resim Goruntuler Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim
Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 70 14.01.2019, 00:51

Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim

Bu yazıda nasıl hazırlanacağına bakacağız.burbot. Çok lezzetli tatlı su balığıdır. Nehirlerin ve göllerin tipik sakinlerinin aksine, içinde birkaç kemik var. Onun filetoları yağlı alabalık gibi tadı. Bu nedenle, böreklerin hazırlanmasında benekli benekli balıklar genellikle kullanılır, çünkü meyve suyu hamuru çok başarılı bir şekilde hamur haline getirir. "Üçlü kulak" denilen iyi pişmiş. Bu balığın karaciğeri artmış ve ondan inanılmaz derecede lezzetli bir pate pişirebilirsiniz. Havyar alırsanız, ayrıca acele etmeyin - iyi bir atıştırma yapabilirsiniz.Burbot nasıl pişirilir

Burbot nasıl hazırlanacağına karar vermek, bu gereklidirsırasıyla kesmek. Balık genç ve küçük ise, onu ölçeklerden temizleriz. burbot yaşlı ise, derisi kaba ve çiğnemek kötü olacak ve kötü propechetsya tür kabuğunda eti. Bu yüzden karkas deri kaldırmak tamamen ölçek temizlik ile rahatsız ve değil mantıklı. Bu basitçe yapılır. başında cildi kanca, bir kesi yapar ve bir çorap olarak sıkılaştırır. Ardından, göbek kesilir (eğer şanslıysanız) yumurta karaciğer çıkardı ve, geri kalanı ise içini dışarı atılır. Çöpte ayrıca yüzgeçleri ve kuyruğu da gidebilir. Eğer dondurulmuş fileto ile ilgileniyor, buzdolabının alt rafında dondurucudan kaydırmaya gereklidir.

Balık burbot nasıl pişirilirŞimdi, nasıl balık pişireceğimizi düşüneceğiz. Burbot fırında pişirilirse çok lezzetlidir. Ek olarak, bu en kolay ve hızlı yoldur. Konuklar zaten eşikte ise, bu tarif olmadan yapamazsınız. İnce halkalar halinde kesilmiş büyük bir domates ve soğan, dereotu ve maydanoz yeşillikleri ince dilimlenir. Tuzlu biber sebze karışımı, yarım limon bir limon suyu içine sıkın. Hazırlanmış kiriş karkasının içinde ve dışında tuzu ve biberi ile sürtünmesi, bitkisel yağla yağlanması. Karın içinde, sebze karışımından birkaç kaşık koyduk. Tava bir parça folyo ile kaplayın. Geri kalan sebze karışımının yarısını üzerine koyuyoruz. Bu yastıkta balıklarımızı varil üzerine koyarız. Kalan sebzelerle beraber. Folyoyu bir zarf içinde sarıyoruz. Balıkları yoğun bir şekilde sarmayın - pişirme sırasında, meyve suları ve aromaların serbest dolaşımı olmalıdır. Burbot fırında pişirmek nasıl? Sadece fırın tepsisini önceden ısıtılmış olarak 180 ° C'ye koyunyaklaşıkFırında ve yaklaşık 40 dakika boyunca tutun. Pişirmeden önce çeyrek saat boyunca, balıkların kahverengi olmasına izin vermek için folyoyu dikkatlice açın.

Sadece unlu file parçalarını un vebitkisel yağda kızartın. Ama eğer şenlikli bir masaya balık servis etmek istiyorsanız ve bir köftenin nasıl lezzetli pişirileceğini düşünürseniz, işi biraz daha karmaşık hale getirelim ve meyilli olarak kızartın. Bunun için, bir blenderda iki ampulü ovuyoruz. Orada 2 çiğ yumurta ve 2 yemek kaşığı ekşi krema ekleyin. Karıştırıp una girmeye başlarız. Miktarı gözle belirlenir - hamur bir gözleme gibi dışarı çıkmalıdır - orta kalınlıkta. Hazırlanan fileto parçaları limon suyu ile serpilir, meyilli suya daldırın ve her iki tarafta da ayçiçek yağı ile kızartın.

Bir burbot nasıl lezzetli pişirilir

Burbot hazırlamak için başka bir yol -ekşi krema içine koydu. İlk olarak filetoyu tuz ve karabiberle karıştırılmış unlarda parçalara ayırıp, altın rengi kahverengi olana kadar kızartıyoruz. Balıkları bir tabağa yayın. Bir tavada, ince kıyılmış soğanı ve rendelenmiş havuçları yerleştirin ve yağda soteleyin. Ekşi krema ile doldurun ve küçük bir ateşte yaklaşık beş dakika kaynatın. Daha sonra balık sosu parçalarına koyduk ve kapağın altında 10 dakika güdük ettik.

Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçimFotograf fotograflar resim

Related news

 • İlkbahar ve yaz aylarında tercih edilen renkler
 • İstanbul Modern Yaz Sanat Atölyeleri Devam Ediyor
 • Kavurucu sıcaklarda beslenmeye dikkat
 • Kaderimin Yazıldığı Gün 39.Bölüm izle

 • Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 29

  Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim


  Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 20

  Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 51

  Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 43

  Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 12

  Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 26

  Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 56

  Bir burbot pişirmek için nasıl: en iyi yemek tarifleri bir seçim 44