Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi 49 08.02.2019, 07:56

Amway’in Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi

Türkiye'de de faaliyet gösteren önde gelen doğrudan satış şirketi Amyway'in çocukların hayatında fark yaratmak için başlattığı"One by One"kampanyası 10. yılını kutluyor.

Amway serbest girişimcileri ile Amway çalışanlarının bir araya gelerek başlattığı kampanya, bugüne kadar10 milyon çocuğaulaştı.

Kampanya kapsamında 2003 yılından bu yana çocuklar için dünya çapında 190 milyon dolar bağış yapıldı, bu bağışlar ile çocukların eğitim hayatlarına destek olan projeler hayata geçti.

Amyway Türkiye'nin yurt çapında yürütttüğü kampanya kapsamındaUnicefTürkiye Milli Komitesiişbirliği ile çeşitli sosyal sorumluluk projeleri hayata geçti. Farklı illerde okul ve anaokulu binaları hizmete açıldı, Türkiye çapında 2 binden fazla çocuğa eğitim desteği sağlandı.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, 2008 yılında Gaziantep’te “Köksalan İlköğretim Okulu”nun, 2010 yılında da Van’da “Atatürk Anaokulu” ve “Cumhuriyet Anaokulu”nun ve son olarak da 2012’de Elazığ’da “Küçük Adımlar Anaokulu”nun yapımı gerçekleştirildi.

Amyway'in çocuklara yardıma odaklanan One by One Kampanyası, dünyanın birçok ülkesinde de yüzlerce projeye imza attı.

Amway serbest girişimcileri ve çalışanlarının gönüllü olarak katıldıkları bu projeler arasında;Çinkırsalında çocuklara besleyici yemekler temin edilmesi,Güney Kore’de sosyal yardım merkezlerinin desteklenmesi veLatin Amerika’da aileler için ev yapılması yer alıyor.

Bunlarla birlikteAfrika’da çocuklar için hayat kurtaran aşılama faaliyetlerine destek olunması,Asya’da yaşam değiştiren tıbbi programlar için fon oluşturulması,TaylandveGüney Afrika’da ücra bölgelerdeki kütüphanelere kitap temin edilmesi,ABDveRusya’da Amway gönüllülerinin desteklediği programlar sayesinde engelli çocuklar spor yarışmalarına katılması,Kuzey AmerikaveAvrupa’da okul sonrası programlara sponsor olarak ve oyun parkları yaparak çocuklara oyun oynama imkanı da çocukların yaşamlarını iyileştirmeye yönelik çalışmalar arasında yer alıyor.

Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını DeğiştirdiFotograf resim galeriler Goruntuler

Related news

 • Galatasaray
 • Dondurulmuş Karides Nasıl Pişirilir
 • Vücuda Uygun Kazak Modelleri
 • Bebek Şapkası Kaç İlmekten Başlanır

 • Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi 71

  Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi


  Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi 71

  Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi 69

  Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi 15

  Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi 6

  Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi 30

  Amwayin Kampanyası 10 Milyon Çocuğun Hayatını Değiştirdi 69