Babalardan önce bebekler Ferrari’de 2019

Babalardan önce bebekler Ferrari’de 2019


Babalardan önce bebekler Ferrari’de 28 07.01.2019, 20:02

Babalardan önce bebekler Ferrari’de

Türkiye’nin ilk ve tek çocuk süpermarketi Toyiki’nin yeni bebek konseptli mağazası Toyiki Bebe, bebek arabasından oto koltuklarına, aktivite oyuncaklarından eğitici gereçlere kadar her çeşit ve fiyatta çoklu fonksiyonlarıyla en güvenilir, en kaliteli ve en çok çeşit bebek ürünlerini yenilik ve özel fırsalarla sunmaya devam ediyor.

Baharın gelmesi ile bebekleriyle gezmeye çıkmaya hazırlanan anne ve babalar, Toyiki Bebe’de yer alan Ferrari Primo Oto Koluk ile keyifli gezilere hazırlanıyor. Bebek alışverişine nerden başlamalıyız derdine son veren Toyiki Bebe’de, 0-18 kg arası bebekler için özel olarak tasarlanan, güvenliğin ve bebeğin konforunun ön planda tutulduğuFerrari Primo Oto Koltuk alan herkese, bebekleri 18 kg ağırlığı geçtiği zaman kullanmaları gerekecek Ferrari Alto Koltuğu ve havlu kılıfları hediye.


 
Ferrarı Primo Oto Koltuk “bebekler Ferrari’de pek rahat”
Yarış pistlerinin ve spor arabaların şampiyonu Ferrari markası Toyiki Bebe’de otomobil koltuğu olarak yer buluyor. Ateş kırmızısı rengi, ferrari arması ve modern tasarımı ile anne babaların aklını başından alan Ferrari Primo Oto koltukları çok havalı!

0-18 kg arası bebekler için tasarlanan Ferrari Primo Oto Koltuğu ultra güvenlik sistemine sahip. Kasa bölümünde yandan çarpmalara karşı koruma özelliği ve merkezi ayarlı 5 noktalı çocuk emniyet kemeri ile otomobil içerisinde seyahat eden minik bebeğinize maksimum güvenlik sağlıyor.
Konfor yastığı ve 5 kademeli pozisyon ayarıyla bebeklerin rahat edebilmeleri öncelikli tutulmuş.

“Türkçe kullanım klavuzu ve interakif DVD”
Ayrıca kirlenmelere karşı korumalı Ferrari Primo’nun ileri teknolojiye sahip kumaşları çıkarılabilir ve yıkanabilir. Daha bir çok işlevsel ve tasarımsal özelliğe sahip Ferrari Primo Oto Koltukları’nda bebekler için her detay düşünülmüş. Ebeveynler Türkçe kullanım kılavuzu ve interaktif tanıtım ve montaj DVD’si ile Ferrari Primo Oto Koltuğu’nu detaylı olarak inceleme fırsatı bulabilecekler.

Ferrari Alto Koltuk hediye “çocuklar göz açıp kapayana kadar büyüyor”
Anne babaların bütçesi ve bebeklerin rahatının düşünüldüğü Toyiki Bebe’de Ferrrai Primo Oto koltuklarından alan herkese Ferrari Alto koltuk hediye! 15-36 kg arası bebekler için tasarlanan bu oto kolukları her gün hızla büyüyen bebeğiniz için müthiş bir fırsat sunuyor. Yükseklik ayrı yapılabilen kafa koruma desteği ve yandan çarpmalara karşı korunaklı Ferrari Alto, 3 noktalı emniyet kemeriyle maksimum güvenliğin garantisi oluyor. Konforun unutulmadığı oto koltuklarında çıkarılabilir geniş sırt dayama bölümü bebeklerin rahat yolculuk etmelerine olanak sağlayacak. Üstelik Ferrari Primo ve Alto’nun yanında havlu kılıfı da diğer bir hediye. Ferrari Primo Oto Koltuk Fiyat: 389TL.

Hep ucuz en ucuz sloganı ile ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak Toyiki Bebe’nin müşterilerine sunduğu markaların arasında neler yok ki! Chicco, Avent, Jane, Graco, Maxi Cosi, Houck, Mc Laren, Römer gibi dünyaca ünlü markaların en işlevsel ürünleriyle donatılan mağaza, her keseye uygun ürünleriyle de telaşlı anne ve babaların yardımına koşacak.

Toyiki kart sahipleri, Türkiye’deki 33 mağazada kendilerine sunulan özel avantajlardan yararlanabilecekler. Toyiki kartınız yoksa da üzülmeyin, mağazalardan birine gelip benim de Toyiki kartım olsun demeniz yeterli.

Babalardan önce bebekler Ferrari’de 2019

Babalardan önce bebekler Ferrari’de 2019

Related news

 • Trabzonspor, Kuckayı açıkladı
 • ’Muhammed Ali’nin ailesi Erdoğan’ın jestlerini istemedi, kırgınlık oldu’
 • Kıymalı Lahana Sarma

 • Babalardan önce bebekler Ferrari’de 49

  Babalardan önce bebekler Ferrari’de


  Babalardan önce bebekler Ferrari’de 26

  Babalardan önce bebekler Ferrari’de 31

  Babalardan önce bebekler Ferrari’de 27

  Babalardan önce bebekler Ferrari’de 17

  Babalardan önce bebekler Ferrari’de 53

  Babalardan önce bebekler Ferrari’de 77

  Babalardan önce bebekler Ferrari’de 21