tereyağı iki yemek kaşığı, tuz.

hazırlık

Çikolata bir su banyosunda eritilir, içine ilave edilir.süt ve tereyağın bir kısmı. un, şeker, kakao ve tuz ile sütün geri kalanını dayak huni yatıyordu yoluyla şişede, kapağını kapatın ve iyice sallayın. Sonra yumurtaları ekleyin ve tekrar sallayın. Hamur sıvıya dönüşürse, daha fazla un ekleyin. Sonra bir çikolata likör şişesi, sarsılmış kuyu kapta dökün ve serin bir yerde iki saat yerleştirdi.

Bir süre sonra hamur çıkarılır ve üzerine dökülür.küçük parçalardan ısıtmalı ve yağlanmış kızartma tavasına ilave edin. Krepleri iki taraftan kızartın kabuk ruddy olacak kadar kızartın. Bu incelikte yoğun süt ile servis yapın.

Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 2019

Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 2019

Related news

 • Unawatuna, Sri Lanka. Sri Lanka, Unawatuna - oteller. Haritada Unawatuna (Sri Lanka)
 • Bebeklerde bıngıldağın geç kapanmasının nedenleri
 • Hangi program en iyi PDF dosyalarını açar
 • Ekmek parası Videoları Sayfa 2
 • Patik Tabanı Yapımı Tüm Modellere Uygun Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 19

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif


  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 59

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 81

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 50

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 52

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 9

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 12

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 31

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 48

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 21

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 22

  Bir şişedeki gözleme. Şişe hassas bir krep: tarif 54