Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 2019

Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 2019

Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 46 01.02.2019, 05:53

Aktris Elena Zakharova'nın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur?

Elena Zakharova - birkaç aktrisden biriRus sineması, gazeteciler ve bütün toplumun bir bütün olarak çok sevdiği ve ona taptığı. Yakından izlendi, birçok kişi onun hakkında yazıyor ve tüm bilgiler doğru ve güvenilir değil. Pretty ince, kızıl saçlı, narin, şirin - bu yetenekli kadının tüm özellikler var. Kariyeri kaderden hoşlanır - oldukça başarılı ve talep görüyor.

Ancak, aktrisin hayatı ağırdı,sürdüğü trajik anları bile. "Serafima" serisindeki tüm ünlü kahramanlara düşen bu sıkıntılardan dolayı, çok sayıda taraftar kişisel hayatlarını yakından takip ediyor ve Elena Zakharova'nın ikinci bir çocuğu doğurup doğurmadığı sorusuyla işkence görüyor. Hayranlar neden bu kadar kişisel hayat ve annenin statüsü hakkında endişeliyiz, aktrisin bugün söylemeye çalışacağız.

Elena Zakharova ikinci bir çocuk doğurdu

Çocukluk ve rüyalar hakkında birkaç kelime

Birçok kişi Elena Zakharova'nın yeni başlayanlar olduğunu düşünüyoraktrist, çünkü çok genç görünüyor. 41 yaşında kadın filmlerde 70'den fazla rol oynamış ve sahnede çok sayıda yaratılmış karakteri var. Annesi bir aktrist olmayı hayal etti, ancak Zakharova'nın babası olan sevgisiyle çok erken bir araya geldi. Gençler evlendi, ancak Elena'nın annesi 18 yaşında döndü. Aktörün geleceği terk edilmek zorunda kaldı, çünkü aile bir çocuk doğdu ve genç kocası karısının niyetlerinden memnun değildi. Kız çocukluğundan çok seviyor ve muhtemelen annesinin genç rüyaları bebeğe geçti - delirmişti çünkü ünlü bir oyuncu haline gelecekti. Ailesi kariyerini balerin olarak öngörüyordu, ancak Elena kararsızdı. Öğretmenleri Şchukin okulunda bastırarak hedefine ulaştı. Kendisi, etkili tanıdıklar ve gerekli bağlantılara sahip değildir.

Elena Zakharova 2015'te ikinci çocuğu doğurdu

Kısa süreli annelik mutluluğu

Makalenin ana meselesine dönen, yani: Elena Zakharova'nın ikinci bir çocuk doğurduğu doğrudur - ilk çocuğu hakkında birkaç kelime söylemeye değer ve aktrisin yaşamında meydana gelen trajedi hakkında. Böylece, 2019'da Elena bir kız doğurdu. Bebeğin beklediği, babası sivil bir koca - Sergei Mamontov. Anna Maria, yeni doğan bu şekilde çağrıldı, kesinlikle sağlıklı bir çocuktu. Bu arada, Julia Menshova'ya verdiği röportajda aktris, bir çocuğu doğurduğu zaman kariyerinden vazgeçtiğini söyledi.

Elena Zakharova için ikinci seçenek sadece değildi: Tüm boş zamanlarını bebekle geçirmek istiyordu. Sekiz aylıkken bebek bir virüs aldı ve maalesef bunun üstesinden gelemedi. Çocuğun çocuğu kurtarmak için bütün çabaları boşa çıktı ve Anna Maria öldü. Milyonlarca taraftarın kadın oyuncuya empati kurmasını ve Elena Zakharova'nın ikinci bir çocuğu doğurduğu tüm yüreği ile dilediğini bu trajedi.

Elena Zakharova ikinci bir çocuğu doğurdu

Yıkık evlilik

Sorunla ilgili bilinen atasözünü hatırlamak,biri şu demeliyim, gelmiyor: Sivil kocası Zakharova, Sergey trajedisinden sonra onbirinci gününde, ölen kızları alakalı tüm bilgileri ifşa suçladığı bıraktı. Bundan sonra, Zakharova ellerini pes etmedi, ama kendini tamamen işe verdi. Umutsuzluğun günah olduğuna inanıyor, bu yüzden her şey yoluna devam etmesine ve zor bir yolculuğun sonunda ışığı görmesine rağmen. Röportajlardan birinde aktris, kalbinde yaşayan acının hiçbir yere gitmediğini söyledi. Belki bir kadın ikinci bir çocuğu doğursa, zamanla biraz sıkıcı olur. Elena Zakharova bir aile ve çocuk sahibi olmaktan mutlu olacağını asla reddetmedi. Sadece zamanı henüz gelmedi.

Elena Zakharova ikinci bir çocuk fotoğrafı doğurdu

2015 dalgası

Son zamanlarda, internet haberleri karıştırdıElena Zakharova ikinci bir çocuğu doğurdu. 2015 yılında, bu bilgiler basında aktif olarak tartışıldı, taraftarlar bu ilginç gerçekle ilgili olarak sakinleştirilemedi ve aktrisin ifadesini bekleyemedi. Ancak, Zakharova uzun bir süre bu tür maddelere ve spekülasyonlara tepki göstermedi ve haberler internette göründükten birkaç ay sonra, taraftarlar bunun sadece gazetecilik "ördek" (kalem işçileri arasında kurgu denilen) olduğunu fark ettiler. Daha sonra, Zakharova hala durum hakkında yorum yaptı ve herhangi bir hamilelik hakkında kimseyi bilgilendirmediğini söyledi. Kadın, serbest kesim kıyafetlerini seçmenin, geniş bir kıyafette giyinmenin sonuçlarının ortaya çıkabileceği sonuçları düşünemeyeceğini kaydetti.

Yeni bir merak patlaması

Bu hikayede aktrisin hamileliği ile değilBen bitti. Zakharova'nın ikinci hamileliği (yaklaşık 9 ay, çocuğun yatağına yatırılan) ile ilgili "ördek" ten sonra belirli bir süre sonra, 2015 yılında Ağın en popüler talebi, Elena Zakharova'nın ikinci çocuğa doğum yaptığı kişidir. Tabii ki, bu konuda inandırıcı bilgiler bulunamadı ve fanlar yavaş yavaş sakinleşti. Elena Zakharova hayranlarını çok iyi anlıyor ve aşırı dikkat çekmiyor. Bir çocuk olarak, ünlü olmayı hayal ettiği zaman, zaten onun etrafında genel bir heyecan için hazırdı. Ve Elena Zakharova'nın 2015 yılında ikinci bir çocuğu doğurduğu sorusuna döndükten sonra, kurgusu ve birisinin tahmini olarak güvenli bir şekilde çağrılabilir.

Elena Zakharova 2015 yılının ikinci çocuğunu doğurdu

bugün

Aktris Zakharova oturmaktan hoşlanmaz. Seyahat etmeyi sever ve neredeyse hiç yalnız kalmaz. Kendi itiraflarına göre, yalnız değil. Bu arada, kadın erkek ilgisinden yoksun olduğunu söylüyor, ama şimdi onun kalbi özgür. Belki de yeni bir romanın reklamını yapmak istemiyor, o yüzden mevcut seçimlerini gizliyor. En son, Instagram'daki resmi sayfasında, Zakharova abonelerle yeni bir gönderi paylaştı ve bu da yine hamileliği hakkında bir soru dalgasına neden oldu. Birçok kişi, Elena Zakharova'nın ikinci bir çocuğa doğum yaptığını iddia ediyor. Sayfasındaki çocuklarla birlikte fotoğraf, bu gerçeğin bir onayından başka bir şey değildir. Bununla birlikte, tüm bunlar yine sadece spekülasyon ve belki de, sadık taraftarların, zaferle bile olsa, Zekârov'a sevinecekleri umutsuz bir arzudur.

Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 2019

Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 2019

Related news

 • ÖRME BAYAN ATKISI İÇİN KOLAY ANLATIMLI ÖRNEK VİDEOSU
 • EL YAPIMI HALAT İPLERDEN VAZOLAR
 • Pirinçli Domates Çorbası
 • Evde Doğal Yoğurt Yapımı

 • Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 50

  Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur


  Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 92

  Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 98

  Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 100

  Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 4

  Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 14

  Aktris Elena Zakharovanın ikinci bir çocuk doğurduğu doğru mudur 58