Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklamaYekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama

19.05.2019

Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 15

"Yekaterinburg Işıkları" (konut kompleksi): açıklama

Ekaterinburg en büyük sanayi biridirOrta Urallarda bulunan Rusya şehirleri. Şu anki nüfusu 1,5 milyon insanı aşıyor. Geliştiriciler açısından bu şehir çok umut verici bir yer. "Yekaterinburg'un Işıkları", alıcılar için en başarılı kazanım olan bir konut kompleksidir. Onun hakkında bu makalede tartışılacaktır.

"Yekaterinburg Işıkları" konut kompleksi

Ekaterinburg

Bu şehir en büyük yönetimdir.Ural bölgesinin bilimsel ve kültürel merkezi. Rusya'da, yaşayan insanların sayısı dördüncü sıradadır (ilk üçü Moskova, St. Petersburg ve Novosibirsk'te).

Ekaterinburg, ülkenin önemli bir ekonomik merkezidir.Küresel GSYİH'nın% 60'ını üretmek. Ayrıca uluslararası havalimanı, Trans Sibirya Demiryolu ve altı federal otoyol sayesinde şehir, devletin en büyük ulaşım ve lojistik merkezidir. Pek çok sanayi kuruluşu, optik-mekanik endüstrisi, enstrüman yapımı, metalurji, ışık ve gıda endüstrileri alanında yoğunlaşmıştır.

Yekaterinburg Daireleri

Konut kompleksinin yeri

"Yekaterinburg Işıkları" - bir konut kompleksişehrin kalbinde yer almaktadır. Bolshakov ve Belinskogo sokaklarının kesiştiği noktada. Bu düzenleme, kiracılara, şehrin her yerinden eve hızlı bir şekilde ulaşmasını mümkün kılan, en uygun ulaşım imkânı sağlar. Hem kendi arabanızda hem de toplu taşıma araçlarında yapabilirsiniz. Konut kompleksine servis otobüsleri vardır. Birkaç metre uzaklıkta bir tramvay hattı vardır.

Kompleksin tanımı

LCD «Ekaterinburg Fires» birMonolitik betonarme teknolojisine dayanan 23 katlı konut binası. Kompleks, sakinlerine dairelere ısı ve sıcak su temini ile ilgili herhangi bir rahatsızlık yaşamayacaklarına izin veren kendi gaz kazan dairesi ile donatılmıştır. Yüklü klima ve yangınla mücadele.

Apartman kompleksi

Kompleksi daha yönetmek içinsakinler için profesyonel ve rahat, hükümetin reisleri kendi yönetim şirketlerine verilir. Mesken ve ticari gayrimenkullerin profesyonel organizasyonu alanında uzman ve uzmanları kendine çekmektedir. Yekaterinburg'da para yatırmak amacıyla daireler satın alanlar için, bu komplekste bir mülk satın almak karlı bir işlem olacaktır.

"Ekaterinburg Işıkları" fiyatları

Kompleksin teslim süresi

"Ekaterinburg Işıkları" (konut kompleksi) doğru bir şekilde teslim edildiZaman içinde - 2015 yılında. İnşaat, 2013 yılında başlamış olup, bina bildirgesinde öngörülen şartlara uygun olarak tam iki yıl sonra tamamlanmış ve dairelerin anahtarları daire sahiplerine teslim edilmiştir. Kompleksin geliştiricisi, 1995 yılında kurulan "Atomstroikompleks" şirketidir ve bugün Urals bölgesindeki önde gelen inşaat şirketlerinden biridir. Şirketin itibar ve proje portföyü kendisi için konuşuyor: Yekaterinburg'daki tüm yeni binaların dörtte biri onun tarafından inşa edildi.

Komplekste güvenlik

Karmaşık "Yekaterinburg Yangınları", hakkında değerlendirmeDaha olumlu, sakinleri rahat bir yaşam için gerekli her şeyi sunabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, dairelere verilen ısı, kendi gaz kazan dairesi tarafından sağlanmaktadır.

Kendi araç sahiplerineGün boyu güvenlik altında üç katlı bir yeraltı otoparkı vardır, bunu doğrudan asansörden alabilirsiniz. Kompleksin sakinlerinin misafirleri için bir misafir otoparkı bulunmaktadır. Otoparkın yanı sıra, tüm bölge, 189 kameradan oluşan modern bir video gözetim sistemi ile donatılmış saat izleme servisi etrafında da izleniyor.

Altyapı kompleksi (iç)

"Yekaterinburg'un Işıkları" bir konut kompleksiHangi sakinleri en rahat şartlar temsil eder. Tüm gerekli ve her şeyden önce mağaza, kendi topraklarında bulunur. Yani, kiracılar satın almak için kompleksi terk etmek zorunda kalmazlar. Bir lobi cafe, çocuk kulübü, bir bakkal, bir kuaför salonu, bir giyim mağazası, oto yıkama kompleksi: binanın birinci katları geleneksel olarak ticari hizmetler ve sosyal altyapının yerleştirme verilir.

Daireler geliştirici tarafından yürütülürken"Atomstroykompleks" şirketinin yüksek standartlarını karşılayan ince sonlandırma. Bu dekorasyonda giriş ve iç kapılar, boyama için duvar kağıdı yapıştırma, zemin kaplamasının döşenmesi yer almaktadır. Bir apartman dairesinde zaman harcamak istemeyen alıcılar için, şirketin uzmanlarının tasarımında tasarlanan mobilyalarla daireler sunulmaktadır.

LCD "Yekaterinburg'un Işıkları"

Bahçe alanı

Geliştirici rahat koşullar yaratmaya çalıştıalıcılar için sadece apartmanlarda değil, aynı zamanda onların dışında da yaşamak. Kompleksin avlu bölgesi, Rus ve İngiliz ajansları tarafından geliştirilen tasarıma göre düzenlenmiştir. Modern ve dinamik. Yekaterinburg'daki daireler son yıllarda daha da değerlendi. "Yekaterinburg'un Işıkları" na dahil olan dairelerden bahsedersek, fiyatın fiyatının haklı olduğunu söylemeye değer. Kompleks, hem çocuklar hem de yetişkinler için tüm rekreasyon koşullarını sunmaktadır. Cephe aydınlatılmış olup, kent sakinlerinin dikkatini çeker ve genel mimari tarzın çarpıcı bir aksanıdır.

Sitede daireler

Apartman kompleksi "Yekaterinburg yangınları"çeşitli daireler içerir: bir odadan üç odaya. Ve en küçük dairelerin alanı 58 metrekareden fazla. Bazı durumlarda üç odalı daireler alanı 138 metrekareye ulaşır.

"Yekaterinburg Işıkları" yorum

Geliştirici ayrıca dairelerin kullanılabilirliği için sağladıücretsiz planlama Bu mülk edinimi durumunda, mal sahipleri kendi istekleri doğrultusunda bir iç mekân düzenleyebilirler. Lüks panoramik cam, bu odalara alışılmadık bir tarz ve şıklık kazandırır. Binaların düzeni herhangi bir şey olabilir. Bu sadece alıcının hayal gücü ve finansal yeteneği ile sınırlıdır.

Altyapı (harici)

Kompleks "Yekaterinburg'un Işıkları", dairelerin fiyatıoldukça yüksektir, daha önce de belirtildiği gibi, çok iyi. Metrekare başına maliyeti - Yekaterinburg için çok şey olan 73 bin ruble. Ancak, şehrin kalbinde, "misafir" rotası üzerinde gelişmiş altyapıya sahip bir bölgede konut kompleksi olduğunu söylemek gerekiyor. Hayat için gerekli olan her şey var: okullar, anaokulları, poliklinikler, dükkanlar, hipermarketler, çeşitli eğitim kurumları, ofisler.

Böylece yatırım yapmak çok karlıdaireler satın almak ve kiralamak anlamına gelir. Yekaterinburg'un bu bölgesindeki gayrimenkul her zaman talep görüyor. Şehrin daha uzak bölgelerindeki sakinleri, burada bir apartman dairesi kiralamışlar, çalışmalarına zaman kazandıracak, zamandan ve işten tasarruf edecekler. Yekaterinburg'daki birçok işyeri de, "Yekaterinburg'un Işıkları" kompleksinde kısa bir süre için daireler kiralamak konusunda istekli. Fiyatlar bir otele göre daha yüksektir, ancak konfor ve elverişli konum bu gibi maliyetlere değer.

"Ekaterinburg Ateşleri" projesinin yazarıKarmaşık) Rus pazarında yirmi yıldan beri var olan güvenilir bir geliştiricidir. Bu nedenle inşaat, tüm gerekli teknolojilere uyularak zamanında gerçekleştirildi ve kalite yüksek seviyede.

Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklamaYekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama

Related news

 • Tahinli Cevizli Kesme Kurabiye Tarifi Videosu
 • Merkez Haberleri: Çocuklar, yerin 150 metre altında oyun oynadı
 • En Kolay Oje Sürme Tekniğiyle Kadınlar Artık Çok Rahat Edecek
 • Deniz Tuzu İle Peeling Nasıl Yapılır Resimli Tarif
 • Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması

 • Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 49

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama


  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 19

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 49

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 21

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 91

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 8

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 42

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 94

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 40

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 62

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 59

  Yekaterinburg Işıkları (konut kompleksi): açıklama 98