17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu 2019

17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu 2019
17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu


17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

 

KOÇ : Kendinizi nasıl hissederseniz hissedin, dıştan bakıldığında rahat, keyifli ve cana yakın görünmek en iyisi. Sırf belli endişeler ve düşünceler içinizdeki potansiyeli bastırıyor diye bu rahatsızlıkları takıntı haline getirip, bu mutluluk verici astrolojik durumu israf etmek için hiçbir sebep yok. Aslına bakarsanız, eğer içsel ve dışsal gerçeklikler arasındaki ayrımı bilinçli bir şekilde yapmazsanız, sizi rahatsız eden şeylerle aslında hiç alakası olmayan durumlarda kötü bir tavır takınmaya oldukça yatkın olacaksınız. Öfkelenmeye başladığınızı hissettiğiniz anda kibar bir şekilde oradan uzaklaşın.

 

BOĞA: Her ne kadar enerjinizi dışa yansıttığınız karakterinizle pek alakası olmayan, daha özel, kişisel veya duygusal işlere yöneltmeyi ne kadar çok isteseniz de, sessizce halledemeyeceğiniz işler için belli bir ölçüde dış dünyadaki diyaloglara girmeniz gerekebilir. Ahlaki veya ideolojik konular hakkında başkalarıyla karşı karşıya gelebilir, bunun sonucunda onların pek de masum olmayan imalarda bulunduğunu görebilirsiniz. Her ne kadar inandığınız şeylerin arkasında durmak sizin için en önemli şey olsa da, bu tip diyaloglara, tartışmalara veya anlaşmazlıklara kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

İKİZLER : Şu anda burcunuzda olan yönetici gezegeniniz Merkür, kısa süre önceki gerilemesinden çıktı ve üçüncü evinizdeki Venüs ile Jüpiter birleşimiyle güzel bir açı oluşturuyor. Bu astrolojik etkiler, kendinizi tam olarak istediğiniz şekilde ifade etmeniz, sesinizi duyurabilmeniz ve tüm sosyal dişlilerinizi yağlamanız için idealdir. Kendinizi sizin kadar iyi ifade edemeyen kişileri uzaklaştırabileceğinizi de göz önünde bulundurarak, bu sosyal yönünüzü en hoşunuza giden şekilde veya sosyal hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak şekilde kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için bu dostluk ilişkilerinin gelişiminden faydalanmak daha önemli hale gelebilir.

YENGEÇ : Altın madeninin üstünde oturuyorsunuz; şaka yapmıyorum. Özgüveninizi geliştirmek ve/veya gelir sağlayacak aktivitelerde bulunmak için kullanılmayı bekleyen bir kamyon dolusu gizli hazineniz var. Fakat en üstteki toz, kaya ve diğer dikkat dağıtıcı şeylerin altını kazıp asıl zenginliklere erişmeye gönüllü değilseniz, diğerlerinin altta yatan şeylerden haberi olmasını nasıl bekleyebilirsiniz? Kendi potansiyelinizi anlayabilmeniz için size bir tavsiye: Kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın. Şu an bulunduğunuz noktadan daha ilerde olmanız gerektiğine dair kendinizi baltalayan düşüncelerinizi veya belli bir kabiliyetinizin, gerekli deneyiminizin olmadığına dair inançlarınızı beslemeyin.

ASLAN : Şu anda, her şeyin oldukça parlak, güzel ve sınırların ötesinde olduğu noktada lütfen kendinizi kaybetmeyin. Bu durum, Venüs ve Jüpiter’in burcunuzdaki kavuşumunun her şeyi olduğundan daha önemli veya daha büyük göstermesinden kaynaklanıyor. Şu anki astrolojik etki, tam olarak ‘fazlasıyla iyi’ olarak tanımlanabilir. Her ne kadar iyi şeyleri sevsek de, ‘fazlasıyla’ kısmı gerçekten sorun olabilir. Bu durumda ‘fazlasıyla’ kısmı sizde asılsız bir dokunulmazlık veya zarar görmezlik hissi yaratabilir, yersiz yere bardağın dolu tarafına odaklanmanıza veya özgüven patlaması yaşamanıza sebep olabilir.

BAŞAK :Lütfen dışarıyla olan tüm iletişimlerinizde profesyonel ve politik olarak diplomatik bir tavır takınmayı unutmayın. Ve eğer herhangi bir noktada içinizden sabırsız veya ıslah olmaz bir enerji yükseldiğini fark ederseniz, lütfen kendinize hatırlatın ki sizin de parlayacağınız zaman gelmek üzere; hatta birkaç haftadan fazla değil.  Umuyorum ki bu bilgi aklınızı başınıza getirir ve kelimelerinize özen göstermenizi sağlar. Fakat bu sırada belli bir doz kişisel özgürlük istediğinizle savaşmanızı gerçekten istemiyorum. Bu yüzden her ne kadar resmi kişiliğiniz bütünlüğünü korusa da, eğlenceli bir şeyler yapmalısınız.

TERAZİ :Duygusal alevlenmelerin sizi ele geçirmesine izin vermek yerine, sizi en iyi tanıyan ve en düşünceli olan arkadaşlarınızla dertlerinizi paylaşın. Bilinçsiz bir şekilde güç savaşına girme tehdidi altında bulunuyorsunuz. İşinizdeki üstleriniz mi? Bir rakibiniz mi? Genel olarak çarpık düzen mi? Dış dünya fırsatları, günlük olarak verdiğiniz çabayla doğru orantılı bir şekilde sizin talep etmenizi bekliyor. Önünüzdeki engeller daha çok sizin içinizden köken alıyor. Tabi bunların psikolojik etkileri, özellikle de kendinizi kaptırırsanız, tamamıyla gerçek. Güvendiğiniz şahıslardan alacağınız geribildirimler, büyük resmi görebilmeniz için faydalı olacaktır.

AKREP:Size şunu hatırlatarak başlamak istiyorum; dünyanın bütün nimetleri ayaklarınızın altında. Dünya sahnesinde daha büyük, daha iyi bir pozisyon elde etme kapasitenizin üzerinde harika bir yıldız etkisi var. Bunun anlamı var olan rolünüzün sınırların ötesine çıkmak bağlamında, önce bir kayıp yaşamak olsa bile. Bununla birlikte, eğer bu ilerleme sürecinizde kendinizden daha aşağıda gördüğünüz kişilere ahlaki söylemlerde bulunmanız gerektiğini hissediyorsanız, gereksiz yere yanlış adımlar atma ihtimaliniz var demektir.

YAY : Büyük beklentiler ve hevesler içinde olduğunuz bu zamanda bile geleceğe atlama lüksünüz yok. Tabi geleceğiniz gerçekten parlak görünüyor – fakat sadece ve sadece bu yolda baştan sona iyi inşa edilmiş bir gemiyle ilerlerseniz. Sadece sonucu elde edebileceğinizi göstermek için değil, aynı zamanda özgüveninizi arttırmak için, şu anı kullanarak etkililiğinizi sağlam bir şekilde göstermeniz çok önemli. Diğer insanlarla birlikte yapabileceğiniz şeyler üzerinde yoğunlaşmak, kendinizle ilgili önemli konulara odaklanmanızı engelleyebilir. Eğer kendi hedefleriniz için yapmanız gereken bir şeyden, ortak çalışma takvimi adına vazgeçerseniz, bu size zarar verecektir.

 

OĞLAK : Eğer bir işi doğru yapıyorsanız, belli ilerlemeler ve gerilemeler olması gerekmektedir. Kötü olayları değerli zamanınızdan bir kayıp olarak görmek yerine, yaratıcı bir uyuşmazlık olarak tanımlamanızı tavsiye ederim. Yaratıcı fikirler ve üstün çözümler genelde sürtüşme ve anlaşmazlıklardan doğar. Bu yüzden denklemdeki diğer kişinin, partinin veya varlıkların sahip olduğu veya olmadığı özelliklere yoğunlaşıp kendinizle kıyaslamak yerine, bu tip olayların sonrasında değerli sonuçlar elde edeceğiniz gerçeğine yoğunlaşın; süreç baş ağrısız geçmese bile. Bu yüzden alakalı tüm diyalogları işlevsellik, süreç ve son ürün çerçevesinde yürütün.

KOVA : Şu anda sizin için hazır bulunan sıcak ve sevgi dolu refakatçiler var; bunun anlamı diğer kişinin açıklamaları, yorumları ve duygu ifadeleri için büyük bir yer ayırmanız gerektiği olsa bile. Şu anki astrolojik durum yeni arkadaşlıklar ve daha fazlası için mükemmel bir ortam oluşturuyor olsa da, en azından şu an için siz onları, onların sizi tanıdığından daha iyi tanıyacaksınız. Aslında gerçekten söylemek istediğiniz bir şey olduğunda, onların konuşmalardaki hakimiyetini kırma kapasiteniz var. Dış ritim ve rutinlere uyum sağlasanız da, içsel sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

BALIK :İyi işler yapmaya devam edin. Üretkenliğinizdeki bu artıştan gerçekten keyif almanız gerekli. Olumlu bir tavır takınmanızı sağlaması en muhtemel olan görev odaklı açılara, aktivitelere veya işlere yoğunlaşmanızı öneririm. Siz enerjinizi gerçekleştirmeniz gereken öğelere ve hedeflerinizi desteklemeye harcarken, başka insanlarla da karşılaşacaksınız. O kişiler için veya onlarla birlikte yapacağınız şeyler yerine kendi işlerinize yoğunlaşmanızdan rahatsız olabilirler. Eğer onların sizinle bir sorunu olmasa bile sizin onlarla bir sorununuz olması gerekebilir.

17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu 2019

17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu 2019

Related news 17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu


17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu


17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu


17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu


17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu


17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu


17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu