Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdirBaltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir

23.05.2019

Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 1

Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir

Sıcak bir yaz başlangıcında, çoğumuztüm aile tarafından tatile gitmek için düşünmeye başlar. Yurttaşlarımızın her sene gitmeyi tercih ettiği yerler arasında, bu bölgelerin gelişmiş tesis altyapısı, bugün turistler tarafından en çok ziyaret edilen yerlerden biri haline gelmesi nedeniyle, Baltık Denizi'ni karşılamak giderek daha da mümkün hale geliyor.

Bu bölgedeki tatil herkesten hoş bir şekilde farklıdır.Rusların çoğu için ortak olan Orta Rusya'nın doğası yanı sıra erişilebilirliği ile sıcak denizlerin geri kalanı. Bu denizin eşsiz konumu, sadece tatillerde değil, sadece hafta sonları için de pek çok kişinin buraya tatil yapmasına izin veriyor. Düzenli otobüs seferlerinin yanı sıra hava yolculuğu sayesinde, buraya ulaşmak kolaydır.

Baltık Denizi ve tatil köyleri hiç de yokGüney bölgelerinin tatil yerlerinden daha az ilgi çekicidir, çünkü burada, diğer şeylerin yanı sıra, Kuzey Denizi tarzının kültür ve mimari eserlerini çok sayıda bulabilirsiniz. Bu denize ulaşım, Rusya Federasyonu'nun Kaliningrad bölgesi, Letonya ve Litvanya'nın yanı sıra birçok tatil merkezinin yoğunlaşmasına da sahiptir. ziyaret etmek ilginç bir yer iki ülkeyi birbirine bağlayan ve Baltık Denizi ve tatlı su Curonian Lagünü tuzlu su paylaştı Curonian Spit vardır. Kaliningrad sahilinin yanından yüzlerce kilometre uzunluğundaki güzel kumlu plajlar yükseliyor.

Kaliningrad bölgesinde çok varGururlu Baltık Denizi'nin Zelenogradsk, Svetlogorsk, Curonian ve Baltic tükürüklerinin kumlu plajları ile yıkandığı tatil köyleri. Zelenogradsk bir çam ormanının kenarında bulunan küçük şirin bir kasabadır. Sabit akımlar ve rüzgarın belirli bir yönü nedeniyle, hava çam kokusu ile doyurulduğu için burada eşsiz bir ekolojik durum yaratılır. Baltık Denizi'nde dinlenmek, çeşitli akciğer hastalıklarından ve kalp yetmezliğinden şikayet eden kişiler için özellikle yararlı olacaktır. Bu şehirde bulunan bir çok sanatoryum bölgenin temiz ekolojisinin bir kanıtıdır.

Daha az popüler tesis yokXIX yüzyılın sonlarında inşa edilen çok sayıda eski yapıya sahip olan Svetlogorsk. Eğer şehrin eski kısmında yürümek varsa, erken XX yüzyıl Çarlık Rusya'nın bir çağa inebilir, ne zaman güzel bayanlar şiir ve müzik hakkında konuşurken koldan bakındım soylu beyler.

Baltık Denizi de herkesi memnun edebilirBaltic Spit - harika bir doğal oluşum ile peyzaj güzellik sevenler. 1500 ila 400 metre arasında değişen küçük bir genişliğe sahip olmak, 65 kilometrelik bir uzunluğa sahip olup, bu sayede yaklaşık 1200 kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Buna ek olarak, burada deniz bölgesinde Curonian Spit adı verilen yapay bir höyük görebilirsiniz. Yaklaşık 100 metre uzunluğa sahip olan ülkemizi Litvanya ile birleştirir.

Böylece, Rusya'da Baltık Denizi'nde dinlenin.çok parlak ve yeni gösterimlerle dolu olabilir. Bu nedenle, güney denizlerinin çok sıcak plajlarından sıkılırsanız, Baltık Denizi'nin harika bir yerine hoş geldiniz. Baltık Denizi yakınlarındaki Rus belde kasabalarının ek bir avantajı, Kaliningrad'tan tatil beldelerine kadar iyi bir yol olduğu için düzenli ulaşım bağlantılarıdır ve düzenli demiryolu servisi ve uçuşları vardır. Bu nedenle, her sene daha fazla turist bu bölgeyi yüksek kaliteli ve yüksek kaliteli rekreasyon için tercih ediyor, diğer şeylerin yanı sıra sağlığınızı da güçlendirebilirsiniz.

Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdirBaltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir

Related news

 • Kuran-ı Kerimde geçen değişik bebek isimleri
 • Çocuklarda İştahsızlık Nedenleri
 • Tuzlu Muffin Tarifi Videosu
 • Tarihin Tozlu Sayfalarına Yakışmayacak Çift: Brangelina
 • Okuldan kaytardığını düşünüyorlardı Gerçek ise

 • Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 62

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir


  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 37

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 36

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 12

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 51

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 71

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 45

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 30

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 61

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 71

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 67

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 74

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 26

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 92

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 98

  Baltık Denizi, tüm aile için kaliteli dinlenme için harika bir yerdir 24