Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 2019

Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 2019

Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 1 23.02.2019, 13:30

Adler'deki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici

Hangi ilgi alanları hayvan severler kimAdler'de dinlenmek için mi geldin? Maymun kreş. Oraya nasıl gidilir? Bunu kendim yapabilir miyim yoksa bir tur masasının hizmetlerini kullanmalı mıyım? Adler'deki maymun kreşini ziyaret ederek ne tür primatlar görülebilir? Bu yazıda bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

adler maymun kreş

Bilim adına

Adler'de maymun kreşi kuruldu1927 yıl. Tıbbi Primatoloji Araştırma Enstitüsü'nde yer almaktadır. Bu da Adler'deki maymun kreşinin sadece bir zevk değil, aynı zamanda bir araştırma örgütü olduğunu da gösteriyor. Primatların yeni ilaç türleri yaşadığı bir sır değil. Diğer bilimsel araştırmalarda kullanılırlar. Örneğin, bir kadını uzaya ilk kez göndermeden önce, maymunlar, kadın organizmanın uzay uçuşunun yüküne dayanıp dayanmayacağını belirlemek için test edildi.

Iyi yaşa

İnsanoğlu buna minnettar olmalıhayvan dünyasının temsilcileri, sağlıklarını feda ettikleri için ve bazen kendi uğruna hayat kuruyorlar. biz düşüncelerini görmezden Ama eğer kreş o maymun değil sadece uyku, yemek ve oyun, sizinle hamadrya, babunların, macaques, maymunlar ve maymunlar izleyebilirler. 1 meydanda kulübenin topraklarında toplam. yaklaşık 4000 maymun yaşıyor.

Ulaşılması kolay

Bazıları bir maymun olduğunu düşünüyor.Soçi'de kreş. Ama bu tamamen doğru değil. Evet, ve Adler'de bir maymun kreşinin olduğunu, çok yanlış olduğunu düşün. Kesin olmak gerekirse, adresi: Veseloy köyü, Mira, 177. Ama Adler ilçesine atıfta bulunuyor, bu yüzden şehir sınırlarına çok yakın olduğu varsayılıyor. Ancak, ona ulaşmak için motorlu taşıt kullanmanız gerekiyor. "Sovkhoz Rusya" durağına gitmek gerekiyor. Bunu yapmak için, otobüs güzergahları № 134 d, 134, 133 uygundur. Gerekli durağa ulaştıktan sonra 3 km'lik bir mesafe yürümek zorunda kalacaksınız. Ama oraya özel ücretsiz servisle ulaşmak daha iyi.

adler maymun cattery nasıl alınır

Herhangi bir zamanda

Kulübenin günleri salı, çarşamba,Perşembe, cumartesi, pazar. Bu günlerde servis 11, 13 ve 15 saatlerde kalkıyor. Cuma günü, Sovkhoz Rusya'nın durduğu yerden 11, 13 ve 14 saatlerde ayrılıyor. Maymun kreşi günlük 9 ila 18 saat arasında çalışır. Biletler yetişkinler için 400 ruble ve 14 yaşından küçük çocuklar için 200 ruble. 7 yaşından küçük çocuklar ücretsizdir. Kreş turlarının topraklarında düzenli olarak yapılmaktadır. Ve yılın herhangi bir zamanında, sadece yaz aylarında değil. Standart gezi süresi 40 dakikadır.

Görüntüle ve dinle

Bu standart bir yürüyüş içerirKennel ve içinde yaşayan bireylerin bir anket. Rehber, bu hayvanların alışkanlıklarını, ne yediklerini size anlatacaktır. Böyle bir gezi hem çocuklar hem de yetişkinler için ilginç olacaktır. Primatların bilim ve tıpta yaptığı katkı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, o zaman kreş sakinlerinin yaşamının bu yanını vurgulayan geziyi ziyaret etmelisiniz. Ve böyle geziler farklı konulardan ve sizi ilgilendiren bir konu seçebilirsiniz. Kreşte maymunların büyük ailelerde (20-50 kişilik bir mahfazada) nasıl yaşadığını görebilirsiniz. Ayrıca, kreş, deniz ve dağların güzel manzarasını sunan bir gözlem güvertesine sahiptir.

Sukhumi maymun kreş

Içinde ne var

Kreş maymunlar sadece besleyebilirçalışanlar. Sonuçta, içinde bulunan primatlar insanlara alışık değildir ve çizebilir veya ısırır. Maymunların kendilerinin yayınladıkları (birkaç bin tanesi vardır) ve yaşam aktivitelerinin ürünlerinde güçlü bir hoş olmayan koku olduğu gerçeğine şimdiden hazır olmak faydalı olacaktır. Kafesler bir ızgara rabitsa ile sıkılır, bu nedenle inceleme hayvanat bahçesindeki cam kadar iyi değildir. Kulübede en çok çocuklar gibi olacak. Onlar için bisiklet ya da scooter kiralamak mümkündür. Bu zevk sadece 100 ruble değerinde ve büyük bir alanda kayak için çok yer var.

Ama o maymunların tehlikeli olduğunu unutmamalıyız.hayvanlar ve çocuklar her zaman bakılmalıdır. Bu arada, girişten kediye girişlere kadar gerekli değildir. Temiz havadaki bir yürüyüş de yararlı olacaktır, ancak kafesleri denetlemek için enerji tasarrufu sağlamak için ücretsiz bir araba kullanmak daha iyidir. Tabii ki, binlerce sakinleri göremezsiniz. Ancak çok fazla izlenim olacak.

Çok ilginç şeyler

Stand ve reklamlardan geçmeyin. Onlardan birinde, kulübenin ziyaretçilerinin nasıl davranması gerektiği hakkında bir şeyler okuyacaksınız. Diğeri dünyada kaç tür maymun bulunduğunu ve nerede yaşadıklarıyla ilgili bilgi içerir. Muhafazalarda, sakinlerin isimlerinin ve bunlarla ilgili kısa bilgilerin belirtildiği işaretler vardır. köpek kulübesi de bilim adamları ve uzaya uçmak için maymunlar hazırlanmasında katılan kreş işçilerin anısına inşa edilen anıtın kompleksi vardır. İşte gerçek bir uzay aracı. 1998 yılında uzaya uçtu şempanzeler Dasha ve Tişa, hala köpek kulübesi topraklarında yaşadıkları ilginç.

maymun kreş Soçi

Primatlardan gerçekten hoşlanıyorsan ve istersenOnlar hakkında daha fazla bilgi edinin, sonra Sohum maymununu ziyaret edebilirsiniz. Adler yakınlarındaki Trapezia yamacında Abhazya topraklarında yer almaktadır. Ama bu başka bir ülkedir, bu yüzden hızlı ve sorunsuz bir şekilde devlet sınırını aşmadan bir otobüs turu yapmak daha uygundur. Yani, kısa zamanda bu zeki ve yararlı hayvanları düşünmekten çifte zevk alabilirsiniz. Sohum'da Asya, Afrika ve Güney Amerika'dan 300 kişi var.

Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 2019

Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 2019

Related news

 • Etli Tirit Videosu
 • Etiketleme Üzerine
 • Yarım Asırlık Çarkçı Ali Ustanın Gidecek Yeri Yok: Bayram da Gelse Garibanlık Aynı

 • Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 16

  Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici


  Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 53

  Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 16

  Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 33

  Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 77

  Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 69

  Adlerdeki maymun kreş - eğlenceli ve bilgilendirici 54