Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 2019
22.09.2019

Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 81

Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık

"Harmon Oyunu Oyna" TV programı halayaşlı nüfusta popülerdir. Kurucusu Gennady Zavolokin, on beş yıl önce öldü. Şimdi çocukları Anastasia ve Zakhar Zavolokin, Rusya şehirleri ve şehirleri çevresinde yurtdışındaki yakın yerleşim bölgelerinde gezintiler yapıyor. İkincisinin biyografisi en ilginç ve dikkatle gizlidir. Sosyal ağlarda ve elektronik ansiklopedide resmi sayfaları yok.

çocukluk

Zakhar Novosibirsk'te doğdu. Ailen bu güne kadar yaşıyor. Bu şehir ile Zavolokin'in yapması gereken çok şey var. Zakhar ve Anastasia orda büyüdü ve ilk program olan "Akordeon oynamak, sevgili" demiryolu İşçileri Kültür Sarayı'nda çekildi. O sırada Zahar ancak yedi yaşındaydı.

zahar zavolokin biyografisi

Televizyonda çalışmaya başlamadan önce babasıbesteci etkinliği ve filarmoni toplumunda sıradan bir sanatçı olarak çalıştı. Çocukluğunun tümü televizyon ve halk topluluklarıyla ilişkiliydi, bu nedenle nerede çalışılacağı ve ne yapılacağı konusu hayatta değildi. Biyografisi sanata ilişkin Zakhar Zavolokin, babasının işini gençliğinde devam ettirmeye kararlı bir şekilde karar verdi.

14 yaşındayken mürettebat üyesi olarak çalışmaya başladıTugay. Profesyonel büyümek ve ailenize yardım etmek için Kemerovo Kültür Merkezi'ne girdi ve Operatör-Müdür'de bir derece ile mezun oldu. Bu makalede biyografisi açıklanan Zakhar Zavolokin'in yaşamının çoğu, televizyon programının oluşturulmasında yardımcı oldu. Babası ve kız kardeşiyle küçük kasabalarda dolaştı. Zakhar şu an bu proje üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Babası Zakhar Zavolokin'in ölümü nasıl oldu

Biyografi, aile ve kişisel yaşam - bu kavramlararka plana geri döndü. Zaman bir süredir durmuş gibi görünüyor. Yılın ortasında korkunç bir kaza geçiren Zakhar'ın babası canını sıktı. Sıcak bir yaz akşamı oldu, aile hücresel iletişimin çalışmadığı dacha'da dinleniyordu. Zakhar, Gennady'yi ekmek için bir sonraki köye götürdü ve birkaç arama yaptı. Zavolokin, hiçbir yerde (kaza anında babası ve oğlu tek şeritli trafikli yenilenmiş bir köprüden geçerken) yol açmak istemeyen "Moskvich" olarak göründüğünde geri döndü.

photo zahar zavolokin biyografisi

Zavolokin Zakhar Gennadievich, kimin biyografisiBu makalede, tıbbi çalışmacıların verilerine göre açık kırık verildiğini belirtti. Şok bir halde yürümeye çalıştı ve hatta babasını arabadan çekti ve onları hastaneye götürmeye hazır bir adam buldu. Görüşmelerden birinde babanın ilçe sağlık kurumu yolunda dua etmeye başladığını söyledi. O sırada Zakhar bunun bittiğini fark etti. Yaralanmalardan Gennady kelimenin tam anlamıyla kollarında öldü.

"Chastushka"

Televizyonla paralel olarak, topluluk geliştirildi"Chastushka". İlk solistleri Alexander ve Gennady Zavolokin'dir. Takım hala mürettebatla birlikte hareket ediyor. Biyografisi halk sanatıyla yakından ilişkili olan Zakhar Zavolokin adlı fotoğrafta toplulukla birlikte sesler çıkar. Şüphesiz, çoğu şarkı Anastasia tarafından icra edilmiştir, ancak Zahar'da ayrıca layık bir repertuar ve hayran kitleleri bulunmaktadır.zahar zavolokin biyografi ailesi

Toplulukta bir sürü aile üyesi Zavolokin oynuyor. Zakhar'ın babası tarafından özenle seçildi. O, bir ruhla şarkı söyleyenler seçti ve yetenek övünebilir. Sahnede gerçekleştirilecek hiçbir veri yoksa, aile üyeleri farklı bir meslek buldular. Örneğin, doksanlı yıllarda muhasebenin Mama Zakhara ve Anastasia'nın nişanlı olduğunu söylediler.

Çal, akordeon favori!

Ailenin en önemli işi, elbettetelevizyon yayını. Günümüzdeki liderlerinden biri, biyografisi herhangi bir yerde reklamı yapılmayan Zahar Zavolokin'dir. Bu nedenle, ne tür bir insan olduğuna dair tam bir fikir, medyadaki yayınlardan ve atışlara katılanların hikayelerinden derlenebilir. Birçoğu, onlar için çekim ve seçim sırasında Zahar'ın küçük bir kızkardeş seçme imkânı sunarak biraz taraf tuttuğunu söylüyorlar.

2016 yılında Zavolokin, Jr., programın bir parçası olarakbabası onuruna düzenlenen uluslararası bir festivalden bir rapor daha hazırladı. O da bu etkinliğin idari direktörüdür. Novosibirsk yakınlarındaki bu yılın Temmuz ayında halk müziği yapan dünyanın her yerinden konuklar tekrar toplandılar. Konuşmalar bir hafta sürdü ve 11. etkinlik, yaşlı Zavolokin'in ölüm günü başladı. O korkunç tarihten beri, 15 yıl geçti.

Zakhar Zavolokin şimdi ne yapar: biyografi, kişisel yaşam ve yaratıcı planlar

Sanatçının kişisel yaşamı,Medyada yayınlar. 2004 yılına kadar aktif bir şekilde bir adam oynamıştı. Kızkardeşi sık sık şaka olarak Zahar'ın kendisini utandırmaktan çok karısına ihtiyacı olduğu iddiasını dile getirdi. Gerçekten çok yetenekli bir erkeğin uzun süredir kendine ait birisini bulamadığı - tutkusunu müzikle paylaşacak ve kendisine iş gezileri sırasında eşlik etmeye ya da dönüşünü beklemeye hazır olanı. Şimdi kocası Elena için güzel ve ılımlı bir eşi var. Çiftin daha önce en büyüğü Zlatai olan iki kız çocuğu olduğu biliniyor.

zahar zavolokin biyografi kişisel hayat

Babasının çalışmasına devam etmek için Zaharhalk müziğini popülerleştirmek için farklı yollar kullanıyor. Yılda iki kere, ve kızkardeşi, en genç Zavolokin'in fotoğraf raporları ve düzeninden sorumlu olduğu "Play, accordion" dergisini yayınlıyor. Ayrıca konuşmalar ve çekimler yapan CD'ler ve DVD'ler yazıyor ancak perakende zincirleri bunları dağıtmak istemiyor. Kültür katkıları nedeniyle Zaraz, Honored Artist ünvanını aldı.

Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 2019

Related news

 • İpuçları: ayrıldıktan sonra sevgili bir adam nasıl iade edilir
 • Bebekler ne zaman oturur Gelişim evreleri nasıl
 • Badılcan Kebabı Tarifi
 • Elmas kart Letual hoş bir önemsemeden daha fazlası
 • Zerda 68. Bölüm Final izle

 • Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 70

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık


  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 89

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 17

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 33

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 85

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 23

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 11

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 56

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 35

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 9

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 82

  Zakhar Zavolokin: Biyografi ve Yaratıcılık 98