7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri 2019

7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri 2019
7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri


7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri

Enteresan bir şekilde bir çok renk tonunda yeni saç renkleri ve tonları çıkıyor.Özellikle genç kızlar bu saçlara çabuk adapte olurken, diğer kadınlar onlar kadar cesaretli değil.

Bahar ve yaz sezonu yaklaştığından hepimiz çok heyecanlıyız. Güneş, gece geç saatlere kadar sohmet ve eğlenceli yaz akşamlarını kim sevmez.Ve güneş altında parlayacakyeni trend 2017 /18 yaz saç renklerinden bize en çok yakışacak tenimizde uyumlu bir renk seçmeliyiz.

Sizinde bu yaz BÜYÜK trend olacağını tahmin ettiğimiz 7 çarpıcı yaz saç rengi fikirlerini görmeniz gerekir!

1. BEJ BALYAJLI SAÇ RENKLERİ

Eğer saçlarınız kumral ve açık kahve tonlarında İse kelimenin tam anlamıyla müthiş bej sarışın balyajlı saç renklerini tavsşye ederiz. Yeni ve güneşin altında doğal sarışın bir görünüm için tercih yaparken aynı zamanda cildinizde parlayacak uyumlu bir saç renginiz olmalı.Soluk tenli bayanlar yerine buğday ve sıcak cilt tonu olan bayanlar saçlarını bej balyajlı saç rengine boyatabilirler.

Bej sarışın BALYAJ aynı zamanda orijinal, doğal saç rengi üzerinde uygulanarak yada saç uçlarında ombre efekti verilerek daha harika  saç stili elde edilebilir.

2.  BAKIR KARAMEL SAÇ

Herkes BAKIR saç renklerini seviyor ama sadece kırmızı tonlarında seçiyoruz, ama karamel bakır saç renkleri yaz için daha havalı ve cool görünüyor.En güzel yanı ise tüm cilt renklerine yakışıyor olması.Esmerler, buğday tenli ve beyaz tenliler karamel bakır saç ile daha kadınsı ve alımlı görünebilirler.

Bu çarpıcı karamel saç rengi  yavaş yavaş aralara daha cesur bakır gölgeler yapılarak  göz kamaştırıcı ve doğal duran bir saç stili elde edilebilir.

3. KARAMEL SAÇ RENKLERİ

Ve karamelin en yumuşak tonları ile yaz güneşinde ışıl ışıl parlayan şık saç renkleri yapabilirsiniz. Size sarışın, kızıl saçlı veyaz esmer bayanlar sizde bu harika saç rengini hemen deneyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra koyu kahverengi saç üzerinde karamel balyaj gölgeler ile daha çarpıcı görünebilirsiniz.

Altın karamel saç renklerini isterseniz hem sarışın hemde çilek görünümlü bir kız olabilirsiniz.Özellikle beyaz tenli ve buğday tenli kadınlara çok yakışır. Bu karamel karışımı neredeyse çilek sarışın tonlarındadır.Ayrıca karamel kahve gibi daha koyu ve parlak tonları yapmakta güzel bir fikir.

4. KAYISI BALYAJ

Aslında, bu güzel yaz saç rengi fikirleri arasında en popüler olandır. Balyaj veya normal boya ile boyanmış olan kayısı renk saç tasarımları evde yapmak daha zor. Bu  yüzden daha az bir hata için en iyi kuaför salonu randevusu alın.

Bu güzel kayısı BALYAJLI saç renkleri  cesur bir renk ama bunu iyi düşünmek gerekir… Koyu doğal saç kökleri ile kesinlikle harika görünüyor.

yaz saç renkleri 2016 kayısı balyaj

yaz saç renkleri 2017 kayısı balyaj

5. SARIŞIN OMBRE SAÇ

Çok sarı saç renginden sıkılan baynlar ve kökleri çabuk uzayanlar bu sarışın ombreli saç renklerini tercih edebilirler.Diplerinizde beyaz saç sorunu yoksa bu trend tekniği mutlaka denemelisiniz. Sadece daha doğal koyu saç tonları tutarak daha genç görünümlüde olabilirsiniz.

6. BAL SARI BALYAJLI SAÇ RENKLERİ

Eğer biraz daha hafif sarı tonlarını denemek isterseniz ama teninize uygun olsun ozaman bal sarı saç renklerini yaz için düşünebilirsiniz.Tüm dünya kadınlarının en sevdiği saç renkleri arasında balköpüğü ve bal rengi sarı saçlar olduğunu hatırlatmak isteriz.Ayrıca yazın bronz tende bal saçlar daha bir çekici görünüm kazandırdığını da unutmaka gerekir.

7 . Blonde BALYAJLI Saçlar

renk değişiklikleri için blonde sarı saç tonlarını düşenebilirsimiz. Çok ince balyajlar ile bu renk yapılabilir. Ayrıca katlı saç kesimleri ile saçlarınız bu renk ile daha hacimli görünür.

Tüm bu 2016 yaz saç renkleri arasından bir çok tonu ve karışımları aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.


7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri 2019

7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri 2019

Related news 7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri


7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri


7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri


7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri


7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri


7 Çarpıcı Yaz 2018 Saç Rengi Fikirleri