Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf) 2019

Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf) 2019 Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

İlkbahar geliyor, yani elbiseleri giymenin vakti geldi. Herhangi bir elbise çok kadınsı görünüyor ve etkileyici görünüyor. Hadi elbiselerin kimseye uygun olduğunu bulmaya çalışalım.

Tek parça kollu elbise

Bu elbise her zaman önemlidir, çünküonu giyen kişiye özel bir kadınlık kazandırır. Tek parçalı bir kılıflı elbise modelinin özelliği, kılıf ve kasnak detayları arasında dikiş bulunmamasıdır. Vtakmimi kollu modellerde var olan hiçbir köşelik yoktur.elbise deseni ile bütün kollu kılıf

Elbisenin bu versiyonu, omuz çizgisinin nerede bittiğini açıkça tanımlamanıza izin vermiyor. Bu modelle, bileklerinizin kırılganlığını ve zarafetini vurgulayabilirsiniz.

Örme elbiseler

Dolapınızı hızla güncellemeniz gerekiyorsa, en iyisiBir seçenek örme bir elbise dikmektir. Tek parçalı bir kılıflı elbise deseni basittir ve terzi için fazla zaman gerekmez. Bu yüzden bu seçeneğe dikkat edin.Örme kolsuz bir formalı desen elbisesi

Böyle bir elbiseyle, dart yapmanız gerekmez; örme elbiseniz yeterince esneyerek, örme yağı gibi, her durumda, yapılamaz.

Desen kumaş üzerinde doğrudan yapılabilir veyabazı hazır giyim eşyalarını alıp detayları daire içine al. Triko'dan yapılmış örme kılıflı elbise deseni çok basittir ve dikiş alanında profesyonel olmadan bile oluşturulabilir. Dikiş için ödenek az olabilir.

Triko ile çalışırken gözlemlemelisinizbazı şartlar, aksi takdirde bir bütün kollu kılıflı elbise modeliniz yanlıştır. Kesim yaparken tuvali gerdiremezsiniz. Kumaş üzerindeki kesik çizgilerin işaretlenmesi en iyi tebeşirlenir. Örme kumaştan yapılmış bütün örülmüş kılıflı elbise deseni pek çok kıyafetçi tarafından sevilir.

Örme kumaşların detaylarını öğütmek, özel bir dikiş makinesinde "overlok" ya da geleneksel bir dikiş makinesinin çift iğnesinde en iyisidir.

Ipek elbisesi

Çok zarif ipek bir tselnokroenym kolye ile elbise görünüyor. Çoğunlukla bu elbise bir "kolye" tipi "kolye" ya da kolye "kimono" tipindedir.Bütün saplı kollu elbise modeli

Tek parça manşonlu desen elbise ("Burda"genellikle bu tür sunmaktadır" Moden) basittir. Ama kendi özellikleri vardır terzilik. ipek elbise ya astarlı edilebilir veya onsuz. astar eğer saydam dikiş ipek mı yoksa elbise form uydurma olup olmadığını gereklidir.

Ipek kumaş genellikle sonra oturur unutmayınYıkama, bu yüzden açmadan önce prodekatirovat, yani, germek gerekir. İpek şampuanla soğuk suda yıkanmalıdır. Gölgeli ve serin bir yerde böyle bir doku kurulayın.

Açmak için doğru bir şekilde gereklidir. Eğer kapaklı bir model elbise 3/4 kollu varsa, önce zaten lifli maddelerin serilir ipek yüzeyinde, koymak zorundadır. Öyleyse ipek daha iyi olacak.

Tek parça kol ile desen elbiseBu durumda kız, dikişler üzerinde ödeneklerle zaten yapılır, çünkü kumaşa bir mukavva kalıbı sabitlemek, tahsisler alanında daha iyidir. Daktiloda ipek dikerken, daha ince iğneler koymak ve yepyeni olduklarından emin olmak, pürüzleri olmamak en iyisidir. Tam kollu bir elbise ile desen elbise, zaten gördüğünüz fotoğraf, komplike.

Tam elbise

Eğer parametreleriniz modelden uzaksa ve etrafınızdakiler tamamladığınızı düşünürse, üzülmek için acele etmeyin. Ustaca dikilmiş kıyafetler yardımıyla eksikliklerinizi gizleyebilir ve erdemleri vurgulayabilirsiniz.Tek parça kol ile tam için desen elbise

Tek parça kol ile desen elbiseTam özel dergide "Burda Moden" dir. dantel malzemeden - modele göre biraz daha fazla seçenek varsa, o zaman saten ve altta yapılmış üst katman olan çift katlı elbise, için mükemmeldir. Bu elbisede, kolların optimal uzunluğu dörtte üçüdür, bir pelerin, bolero veya çalınması için uygun olacaktır.

Size uygun elbise modelleri - elbise çantası, elbise elbisesi. Hafif, neredeyse ağırlıksız kumaşlar için seçin.

Yunan tarzı kıyafetleri

Bir yaz gözeneği için etkileyici görünen bir elbise seçebilirsin, aynı zamanda dikmek de kolay. Bu durumda, Yunan tarzında bir elbise oldukça uygundur.

Tek parça manşonlu elbise modeli 34

Bu durumda, tek parça manşetli elbise modeli isteğe bağlıdır. Kıvrımlarla örtülen üç veya dört metrelik malzemeye ihtiyacınız olacak. Şifon, saten, ipek, saten, kadife olabilir.

Başlangıçta bir tebeşir olarak ortalamak için gereklidirmateryal. Burada omuzlar olacak. On beş santim aşağı indir, kafa için bir kol deliği olacak. Yama düzgün yapılmalıdır, yuvarlak olabilir, belki oval veya dikdörtgen olabilir. Elbisenin kayışın olduğu yeri işaretleyin ve belinizi bir kurdele ile bağlayın. Kumaşın kenarlarını, yapışmamaları için işlemeyi unutmayın. Dikiş makinesinde mümkündür ve el ile mümkündür.

Deriden elbiseler

Doğal deri, ilginç bir malzemedir.hangi istenirse, üstün ürünler yaratabilirsiniz. Tam manşetli bir deri kılıf ile desen elbise, ışıkta bir akşam için giyebileceğiniz güzel bir elbise yaratmanıza izin verecektir.bir kollu kol fotoğraf ile desen elbise

Deri satın almak için mağazaya gitmek, hakkında hatırlamakparça halinde satıldığını. Bu nedenle, ne kadar cilde ihtiyacınız olacağını önceden hesaplamanız gerekir. Bunu yapmak için tek parça manşonlu hazır bir elbise desenine ihtiyacınız var.

Deri ürününü dikmeden önce, dikelimdaha ucuz bir malzeme elde edildi. Yani bu sizin rakam oturur görebilirsiniz. Eğer dikiş makinesinde cilt dikmek zaman, ayağın daha iyi bir makine hareket edecek çünkü, ayçiçeği yağında bu noktada cildi yağlamak için tavsiye edilir.

Deri kıyafetini yıkamak zorunda değilsin. Kuru temizleyicilere vermek daha iyidir. Tüm ipuçları suni deri için de geçerlidir, ancak metreyle satıldığı için bununla daha kolay olacaktır.

Keten Elbiseler

Keten, çeşitli ürünlerin yaratıldığı güzel bir doğal malzemedir. Keten bir elbise, yaz sıcağında giymek için mükemmeldir.

Keten için tam kesilmiş bir kol ile desen elbisevar, ancak kesme keten kumaşın bazı özelliklerini hesaba katmak gerekiyor. Keten yıkarken güçlü şekilde oturabilir. Bu nedenle, başlangıçta bu kumaşın yüzde on daha fazla satın alınması gerekmektedir ve kesilmeden önce yıkanıp kurutulmalıdır.

Pamuklu elbise

Chintz bizim için iyi bilinen bir malzemedir, ucuzdur ve renkler çok çeşitli olabilir. Bu nedenle, çok popüler. Bu malzemelerden yaz için harika bir elbise alacaksınız.kızlar için bir bütün kol ile desen elbise

Tam kollu bir chintz kılıfı ile desen elbise çok basit ve hatta dergilerden almak için gerekli değildir. Doğrudan kumaş üzerinde kesebilirsiniz. Sadece bir saat içinde kendinize uzun bir patiska elbisesi dikebilirsiniz.

Bunun için ihtiyacınız olacak: iki metre pamuklu kumaş, renkle eşleşen iplikler, terzinin tebeşir, makas ve cetvel, dikiş makinesi ve overlok. Kumaşı ikiye katla, sonunda bir kare alacaksın.

Tebeşir kumaşın üzerindeki daireyi çizer, boyun çizgisini süsle. Sonuç olarak, kırpılmış tepeli bir koni gibi görünen iki detay almalısınız. İki yan dikiş olmalı.

Dikişlerde veya dikiş makinesinde yan dikişler dikiliroverlok. Kolluk için 27 santimetrelik her iki tarafa da gitmeniz gerekiyor. Malzemenin kalıntılarından, doksan santimetre uzunluğunda bir bel ve belinizi çıkaracağınız onluk bir genişliğe sahip olmanız gerekir. Tek parça manşonlu, elbise dergisi içinde bulunan ve patiska için uygun model elbise.

Bu elbise sandalet ve yüksek topuklu ayakkabılarla giyilebilir. Basit bir yürüyüş ve bir akşam dışarı çıkmak için uygundur.

Şifon elbise

Şifon çok güzel bir ince kumaş, hangiharika bir elbise yaratabilirsiniz. Ama eğer bu kumaşta çok fazla tecrübeye sahip değilseniz, o zaman şifrelerin dikişlerde "ayrılık" özelliğine sahip olduğundan, ondan özgür modeller yapmaya başlamanız daha iyi olur. Şifon için bir 3/4 all-işlemeli kol ile bir elbise modeli uygundur.

Şifon keserseniz, kullandığınızdan emin olun.kalıpları. Açmadan önce masaya ya da ağır bir battaniyeye bir masa örtüsü koymak istenebilir, bu yüzden kesmeniz daha uygun olacaktır. Kesimi kolaylaştırmak için saç spreyi ile şifon serpebilirsiniz. Aynı zamanda şifonun süpürüleceği iğneler pürüzlü ve pürüzlü olmalıdır.

Tek parça kol ile desen elbise çokşifon için uygun ve böyle bir elbise dikmek sizin için zor olmayacaktır. Böyle bir elbisenin boynu V şeklinde olacak ve önlük yardımıyla işlenmesi gerekecektir.

Vites ve sırtlığın detayları birbirine eklenmelidirdiğerini ve ardından yan ve omuz dikişlerini dikin. Böyle bir iş için ipliklerin, kumaşı yırtmaması için ince olması gerektiğini unutmayın. Onları overlok üzerinde işlemek istiyorsanız, 40'dan daha kalın olmayan iplikleri kullanırken, üç parçalı bir dikişe sahip olmanız yeterli olacaktır.

İlk olarak, dikişler ve kesikler overlokta işlenir. Ve sonra manşonların kenarları ve elbisenin alt kısmı dikiş makinesinde boşa harcanıyor. Elbisemizin belinde nerede olduğunu belirle ve orada bir lastik bant dik. İki çizgi ile dikmek için tavsiye edilir.

Tek parça kol ile desen elbise

Bu elbiseyi takip ederek elbiseyi dikebilirsiniz.dergisi "Burda Moden". Bir akşam sürümü almak için, 140 cm genişliğe sahip dört metrelik ipek kumaş almanız gerekiyor. 60 santimlik Faydalı gizli fermuar uzunluğu.

Desen seti bir ön raf içerir.Manşonlarla birlikte, manşonun arka tarafı, yan kısım ve arka boyun flebi ile kaplıdır. Ön tarafta, katlama ve süpürme, katlama ve dikiş makinesinde ütüleme yapmanız gereken bir kat vardır.kızlar için bir bütün kol ile desen elbise

Köşelerden yan parçaların prikat edilmesi gerekir, ödeneklerBu durumda transferler ve sırtlar köşelerde yazılmıştır. Manşonların alt kısımları, manşonların bütün manşon parçalarına dikilmekte ve daha sonra köşedeki köşe parçalarına ait yan parçaların kollarına takılmaktadır.

Elbise yüz yüze çıktıBoyun boynunun iç kesimini süpürmek gerekir. Omuz dikişleri ve manşonların üst dikişlerini yapmak için tek satır. Bu elbise sonra yüzü yukarı çıktı. Tabanın alt kısmı için tahsisler alt tarafa doğru bastırılır ve daha sonra elle dikilebilir.

Arka kısımların orta kısımları şu şekilde tedavi edilir: Gizli bir fermuar onlara dikilir. Gizli fermuarın uçları dışarı çıkmaya devam ediyor.

Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf) 2019

Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf) 2019

Related news

 • Rudbeckia: gidip iniş. Bahçenizde güneşli çiçek
 • Kedi Köpekler Yıkanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • ERZİNCAN ÇORBASI TARİFİ
 • Restaurant Stone Flower (Red Gate, Moskova): menü, açıklama, eleştiriler
 • Babet Patikler İçin Keçe Taban Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)


  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)

  Bütün kollu kılıflı model elbise (fotoğraf)