Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 2019

Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 2019

Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 74 17.03.2019, 01:35

"Yeşil sokakların holiganları." Aktörler ve Karakterler

Popüler ve ünlü üçlemAmerikan-İngiliz filmleri, futbol taraftarlarıyla ilgili, Rus dilinde "Hooligans of green streets" ismini aldı. Aktör ve karakterleri hem batı gençleri arasında hem de Rusya'da çok popüler.

Arsanın kısa tarifi

Film franchise'inin her üç kısmı dünyaya adanmıştır.futbol fanatizmi, Rusça konuşulan çevrede genellikle okolofutbolom olarak bilinir. Tüm kasetler, futbol holiganları tarafından çevrelenen atmosferi mükemmel şekilde iletmektedir.yeşil sokak oyuncuları holiganları

İlk şerit "Green street holiganları" arsa,aktörleri rolleri ile iyi bir şekilde ilgilendim, Matt Becker adında genç bir adam hakkında anlattı. Bu adam, Harput Üniversitesi'nden kaderin isteğiyle kovulurken, kendisi tarafından işlenmeyen bir suçla itham edildi.

Umutsuzluk içinde Matt, ana özelliği holiganizm ve kavgalar olan futbolseverlerin dünyasını keşfediyor. Matt aniden hayatını değiştirerek içine dalıyor.

Filmdeki ana roller, oyunculuk kariyeri oldukça başarılı olan aktör Elijah Wood ve Charlie Hannem tarafından oynandı.

"Yeşil cadde-2 holiganları". Aktörler ve Karakterler

Üçleme'nin ikinci filminin komplo şeridi, ilk şerit finalinde gerçekleşen kavganın anıyla başlar. Ardından West Ham'ın çeşitli üyeleri barın ardında.

Grubun kahramanları, hapishanenin herkesin çok sıkı bir zamana sahip olduğu acımasız ve acımasız bir yer olduğunun farkına varıyor. Mahpuslar arasında hayatta kalma birinci önceliktir.yeşil sokakların holiganları 2 aktör

Filmdeki önemli roller, diğer oyuncular, Ross McCall ve Graeme McTavish tarafından gerçekleştiriliyor.

"Yeşil sokak-3 hooligansı". Aktörler ve Karakterler

Franchise üçüncü bölümü, hem futbol taraftarları hem de MMA'nın mükemmel savaşçıları olan kardeşler Joey ve Danny olan yeni karakterlerin hikayesini tekrar anlatıyor.

Çizgiye göre, erkek kardeşi Danny Joey bir zamanlar futbol taraftarlarının kavgalarından birinde öldürülüyor. Olaylar nasıl gelişecek, bu filmde anlatılacak.

İlginç gerçekler

Filmin başlığı gibi ilginçDiğer ülkelerin çoğu, farklı ülkelerde farklı geliyor. Yani, İngiltere'de, film "Yeşil Sokak" adı altında ve örneğin, Amerika, Güney Afrika ve Avustralya "Yeşil sokakların holiganları" olarak gösterildi. Her kasetin aktörleri rolleriyle mükemmel bir şekilde başa çıkmışlardır.

Bu arada, Rusya ve diğer ülkelerde film "Hooligans" başlığı altında gösterildi, ancak Rusya'daki isimlerin Amerikan ve İngiliz versiyonları da buna ulaşmış ve sıklıkla kullanılmıştır.film aktörleri yeşil caddenin holiganları

Dikkate değer bir gerçek de"Green Street Hooligans" filminin senaryo, kısmen gerçek futbol holiganları olan aktörler ekstralar, yazarı bir yazar Boogie Brimson, FC "Watford" nun eski ateşli destekçisidir. Büyük olasılıkla, filmlerin bu yüzden inandırıcı ve gerçekçi olduğu ortaya çıktı. Birçok gerçek futbol holiganları bu hareketin atmosferin filmlerde transfer arsa kalitesini ve doğruluğunu not edin.

Filmde Cass Fennant'ın bir minyatürü var.70'lerin sonunda. XX yüzyıl. futbol holigan ve Westham Inter City Firması (ICF) liderlerinden biri. Bu kişinin, küçük bir epizodik rolde de olsa, filmdeki görüntüsü, futbolun ateşli fanatiklerinin bile, filmin çekimlerinde bizzat yer almaya layık olduğunu düşünüyor. Yani, film sadece sıradan seyirciler tarafından değil, aynı zamanda futbol dünyasının gerçek holiganları tarafından da takdir edildi.

Sonuç

Filmin aktörleri "Yeşil sokağın holiganları"Mümkün olduğu kadar doğal görünmek ve görüntülerine karşılık gelmek için özenle kullandılar. Bu filmler futbol taraftarları arasında gerçek bir his yarattı. Bunun nedeni, kasetin birkaç spor sinematografik resimden biri olması, bu nedenle de canlı bir şekilde ortaya çıkması ve okolofutbolnoe hareketinin gösterilmesidir.yeşil sokakların holiganları 3 aktörler

"Yeşil sokakların hooligansları", aktörleribeceri ve karizma ölçüde resmin başarısına katkıda bulunmuş, drama dolu dünyasının arka tarafını ortaya koyduğu gibi kalmaz, futbol holiganları hareketini teşvik film oldu.

Her bir bant hakkında benzersiz bir hikaye anlatıyorfarklı karakterler, ancak her film için ortak olan hikayenin merkezinde futbol kulübü "Westham" ateşli taraftarlar olduğunu. Bu film serisinin üç filminin birleştirici faktörü budur.

Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 2019

Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 2019

Related news

 • Seven Ne Yapmaz 5 bölüm fragmanı Seven Ne Yapmaz 4 bölümde Ozan affedilmeyi bekliyor
 • Hamursuz Ispanak Böreği Tarifi Videosu
 • Andersen’den masallar: Colmar
 • Yıldız Tatlısı
 • Temel liseler kapatılıyor

 • Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 41

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler


  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 12

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 51

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 2

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 100

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 15

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 58

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 39

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 64

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 65

  Yeşil sokakların holiganları. Aktörler ve Karakterler 98