Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 2019

Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 2019
17.09.2019

Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 47

Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm

Sıcakta kısa şort değiştirilmeyecektirYaz sezonunda hafif etek, özellikle elle dikilir. Bir kadının elbise ya da etek vermek kadınlık ve romantizm, her mevsim ve her halükarda alakalı olacak giyim bu tip avantajı, bu alışveriş yapmak arkadaşlarınızla bir zam, romantik tarih veya ev toplantıları olmak.

desen yaz uzun etek

Ve kızlar veya kadınlar için etek desenleri bulmak içinkolayca özel dergilerde bulunabilirler, aynı zamanda zaman harcamak ya da kızlarını çivi işlerinin temel özelliklerini öğretmek için de kullanabilirler. Uzun ince bir yarık (bir veya iki) ile bir kat yanı sıra hafif çakmağın dizleri, ama yine de bu tür kaşmir veya kot gibi sıcak malzemelere - Kışın yoğun ve hatta yün kadife etek sezon dışında, çizgili olabilir. Ve sen, kısa ya da pamuk ilçe ve hatta ipek ve saten ısı desen yaz uzun etek şifon alabilir. Üstelik hemen her ayakkabı ve dış giyim için uygun dolap bu element, ya: ayakkabılar, sandaletler, topuklu, sandalet veya babetler, hafif bir yaz ceket, kısa kot ceket veya ceket. Her gün bu kadar uzun kolye veya kolye gibi farklı gömlek ve dolabınızda bluz ve tamamlayıcı koyu tonlu aksesuarlarla etek birleştirerek, tamamen yeni bir yol aramaya yapabilirsiniz.

kızlar için etekler

Bir yaz uzun eteğinde desen belki de alacaktıren az miktarda zaman ve emek, ayrıca terzilik ve sonuç görsel olarak bacaklar uzatır ve figürün en iyi eğrilerini vurgular. Bu, her genç kızın ya da olgun bir kadının gardıropunda bulunması gereken gerçekten evrensel bir kıyafet parçasıdır.

Kesmeye devam edelim

Başlangıç ​​olarak, hangi yazın desenini seçinuzun bir etek size en uygun olacaktır. Düz, eğik veya asimetrik kenar ile pürüzsüz bir materyalden veya katlanmış, basit veya cinsel kesiklerle yapabilirsiniz. Hem geniş bir elastik bant üzerinde hem de bir kemer için kayışlar, bir takımla basit bir kesim veya bir boyundurukta bir etek bulunan sert bir kemer ile dikebilirsiniz. Her halükarda desen çok zaman almaz ve standartlarınız doğrultusunda dikileceksiniz, çünkü size mükemmel bir şekilde oturacaktır. Malzeme için hafif, hatta uçan kumaşlar seçmek daha iyi, böylece etek sıcak rüzgarlara kolayca boğulabilir ve güzel bacaklar sergileyebilir. Öyleyse, en basit varyantı seçelim - elastik bir bant üzerinde bir yaz uzun eteğinde bir desen. Öncelikle, üç önlemin kaldırılması gerekiyor: bel ve kalça kuşağı ve gelecekteki ürünün uzunluğu. Malzeme için, bu yıl en uygun olanını seçiyoruz - hafif bir çiçek baskısıyla şifon pastel gölge. Birkaç katta bir etek yapabilirsiniz, böylece parlamaz, ya da doğru rengin yapay ipek bir metre satın almasını ve gelecekteki ürünün 2-2.5 kat daha kısa bir astar dikmesini sağlayabilirsiniz.bir boyunduruk üzerinde etek

dikiş

Kumaş üzerinde bir dikdörtgen, bir taraf çizinGelecek etek uzunluğuna eşit olacak ve ikinci - küçük bir montaj almak için kalçalar + 10-15 cm çevirin. Ortaya çıkan iş parçasının tüm kenarları, dökülmeyecek şekilde işlenmelidir. Daha sonra, belinize ve daha önce kesilmiş olan sakız ile sağ taraftaki astarı dikin ve gevşek kenarları bağlayın.

Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 2019

Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 2019

Related news

 • RTB reklamcılık gerçek zamanlı olarak reklamcılık yapmaktır
 • AFGAN İŞİ KARE MOTİFLİ BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI
 • SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ
 • Doğal Gül Suyu Nasıl Yapılır
 • Rüyada balık görmek

 • Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 25

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm


  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 26

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 64

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 15

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 96

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 99

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 58

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 48

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 39

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 36

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 94

  Yaz uzun eteğinde desen: bütün sezon için basit bir çözüm 61