2019 Makyaj Modası 2019

2019 Makyaj Modası 2019
2019 Makyaj Modası


2019 Makyaj Modası

2019 Makyaj Modası

Bir kadının makyajı, olmazsa olmazıdır. Makyaj seçimini doğru ayarlayabilmek daima çok önemlidir. Makyaj seçimi yaparken ten rengi, yüz tipi ve giyim tarzı gibi faktörler de göz önünde bulundurulmalıdır.2019 makyaj modasıçarpıcı renkleri ile kadınların aklını başından alıyor.Keza bu senenin makyaj renk ve uygulamaları geçtiğimiz senelerden hem renk hem de uygulanış olarak biraz daha farklı.Daha canlı ve pastel renklerin hakim olduğu makyajlar bu sıralar oldukça revaçta.

 

2019 Ruj Renkleri

Sıcakların artık yavaştan arttığı bahar mevsiminde  yeni makyaj önerileri ile güzelliğinizi ortaya çıkarın. Uzman makyözler her yıl trend renkleri belirler ve bu renklerin kullanımı hakkında bilgi paylaşımı yaparlar.2019 ruj renkleriarasında, kadınların vazgeçilmezi pembe ruj bu yıl da diğer renkleri gerisinde bıraktı. Pembe ruj kullanarak masum ve sıcak bir görünüm elde edersiniz.

2019 Saç Modası

Bir kadın için saçı en can alıcı noktasıdır. Saçınızı güzel kullanabilmeyi başarırsanız güzelliği yakalamış olursunuz. Saçlar belki de bir kadını kadın yapan,bazen dişi bazen de daha sert br görünüm sağlayan en önemli faktörlerden bir tanesi.Saç modası denince akla iki şey gelir: saç modeli ve saç rengi. Bu iki seçeneği bir arada kullanmak güzel bir görünüm elde edebilmeniz için şarttır. Yüz tipinize uygun modeli ve ten renginize uygun saç rengini doğru seçerseniz güzellik avuçlarınızda sayılır.2019 saç modasıiçeriğinde bulunan renkler: çikolata kahve ve karamel tonlar bu yıl saç renkleri arasında en çok tercih edilmesi gereken renkler olarak ortaya çıktı.

2019 makyaj renkleri

Her yıl moda değişmektedir. Tabi bu modayı sadece giyim ,kuşam ya da kıyafet olarak algılamamak gerekiyor.Makyajın da mevsimlere göre zaman göre değişimleri ve favori renkleri oluyor.Bu noktada modaya ayak uydurmak, şık görünmek isteyenler için şarttır.2019 makyaj renklerinin arasında bulunan pudra rengi yine en trend renk olmayı başardı. Keza pudra rengin hakim olduğı makyajlar geçtiğimiz sezonda da en favori renkti.Pudra renginde makyaj yaparak hem doğal bir görünümü kazanır hem de  güzelliğinize şıklık katabilirsiniz.Pudra renkli makyajın özellikle yumuşak hatlara sahip olmak isteyen bayanların tercih etmesi ve gerçekten de bu rengin bu şekilde bir imaj yaratması bu sene de onu en favori renk haline getirdi denebilir.


2019 Makyaj Modası 2019

2019 Makyaj Modası 2019
2019 Makyaj Modası


2019 Makyaj Modası


2019 Makyaj Modası


2019 Makyaj Modası


2019 Makyaj Modası


2019 Makyaj Modası