Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 77 07.02.2019, 18:46

Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa

Türkiye Binicilik Federasyonunun düzenlediği Cumhuriyet Kupası 2012 Binicilik Engel Atlama Yarışmalarında Bahçeşehir Kolejleri Lise öğrencisi E.Berk Oskan atı Venüs Z ile 3 kategoride 1.lik, 2.lik ve 4.lük ödülleri aldı.

Her yıl Türkiye Binicilik Federasyonunun düzenlediği Cumhuriyet Kupası Engel Atlama yarışması bu yıl 18-19-20 Ekim tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşti. 3 gün süren şampiyonada, belirlenen kategorilerde kupa ve madalyalar sahiplerini buldu.

Yarışmaya katılan Bahçeşehir Kolejleri lise hazırlık sınıfı öğrencisi E.Berk Oskan atı Venüs Z ile birinci gün 110 cm engel atlama yarışmasında 4.’lük ve kurdele; ikinci gün Mövenpick Hotel “Ege” Kupası mücadelesinde 120 cm engel atlama yarışmasında 1.’lik; üçüncü gün İzmir Emniyet Müdürlüğü “Huzur” kupasında 115 cm engel atlama yarışmasında 2.’lik ve kurdele ödüllerini aldı.
Aldığı ödüllerden dolayı mutluluğunu dile getiren Berk Oskan “okulum Bahçeşehir Kolejleri’ne kazandırdığım bu ödüllerden dolayı çok mutluyum. Başarılı olabilmek için düzenli çalışmak ve düzenli bir hayat yaşamak gerekiyor” dedi. Yaklaşık 5 yıldır bu sporu yapan E. Berk Oskan hem binicilik hem de okuldaki başarılı öğrencilik hayatını her gün düzenli idman yapmasına borçlu olduğunu söyledi. E.Berk Oskan ileride iyi bir binici olmanın yanı sıra turizm sektöründe başarılı işler yapmak istediğini dile getirdi.

Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupafotograflar resim Fotograf galeriler

Related news

 • Evde kolay pilaki nasıl yapılır
 • Koyu Sarı Renk Akıntı
 • Emekli Tümgeneral Yavuz: Türkiye stratejik ortaksa ABD nasıl bu kararı alır

 • Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 43

  Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa


  Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 7

  Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 22

  Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 36

  Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 83

  Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 87

  Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 98

  Bahçeşehir Kolejleri’nden binicilik dalında üç kupa 30