2019’un ultra mükemmel projesi 2019

2019’un ultra mükemmel projesi 2019

2019’un ultra mükemmel projesi 93 11.02.2019, 19:04
2019’un ultra mükemmel projesi
"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.

2019’un ultra mükemmel projesi

25 Ocak 2019

En son olarak elli dört gün önce yayımlamıştık köşemde...

2019’un ultra mükemmel projesi

Yıldırım İlçesi’ndeki Şirinevler Cami’nin önünde bazı kurnaz ziyankar araç sürücülerince sürekli kırılan ve şikayetlerinize göre her yayımımızdan sonra onarılan, sonra kırılan ve yine kırılıp yine yine onarılıp giden kaldırım hikayesine yardımcı olmak için ORAYA BÜRO AÇIN başlığımla dikkat çekmeye çalışmıştık!

 2019’un ultra mükemmel projesi

Fuzuli masraf; kaderimiz, tamam! En azından gelgit yükü bari azalmalıydı! Adeta yapboza dönen çalışmalara faydam olsun diye şık ve sonuç odaklı çalışma önerimi de anlatmıştım çok kere. Derken “onardık” yanıtını alınca yine, yapılan çalışmaları bir kez daha görmek üzere koyuldum yola! Kaldırımı bir kez daha onarmış olmanızla birlikte proaktif örneğimi beğenmemiş olduğunuzu gördüm!

2019’un ultra mükemmel projesi

Yakın zaman öncesi şahit olduğum klozet taşlı önleminizden sonra, bu daha şık önleminiz... Saygı duyarım! Ancak 2019 yılında cadde ortasında bu fevkalade ultra mükemmel proje! Biraz tuhaf kaçmış gibi geldi de. Ya sizce?

LÜTFEN GÖZ YUMMAYIN

2019’un ultra mükemmel projesi

Okurumuz Sn. Sabiha Varlık özetimle: “Kentimizin kalabalık ve önemli caddelerinde rast gelir olduğum çocuklara çok üzülüyorum. Şöyle ki; birileri tarafından takip ve komuta edilen çocukların ellerine çeşitli enstrüman aletleri tutuşturuluyor. Daha sonra da yağmur, kar, çamur demeden bu çocukları kullanarak onların sırtlarından para kazanma yoluna gidilmektedir. Bu bir suçtur! Sayın yetkililer lütfen bu oyunlara göz yummayın. Saygılarımla.”

ORADA DA OLURSA...

2019’un ultra mükemmel projesi

Okurumuz Sn. Tayfun Halit: “Osmangazi Kaymakamlık hizmet binasıyla Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki kaldırımda bulunan tijleri aylardır üzülerek takip ediyorum. Bazı günler üzeri koni ile kapatılıyor, bazı günler de fotoğrafımda gördüğünüz gibi üzerindeki koni kaldırılıp açılmak suretiyle hava alması sağlanıyor (!). Orada da bu olursa!”

KALDIRIMA BENZEYEN TARLA

2019’un ultra mükemmel projesi

Okurumuz Sn. Şakir Temizel: “Osmangazi İlçesi Kükürtlü Mahallesi 1.Posta Sokak girişindeki, daha çok kaldırıma benzeyen alanın tanımı konusunda kıymetli belediyemizden yardım istiyoruz! Orası; bağ mı, bahçe mi, tarla mı, arsa mı, oyun alanı mı Sn.Kösle? (!)” Bence de Sn. Temizel; orası daha çok kaldırıma benziyor!

HÜRRİYET BURSA YAZIYOR, SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

OLUMSUZLUK GİDERİLMİŞTİR

“KALDIRIMDAKİ TAŞLARI KİM ALACAK’ başlıklı haberinizde bahsi geçen Yıldırım Tapu Müdürlüğü önündeki kaldırıma bırakılan bordür taşları, Belediyemiz Temizlik İşleri ekiplerince alınarak olumsuzluk giderilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Yıldırım Belediyesi Basın ve Yayın Müdürlüğü” Şahit video kaydınız için de ayrıca teşekkür ederim Yıldırım Belediyesi.

2019’un ultra mükemmel projesi 2019

2019’un ultra mükemmel projesi 2019

Related news

 • Siyah-desenli-banyo-takimi
 • Safiye Soyman ve Bülent Ersoyun bagaj krizi
 • Fıstık Dolgulu Renkli Papatyalar Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • MEB-İTÜ ile mesleki ve teknik eğitimde yeni yönetim modeli

 • 2019’un ultra mükemmel projesi 48

  2019’un ultra mükemmel projesi


  2019’un ultra mükemmel projesi 40

  2019’un ultra mükemmel projesi 28

  2019’un ultra mükemmel projesi 95

  2019’un ultra mükemmel projesi 41

  2019’un ultra mükemmel projesi 17

  2019’un ultra mükemmel projesi 88