Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyorAvokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor

20.05.2019

Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 1

Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor

Avokadolar "timsah armutları" olarak adlandırılır. Meyvenin doğduğu yer Güney Amerika'dır. Bugün, çoğu tropikal ve subtropikal ülke bu meyvenin ekimi ile uğraşmaktadır. Ağacın meyveleri hala katı olduklarında ve daha sonra olgunlaştıklarında parçalanır, meyveler tereyağından daha sert olmaz. Etleri, meyve asidi ve şekerin düşük protein ve yağ zenginliğiyle ünlüdür. Lezzet kutularını sağa orijinal olarak da adlandırılabilir. Bu inanılmaz popüler avokado yemekleri yaptı (Meksika mutfağının tarifleri tüm dünyada bilinir hale gelmiştir).

Bu egzotik meyvenin meyveleri bir sırayla% 30 yağ, ve potasyum, vitamin A, kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir, fosfor, E vitamini, tiamin ve riboflavin mükemmel bir kaynağıdır. Bu yağ fazlalaştı, sadece% 20'si doymuş edilir ve geri kalanı - doymamış, insan vücudu için gereklidir. Avokado kolesterol içermez. Dahası, meyvelerde bulunan maddeler, kandaki fazla kolesterol bile bölünür. Nedeniyle protein, A vitamini ve yüksek kalorili meyve içeriği yüksek fonksiyonları afrodizyak sahiptirler ve bu nedenle genel olarak cinsel arzunun stimülatörü ve cinsel aktivite gibidir. "Timsah armutunun" somut faydası için günde en az dörtte bir meyve yemelisiniz. Avokado hazırlamak öğrenin, sen sadece inanılmaz lezzetli, ama son derece sağlıklı yemekler sağlayacaktır.

Meyvelerin tanen içeriği yüksek olduğu içinavokado, reçeller genellikle meyve ham kullanımını sağlar. Isıtıldığında, meyveye seyreltilmesi zor olan acı bir tat verir. Avokado yapmanın nasıl olduğunu söyleyen bir reçete seçerek, kesilmiş meyvenin taze havada inanılmaz derecede hızlı geliştiğini unutmayın. Masanın üzerine servis yapmadan önce doğrudan kesin. Fırçalı veya kesilmiş avokado meyvesinin görünümünü değiştirme sürecini hafifçe azaltmak için, tarifler, kural olarak, "timsah armut" un parçaları ile serpiştirilmiş olan limon suyu veya limonun varlığını sağlar.

Meyve kullanımı yeterince geniştir. meyve, kokteyller (süt, alkolik (yeterince hızlı meyve o tatları özgün bir dizi yapar onun tadı için geri kalan malzemeleri ile paylaşmak için) aperatifler, (tavuk, somon, yengeç çubukları, peynir, salatalık, vb) salata kullanılabilir ve diğerleri). avokado alerjiye neden olmadığı için, güvenli bir şekilde bebek formülü halinde tatbik edilebilir.

Avokado, yemek tarifleri nasıl hazırlanacağını düşünmenin zamanı geldiEn popüler yemekler ve atıştırmalıklar. Hızlı ve basit bir şekilde, somon veya yengeç çubuklarıyla avokado salatası yapabilirsiniz. Avokado meyvelerinin tüm egzotik doğasına rağmen, orijinal olarak kalmasına rağmen, bu meyve ile yemek tarifleri performans açısından basittir. Salatalar ve atıştırmalıklar sadece bayram masasını tamamlamayacak, aynı zamanda günlük yemekler için de oldukça uygun olacaktır. Meyvenin fiyatı herkes için ilginç yemekler hazırlamanızı sağlayan uygun fiyatlı. Bazı tarifleri düşünelim.

Yengeç Salatası ve Avokado Salatası

Bize ihtiyacımız var: avokado (1 meyve), yengeç çubukları (250 gr), kereviz (2 çubuk), mayonez, tuz, karabiber.

Avokado temiz, püre (çatal olabilir) ve değilUnutmayın ki kütle limon / limon suyu ile serpilmelidir. Kereviz ve yengeç çubuklarını ince doğrayın, avokadoya ekleyin. Karıştırma, tuz ve karabiberi ilave etme, az miktarda mayonez ile mevsim ve buzdolabında 30 dakika. Çanak hazır.

Birçok avokado ve hem de kombinasyonu ile memnun olacakTavuk. Salata hazırlamak için: avokado (2 adet), tavuk fileto (500 g), mandalina (2 adet), Mavi üzüm (200 gr), fındık, limon, kalın krema (100 gr), yeşil salata (2) -3 yaprak), mayonez (100 g).

Avokado temiz, taştan ayrı, kesilmişküçük dilimler halinde ve limon suyu ile serpin. Tavuk filetounu kaynatın ve dilimler halinde kesin. Mandalinler temizlenmeli, lobüller deriden ayrılmalıdır. Üzümler kesilmeli ve çıkarılmalıdır. Şimdi tüm bunların doğru bir şekilde sunulması gerekiyor. Geniş bir plaka üzerinde, marul yaprakları güzel koymak, daha sonra mandalina, tavuk fileto ve üzüm ile bir avokado karışımı ortaya koydu. Çırpılmış mayonez ve krema ile doldurulur, ezilmiş fındık tabağın üzerine serpilir, resmi tamamlar. Afiyet olsun!

Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyorAvokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor

Related news

 • PLASTİK ŞİŞEDEN YAPILAN 4 TANE HAYVAN ŞEKLİNDE KUMBARALAR
 • Tavuk Ciğeri Videosu
 • Köpeğinizin Sizi Çok Sevdiğinin 5 Kanıtı
 • Midye Tatlısı Tarifi – Şerbetli Tatlı Tarifleri
 • T4 Hormonu nedir ve tahlili

 • Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 25

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor


  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 98

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 72

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 17

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 47

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 15

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 8

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 24

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 98

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 49

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 49

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 36

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 86

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 18

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 69

  Avokado. Tarifler olağanüstü bir ürün kombinasyonunu fethediyor 48