2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri
2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri


2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri

2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri

Stil sahibi olmak isteyen kadınların dememesi gereken2019 kakül trendlerişimdiden patlama gösterdi.Saçlara stil katan, süper kısa, asi, seksi, uzun,dalgalı, asimetrik, cesur, küt kakül trendleri bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.Kaküller ayrıca gözlere de anlam katıyor.Onları daha dramatize yapar.Yüz şekline uygun kesilen kaküllergüzelliğinizi de ön plana çıkarmaya yardımcı olur.
Sizde kakül ile saçlarınıza değişik bir stil katmak istiyorsanız moda pistlerindeki kahküller den örnek alabilirsiniz.Saç dokusu,uzunluk ,yüz şekli baz alınarak seçilen kaküllerle tarz bir görünüme kavuşacaksınız.2019 en sevilen 42 kakül modeline göz atmaya ne dersiniz.
1-Ortadan ayrılmış kakül modeli :Orta bölümden ayrılmış saçaklar trend olan kakül modellerinden.Doğal görünüm veren bu kaküller yüzü çerçeveleyerek daha uzun ve ince görünmesini sağlar.
2-Ortadan ayrılmış düz kaküller:İlkbahar 2019 da pistlerde görülen incecik kakül modellerindendir. Saçlarını ortadan ayıran kadınlar için ideal bir modeldir.
3-Dalgalı saçlarda ortadan ayrılmış kaküller:Dalgalı saçlarda yer alan bu kaküller ortadan ayrılmış şekilde orta uzunlukta olan kaküllerdendir.
4-Uzun saçlarda asi ve düz kaküller:Sinirli ve asi bir görünüm veren bu kaküller doğal olarak düz saçlarda daha iyi durur.Alnın yukarı kısmında kısa şekilde olan kaküllerden.
5-Dalgalı saçlarda kısa kaküller: Bahar 2019 sezonunun en çok patlayan trendlerindendir. Özellikle 90 yıllarda kullanılan modellerdendir.
6-Bob saçlarda kısa düz kaküller: Kısa düz kaküller a sosyal bğr hava veriyor.Yarım ay şeklindeki kaküller yüz hatlarını özellikle de kaşların vurgulanmasını sağlıyor.
7-Uzun küt kaküllü: Ekstra uzun künt kaküller oval yüzlü kadınlar için mükemmel bir seçimdir.Kaküller düz ve uzun şekilde kirpiklere kadar iner.
8-Orta uzunluktaki yuvarlak kaküller:Orta uzunluktaki kaküller bahar 2019 pistlerinde en çok görülen modellerden.Uzun bob saçlarda güzel duran orta uzunluktaki kaküller hafif yuvarlak şekildedir.
9-Kirpiklere kadar uzanan kaküller: Kirpiklere kadar uzun ona kaküller orta noktasından ayrılmış şekilde tasarlanmıştır.Hafif dalgalı saçlar için ideal bir modeldir.
10-Uzun saçlarda bebek kakül: Çok kısa olan saçlarda yana taranmış bebek kaküller şık ve sevimli bir görüntü yaratıyor.Klasik kaküllerden olan bu kakül modeli 2019 sezonunda oldukça ön planda.
11-Pixie saçlarda dalgalı bebek kaküller: Süper kısa saçlarda görülen dalgalı bebek kaküller asi,çocuksu bir görüntü sunuyor.
12-Kısa saç modelleri ile bebek kaküller:Kısa kesilmiş peri saçlarda yer alan kaküller modern bir hava sunuyor.Yuvarlak yüz şekillerine asimetrik bir görüntü veren kakül modelidir.
13-Kaküllü orta saç modelleri: Orta boy saçlarda yer alan ortadan ayrılmış uzun kaküller oldukça popüler. Sienna Millerde görüldüğü gibi çözülmüş dalgalar elmacık kemiklerini vurguluyor.
14-Perde kaküller: Kate Middleton perde kaküllerin en şık modellerden biri olduğunu kanıtlıyor.Elmacık kemiklerini vurgulayan bu model yüz hatlarını yumuşatıp romantik bir görünüm veriyor.
15-Yüzü çerçeveleyen perde kaküller: Alex Chung ortadan ikiye ayrılmış yüzü çerçeveleyen perde kaküllerin en iyi örneğini sunuyor.Favori stillerden olan yüzü çerçeveleyen kaküller yüze vurgu yaparak güzelliğini ön plana çıkarıyor.
16-Unicorn kakül: Ombre saçlarda güzel görünür.Alnı kapatan bu model kaygısız bir stil sunar.Oldukça tarz olan bu modeller stil sahibi kadınların seçeceği modellerden.
17-Sarı pembe kaküller:2019 da pistlerde görülen bu kakül modeli cool modellerin en güzel örneklerinden.Katmanlı sarı,pembe dokunuşlar saça tarz katmıştır.Saça canlı ve dramatik bir stil katmıştır.
18-Pixie saçlarda uzun ön kaküller:Pixie saçlarda yer alan uzun ön kaküllere eklenen kobalt sıçramalar ve mor renk saçı eğlenceli hale getirmiştir.Kaküller öne doğru uzun ve katmanlı olarak kesilmiştir.
19-Çene uzunluğundaki saçlarda kaküller:Kirpiğe kadar uzanan bu kakül modelleri çene hizasındaki bob saçlarda bulunmaktadır.Ne ince nede kalın olan bu kaküller çene hizasındaki saçlar ile çok iyi bütünleşmektedir.
20-Düz bob saçlarda kaküller:Düz çene uzunluğundaki bob saçlara dramatik bir hava katmışlardır.Asi görünümlü bu model gözlerin vurgulanmasını sağlamıştır.
21-Kakül ile kısa bob saç: Saçlarınız konusunda takıntılı iseniz size önereceğimiz kakül modellerinden. Bob saçlara yükseklik vererek şıklık kazandırır.
22-Yukarıdan toplu saçlarda kaküller:Yukarıdan düğüm şeklinde toplanan saçlar bu sezonun en büyük saç trendlerinden.Bu saçlara eklenen uzun düz kaküller saça asi bir hava katmaktadır.
23-Kaküller ile üst topuz: Üstte topuz olan saçlarda iyi duran bir kakül modelidir.Yüzü çerçeveleyen kaküller topuza hafifçe doku katar ve onunla mükemmel şekilde örtüşür.
24-Yukardan toplu saçlarda asimetrik kaküller: Yüksekten toplanan saçlar size ayrı bir güzellik katar.Bunlara eşlik eden asimetrik kaküllerde saçınızı tamamlayacaktır.
25-Kaküllü kıvırcık saç modeli: Ella Eyre gibi kıvırcık olan saçlarda yer alan kaküller saça seksilik katmaktadır.Kıvırcık saçlarda yer alan kaküller yüksek bakım ister ama kesinlikle çabaya değer.Onlara her gün bakmalısınız stil sahibi olmaları için hazırlıklı olmalısınız.
26-Kısa saç modelleri ile dokulu kakül: Jennifer Hudsonun muhteşem dokulu saçlarında yer alan kaküller bizim için başka bir ilham kaynağıdır.Alna doğru gelen uzun kakül izlenimi vermek için kaküller öne doğru katmanlı şekilde kesilir.
27-Dokulu saçlarda kaküller:Son zamanlarda pistlerde görülen kakül modellerindendir. Dokulu ve dalgalı saçlar ile örtüşen bu kakül modeli saçlara dramatik bir hava katar.
28-Uzun, düz hafif yana ayrılmış kaküller:Naomi Campbell in ilham kaynağı olduğu bu modelde hafif yana doğru taranmış düz uzun kaküller hemen her yüz şekli için uygundur.
29-Uzun dideswept kaküller:Bu kakül modeli gençler için ideal olan modellerinden dir. Bir değişiklik için hazır olduğunuzda bu model yüzünüze yeni bir çerçeve vermenin inanılmaz kolay bir yoludur.
30-Uzun katlı saçlarda yan kaküller: Uzunluğunda kontrast o kadar şiddetli değildir.uzun katlı saçlar için en ideal modeldir.Yana doğru atılmış kaküller saça bütünlük katar.
31-Düşük kaküller:Orta boy saçlarda bu modeli kullanmak için pek çok seçenek vardır. Taylor Swift görüldüğü gibi kaygan,yan bölüme ayrılmış kaküller oldukça tarz.Şık minimalist bir tarz için kalın bir göz makyajı ile kullanılabilir.
32-Kaküller ile kabarık saç modeli:Kabarık saç modellerine roman tik bir hava katarlar.Yukarı veya aşağı şekilde yapılmış topuzlarla kullanılabilir.
33-Retro kakül ile Topuz saç modeli:Felicity Jones klasik bir güzel.Kaş uzunluğundaki kakülleriyle oldukça şık ve modern bir görüntü sunuyor.
34-Kısa saçlarda uzun kaküller:Asimetrik yığılmış,bob uzun kaküller çağdaş bir güncelleştirme ile geliyor.Pinkett Smith geçtiğimiz günlerde bu kakül modasına geçiş yaptı.
35-Uzun kaküllerle kısa saçlar: Biraz daha avangard bir görünüm için bu modeli tercih edebilirsiniz.çene uzunluğunda olan bu model oldukça seksi bir görünüm verir.
36-Uzun kakül ile kısa pixie saç: Kökleri ve bir tarafı açılı şekilde gelir.Uzun ve sivri tarzı ile şık bir model.Bu model size süper kadınsı bir görünüm verir.
37-uzun, katmanlı kaküllü saç: Uzun saçlı bayanlar için iyi bir seçenektir.Kült yarım ay şeklindeki kaküller saçlarınıza çok yakışacaktır.
38-Kaküller ile uzun saç modelleri: Jameela Jamil gür ve hafifçe ayrılmış ayrılmış kakülleri ile oldukça şık.Bu kaküller kalın telli saçlar için muhteşem bir seçimdir.
39-Uzun, dalgalı kaküllü saç: Uzun saçlı kadınlar için ideal bir seçenek olan bu model çok yoğun olmayan modellerdendir. Dalgalı,katmanlı saçlara zahmetsizce karışırlar.Bazı saçakların gözlerin içine düşmesi ultra bir seksilik sağlar.
40-Kaküllü dağınık saçlar: 70 yılların trend kaküllerinden biridir.Yuvarlak yüzleri çerçeveleyen kirpik uzunluğunda bir modeldir.
41-Kaküller ile sevişmek:Kaküller iddianızı kaybetmeden daha bakımlı ve parlak olmanızı sağlar.2019 uzun kakül ile stil bir görüntüye kavuşacaksınız.
42-Doğal kıvırcık Kaküller: İşte Saint Laurent, Bahar 2019 piste görülen orta boy dalgalı saçlarda görülen kakül modeli.Doğal kıvrımlı saç oldukça hoş görünüyor.Tüm listeyi aşağıdaki galeride inceleyebilirsiniz.

2019 Kakül Saç Kesim Trendleri – Galeri

 
Bir önceki yazımız olan Kirli saçı gizleyen 18 harika saç modelleri başlıklı makalemizde kirli saç, kirli saç günü ve kirli saçı gizleyen modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR
2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri

Related news

 • Muz ve Süt Diyeti ile 3 Günde 3 Kilo Zayıflama
 • Ev Boyamada Püf Noktalar
 • İnceltme garantili tok tutan diyet
 • Hayatımızı Kolaylaştıran Basit Makineler teknoloji tasarım
 • Aşk acısı çekiyorum ne yapabilirim ile Etiketlenen Konular

 • 2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri


  2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri


  2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri


  2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri


  2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri


  2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri


  2019 İçin En Cool Kakül Saç Kesim Trendleri