Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 2019

Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 2019

Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 40 29.01.2019, 09:06

Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk

Koç ve Yay Uyumlu mu? Bu soruya tek değerli bir cevap vermek mümkün değildir. Bu çiftteki anlaşmazlık yeterlidir, ancak karşılıklı sempati ve cazibe de mevcuttur. Burç uyumluluğu için Koç ve Yay tam bir resimdi, zodyak dairesinin her temsilcisini ayrı ayrı parçalayacağız.

Koç. Zodyak çemberini açan o'dur. İçinde büyük bir fiziksel ve ruhsal güç, buna ek olarak sonsuz enerji atışı vardır. Koç her zaman parlak bir geleceğe inanır; ilk bakışta bu kasvetli bir resim olsa bile. Onlar gerçek iyimser kişilerdir!

Dezavantajı aşırı dürtüsellik olarak adlandırılabilirve inkontinans, hangi Koç çoğu zaman çatışma durumlarına düşebilir. Ve eğer diplomasinin armağanından tamamen mahrum kaldığını düşünüyorsanız, sık sık Kulaklar yardımı ile ilişkiyi bulmaya çalışıyor.

Willpower sürprizlerle, kendisini caziplere borç vermez,Erken bir reaksiyon ve cesaret var. Koç, özellikle gerçek bir işçi çağrılabilir, çünkü liderlik pozisyonları için mükemmel bir uyum, tamamen kendisini işe verir.

Yay. Akıl ve kararlılığı boşver. Bu insanlar bir gün yaşar, yarın ne olacağını düşünmezler. Bir taraftan bu, varlığa hafiflik, diğer taraftan da belirsizlik ve belirsizlik verir.

Kamuoyu onlar için önemlidir, hepsi debasitçe bazen düpedüz iltifat, çevrelerindeki insanların yerini almaya çalışırken ve yolları emmek. Yaylalar, insanları hatırladıkları için takdir edilmek istiyor. bir şey elde etmek çalışılıyor ve genellikle çıkıyor, ancak genç ve yaşlı çağında.

Bu insanlar yalnızlıktan hoşlanmazlar.dört duvar, harekete ihtiyaçları var, Yaylalar maceralara ve seyahatlere bayılıyorlar. Sadece topluma ve özgürlüğünü kısıtlayan bir kişiye boğulmaya başlarlar.

Yay ve Koç uyumluluğu, Yay bir kadındır

Bu çiftin her iki temsilcisi de ateşli tabelalar. Dürtüsel ve tutkulu. Her zaman heyecan ve kararlılıkla dolu. Yay ve Koç uyumluluğunu göz önüne alırsak, doğada birbirlerine göre mükemmel olduklarını söyleyebiliriz. Ancak bu ittifakta dezavantajlar var. Burada bir ilişki oluşturmak için bir kadın-Yay olacak ve Koç akışı ile yüzecek, prensipte hiçbir şey yapmıyor.

Artı, bu çiftte sürekli bir rekabet olacak. Sevgi açısından, olumlu sonuçlar doğuracak, birbirlerini sevdiklerini kanıtlayacak, kim daha çok sevenleri ile rekabet edecektir. Ancak geri kalanında kötü sonuçlar doğurabilir. Biri arkadaşlarıyla bir partide oynamaya devam ederse, yarın ortak ortada bir gün kaybolur. Eğer çift çift ortak bir iş sahibi olursa, herkes hakimiyeti ele geçirmek isteyecektir.

Yay ve Koç Uyumluluğu, Yay erkek ise

Bu çifti gerçek bir patlamaduygular ve hisler. Bu en canlı ilişkidir. Ama bu parlaklık her zaman olumlu anlarda görünmüyor. Bu mümkün ve en güçlü aşk ve güçlü saldırganlıktır. Şimdi birbirlerine tapıyorlar, bir saat sonra Yezarot ve Koç burcunun mizacı sayesinde bulaşıkları dövdüler ve nefret ederek, önemsememek üzerine tartışıyorlardı. Uyumluluk ideal olarak adlandırılamaz.

Ancak ilişkilerinde bir tutku var, korkmuyorlarduygularını kamusal alanda sergilemek. Artı, evli bir çiftte nadiren olan benzer ilgi alanlarına ve hobilerine sahiptir. Birlikte balık tutabilir veya toplum ve gürültülü şirketler gibi bir disko kulübüne gidebilirler. Ancak Yay adamı, yan tarafta taciz ve hatta vatan hainliği eğilimindedir ve kadın-Koç buna müsamaha göstermez. Birincisi, Yay'ın tarafa yaptığı gezileri engellemeyi deniyor, ancak periyodik bir nitelikse, kendini çok sevdiği gibi bırakacak ve vatan hainliğini gerçek bir aşağılanma olarak görüyor.

Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 2019

Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 2019

Related news

 • İlaç Herbion. Kullanım talimatları
 • Elmalı Kurabiye Nasıl Yapılır
 • ABDde askeri kargo uçağı düştü

 • Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 4

  Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk


  Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 98

  Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 46

  Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 57

  Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 82

  Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 44

  Yay ve Koç. Ortaklarla Uyumluluk 61